Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
MS HIKAYEM VE MS'IN YENI CAP TEDAVISI
29 Nisan 2024 - 13:39:12 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: MS HIKAYEM VE MS'IN YENI CAP TEDAVISI  (Okunma Says 10698 defa)
0 ye ve 2 Ziyareti konuyu incelemekte.
yguner
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 8

« : 06 Mays 2007 - 12:41:36 »

BENIM BU AY CAP TEDAVISINDEKI OTUZ UCUNCU AYIM BITICEK VE 14 SENELIK PROGRESIF MS (PPMS) HASTALIGIM ,CAP'E BASLADIGIMDAN BU GUNE KADAR HIC ILERLEMEDI. HASTALIGIM ILERLEMIS SAFHADAYKEN CAP'E BASLADIGIM ICIN (EDSS-9) BUGUNE KADAR HAREKET KABILIYETIMDE BIR GELISME OLMADI, FAKAT AYAKLARIMDAKI /BACAKLARIMDAKI VE BEL BOLGESINDEKI SIDDETLI AGRILAR VE KASILMALAR NERDEYSE TAMAMEN GECTI, 10 SIDDETINDEYDI 1 SIDDETINE DUSTU, AYRICA SON 6 AYDIR COK DEGISIK HIS KAZANIMLARI YASIYORUM, TUM VUCUDUM DAHA HASSAS VE DOKUNDUGUMDA ESKIDEN OLDUGU GIBI BIR KILIF HISSETMIYORUM. SANKI MS OLMADAN ONCESI GIBI HIC YANMA HISSI VE AGRIM KALMADI. BU GELISMELER DISINDA HALA TEDAVIM BITMEDI VE OMURILIGIMIN ICINDE LEZYONLARIMIN BULUNDUGU BOLGELERDE HAREKETLILIK (YANMA/GIDIKLANMA/KASINMA) VAR, BUDA HALEN OMURILIGIMDE BAKTERILERIN BITMEDIGINI GOSTERIYOR. TEDAVININ 1 VE 2. YILI OMURILIGIMDE COK SIDDETLI AGRILAR VE KASILMALAR OLDU, BACAKLARIM 2 AY BOYUNCA DAVUL GIBI SISTI, AYAKLARIMI FARELER KEMIRIYORMUS GIBI BAGIRTACAK KADAR AGRIYORDU. ATESIM 38,5-39 ILE 36 ARASINDA GIDIP GELDI ,BAZEN 15 GUN YATAKTAN HIC CIKMADIM. BIRKERESINDE 45 GUN BOYUNCA YATAKTAN CIKAMADIM ATES/MIDE BULANTISI/ISTAHSIZLIK OLDU COK KILO VERDIM, IDRARIM KOYU CAY RENGINDEYDI. BAKTERI SAYISI AZALDIKCA BUTUN BUNLAR GECIYOR, BENDEDE OYLE OLDU, 2.YILI BITIRDIGIMDEN BERI ATESIM HIC CIKMADI, HIC SISME VE KOYU RENK IDRAR VE AYAKLARIMDA AGRI OLMADI.
SU ANDA OMURILIGIM HARIC HIC BIR YERIMDE FAZLA BAKTERI KALMADI, VE OMURILIGIN ICI BUTUN BAKTERILER BITINCE OLUSMUS HASARI NE KADAR ONARIR BILINMIYOR, O YUZDEN HASAR AZKEN CAP'E BASLAMAK ONEMLI. ISTE KISACA BOYLE OZETLEDIM UZUN AMA ETKILI VE MS'I DURDURAN BIR TEDAVI. KESINLIKLE BUTUN MS'LILERE TAVSIYE EDERIM..SAYGILARIMLA...YGUNER
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 06 Mays 2007 - 13:02:52 »

BU tedavi alternatif býr tedavi olmadýgý için bence dr tavsiyesiyle olmalý ki zaten bu tedaviden bahsetti arkadasýmýz forumda bulabilirsiniz.. Böyle guzel sonuclar alýnýrsa sanýrým zaten dr tedavileri arasýna girer yakýnda bu tedavide...Sabýrla ve umutla bekliyoruz
« Son Dzenleme: 06 Mays 2007 - 13:20:10 Gnderen: oslem » Logged
sonay
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 91

« Yantla #2 : 06 Austos 2007 - 00:37:15 »

merhaba arkadaþým,yazýný þimdi okudum.yalnýz bu  cap tedavisini þimdi öðrendim senden.bu konuda açýklama yaparsan sevinirim.cevabýný bekliyorum.
yguner
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #3 : 06 Austos 2007 - 14:30:50 »

Merhaba Sonay,

Cap tedavisiyle ilgili bilgileri bu forumun tedaviler bölümünde detaylý olarak bulabilirsin ama ek olarak doktor konusunda ; benim tedavi sürecimi takip eden bir doktorum yok(Internetten dr.Wheldon'la görüþüyorum)  fakat doktorunu kendi ikna edip cap tedavisini uygulayan Ýstanbulda Chaban ,Kayseridede Erdal var bildiðim kadarýyla ,istersen o arkadaþlarýn mail adresleri bende mevcut ,sanada yollayabirim. Geçmiþ olsun dileklerimle....
sonay
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 91

« Yantla #4 : 06 Austos 2007 - 21:13:07 »

teþekkür ederim yguner cevap yazdýðýn için...mail adreslerini gönderirsen sevinirim,görüþmeyi isterim....
ÖZNUR ABACI
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1

« Yantla #5 : 07 Austos 2007 - 08:58:32 »

CAP tedavisi nedir? Nasýl bir tedavi? Bilgi verirseniz sevinirim. Çünkü ilk defa duydum
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #6 : 07 Austos 2007 - 11:46:21 »

Ms te yan tedavýler hakkýnda ne dusunuyosunuz bolumunde yguner arkadasýmýz CAP tedavýsýný anlattý ayrýntýlý olarak merak edenler ordan okuyabýlýrler arkadaslar
yguner
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #7 : 07 Austos 2007 - 15:09:55 »

Ozel mesaj gönderdim Sonay ,mesaj kutuna bakabilirsin.
Oslem tarifin için teþekkürler.... Kahkaha
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

24 Eyll 2022 - 12:39:02