Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
fikir istiyorum
29 Nisan 2024 - 08:49:52 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: fikir istiyorum  (Okunma Says 6825 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« : 07 Mart 2008 - 11:02:51 »

uzun bir aradan sonra tekrar merhaba arkadaþlar.konulara dahil olamadým ama formlarý hep takip ettim.
þimdi sizinle paylaþmak istediðim bir konu var.ben geçen hafta beyin mr ý çektirdim.mr ýmýn sonucu çok güzeldi.var olan plaklarda küçülme ile birlikte aktif plak bulunmadý.
bu mr sonucuna dayanarak doktorumla birlikte iðneyi býrakmaya karar verdik(rebif 44) çünkü gebelik planlýyorum.ms li olupta çocuk sahibi olan arkadaþlarýmýz var.acaba gebelik öncesi ilacý kestikten sonra ne gibi bir yol izlediniz.bana yardýmcý olurmusunuz.

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #1 : 07 Mart 2008 - 18:58:46 »

Sevgili Arzu sonuçlarýnýn iyi çýkmasýna çok sevindim.Allah en kýsa sürede bir evlat sahibi olmayý nasip etsin hayýrlýsýyla.Benim bir yavrum olmadýðý için sana biþeyler söyleyemeyeceðim ama gebelik esnasýnda çok fazla þikayetler olmadýðýný,atak geçirme olasýlýðýnýn çok az olduðunu biliyorum.Dr un da zaten bunu sana söylemiþtir.MS li annelerimiz de sana fikir verecektir.Allaha emanet ol.Saðlýk ve sevgiyle kal 
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

« Yantla #2 : 08 Mart 2008 - 00:27:22 »

hazancým çok teþekkür ederim.evt bahtesttiðin þeylerden haberdarým caným.herþeyin yolunda gitmesi tek dileðim 

nisa
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 734

« Yantla #3 : 08 Mart 2008 - 14:03:06 »

arzu iðneyi býrakmana çok sevindim.bu senin ms inin iyiye gittiðinin iþaretidir bence...bi çocuk planlýyo olman çok güzel biþey..zaten hamilelik süresi ms li bayanlara çok iyi geliyo bunu drlar sölüyolar...bu çok sevindirici benim 2.5 yaþýnda bi kýzým var ve hamileliðim sýrasýnda hiçbi sorun yaþamadým...ayrýca bi bebeðinin olmasýnýn sana son derece moral vereceðinden eminim..bu ms için bitiþ senin için iyi bi baþlangýç olur inþallah sevgier
suzan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 765

herþey seninle baþladý bebeðim benim

« Yantla #4 : 10 Mart 2008 - 18:24:27 »

arzu ayný þeyi bende çok istiyorum.yani bir bebeðimin olmasýný.inþ allah dualarýmýzý kabul ederde hayýrlýysa bir evlet nasip eder bize.dr bana gebe kalmamamý söylemiþti stres olursun falan demiþti.ama burdaki arkadaþlarýmdan fikir aldým ve olabileceðini bir problem olmayacaðýnýn kanýsýna vardým.bencede bir bebek hayatýmýzý deðiltirecektir.olmasý umuduyla
ozlemd
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 67

« Yantla #5 : 10 Mart 2008 - 18:30:14 »

merhaba benim 17 aylýk bir kýzým var ve 9 aydýr msim yani doðumdan 8 ay sönra ortaya çýktý öncesinde hiç bir þikayetim yoktu hamileliðimde problemsiz gecti. umarým seninde cok güzel gecer ve hiç bir problemle karþýlaþmazsýn.
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

« Yantla #6 : 10 Mart 2008 - 19:42:34 »

anladým arkadaþlar.suzan inþallah allah ikimizede hayýrlý ve saðlýklý evlatlar nasip eder.

suzan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 765

herþey seninle baþladý bebeðim benim

« Yantla #7 : 11 Mart 2008 - 09:47:20 »

amin arzucum buna gerçekten ihtiyacýmýz var.geçmiþ olsun tekrardan
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

26 Nisan 2023 - 12:28:29