Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
en sonunda
___MS L DOSTLAR PAYLAIM PLATFORMU
28 Mart 2024 - 11:03:49 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: en sonunda  (Okunma Says 6435 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« : 11 Mays 2007 - 19:48:30 »

merhaba arkadaþlar en sonunda raporumu aldým  pazartesi kýsmetse ilacýma (rebif 44) baþlýyorum. Ama baþka bi konu canýmý sýkýyor.Geçen ay arkadaþýma bi miktar borç para verdim hemde eþimin kenara lazým olur diye koyduðu paradan tabiki eþim durumu biliyor.Maaþýný alýnca verecekti ama hala vermedi delircem eþime çok mahçup oldum yaklaþýk 500 ytl belki çok bi para deðil ama bana söz vermiþti hemen vericem diye ama vermedi.Bide hergün karþýlaþýyoruz ben sýkýlýyorum hayatta da söyleyemem parayý naptýn diye offf nolcak benim bu halim yine herþeyi takýyorum  Ney

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
Naseem
Ziyareti
« Yantla #1 : 11 Mays 2007 - 19:57:04 »

darýsý basýma. bende baslýcam iðne insallah. ben aylar sonra alýyodum borcu. paranýn degerý dusuyodu wardýr belki mühim sebebi. saglýk olsun. by3
cesi
Ziyareti
« Yantla #2 : 14 Mays 2007 - 22:09:18 »

bende senin gibiydim @rzu ama inan hiç birþey kafana takmaya deðmezzzzzzzzzzz
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #3 : 15 Mays 2007 - 17:33:25 »

gecmiþ olsun arzu ms sana verdiði deðerler yeter iyi düþün iyi olur herþey bir gün
betül
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 21

« Yantla #4 : 15 Mays 2007 - 17:40:00 »

merhaba arzu. sonunda raporu alabilmene çok sevindim.  eminim ilaca da hemen alýþýrsýn.
borcu da kafana takmamaya çalýþ. zaten herþeyi dert ettiðimiz için bu hastalýk bizi bulmadý mý arkadaþým
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

05 Eyll 2018 - 21:11:30