Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Ms'in Sizin Üzerinizdeki Etkileri..
20 Nisan 2024 - 10:08:04 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Anket
Soru: Ms'in  Sizin Üzerinizdeki Etkileri..
Görme - 126 (14.3%)
Konuþma - 54 (6.1%)
Hafýza - 85 (9.7%)
Kol veya Bacaklarda Kontrol Güçlüðü - 149 (17%)
Denge - 175 (19.9%)
Bazý bölgelerdeki anlamsýz uyuþma ve karýncalanmalar - 205 (23.3%)
Mesane Problemleri - 85 (9.7%)
Toplam oy: 329

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Ms'in Sizin Üzerinizdeki Etkileri..  (Okunma Says 142630 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 2278

« Yantla #30 : 13 Haziran 2007 - 19:09:11 »

ewet De-ja-vu artýk son kararým A-plus öyle iþte:) walla bardagý dudaga goturuyodum ama bardagý hýssetmýyordum. dikiyodum ne yapayým:) of of umarým kortýzondan sonra betaferona baslayacagým faydasý olur.
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #31 : 14 Haziran 2007 - 11:46:07 »

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #32 : 14 Haziran 2007 - 16:29:41 »

A-plus Betaferon'un yararýný mutlaka göreceksindir. Ama düzenli kullan pluscým ilk kullanmaya baþladýðýnda biraz intihar eðilimi yapabilir ama sen güçlü birisin sana birþey olmas  Ben ilk kullanmaya baþladýðýmda artýk ya kortizondan ya da rebiften arabalarýn üzerine yürüyordum balkon demirlerinde yürürken arkadaþlarým uzaklaþtýrýyordu yaa iþte böyle ama artýk yok öyle sapukluklarým  Bu arada sen hala dudaðýný hissetmiyor musun ?
Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #33 : 15 Haziran 2007 - 22:15:45 »

dudaklarým duzeldi Karizmatik ama kortýzona dewam:) koptum yaa eywah eywah ne diyosun Fatiiih:) mazhar osmanda bakýrkoyde norolojide yatmýþtým ilk atagýmda. Bu gidiþle arka binaya dogru(akýl hastanesine) gidis olabýlýr mý dýyosun:) ALLAH korusun:) bahcede satasýyorlardý abiii cigara wer abiiii para wer
hayat güzel
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 87

« Yantla #34 : 18 Haziran 2007 - 20:42:59 »

Masum Masum Masum
Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #35 : 18 Haziran 2007 - 20:56:23 »

De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #36 : 18 Haziran 2007 - 20:59:01 »

Engincim caným kardeþim sen bakýrköy e gitsen gitsen ordaki heykelle fotoðraf çektirmeye gidersin Kahkaha sana hiçbirþey olmas Kahkaha
Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #37 : 18 Haziran 2007 - 21:31:44 »

Yapmadýgým birsey degýlký heykel dibimdeydi. Bakýrkoy 3.nöroloji BÝTAM Artýkýn çapalýyýzzz
dadaylý
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 2

Mesaj Says: 132

« Yantla #38 : 18 Haziran 2007 - 22:42:44 »

ms in benim üzerimde sadece aðýrlýðý var .........hani yükü çekene yüklerler derler ya demekki taþýyabiliyoruzki hala ayaktayýz.en gýcýk olduðum ve beni etkileyen ise örneðin bir ilaç alýcam eczaneye gittiðimde  oradakinin bana aaa siz ms misiniz demesi uyuz oluyorum sanki akýl hastalýðý 
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #39 : 19 Haziran 2007 - 09:35:59 »

Dadaylý bence býrak sen o eczanedekileri takma Kahkaha bilseler yapmazlar ztn. bence önemli olan nokta da bu, milletce kime nasýl davranacaðýmýzý bilmiyoruz ve karþýmýzdakine EMPATÝ kuramýyoruz aslýnda okullarda bunun  da dersi verilmeli Dr lar da dahil dr larýn bile hastalarýna nasýl davranacaðýný bilmediði bir ülkede eczanede çalýþan kiþiden çok þey beklememek lazým ... konuyu uzattýkça saçmalamaya baþladým Kahkaha kalýn saðlýcakla ...
GonuL
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 484

« Yantla #40 : 22 Haziran 2007 - 22:53:10 »

Oooo Canlarým siz beni görecektiniz 12 yýl önce Baþkentin göbeðinde...
"Birlikte içseydik yavrum" diyeninden,"Tüüüü güpegündüz içmiþ garý ne günlere kaldýk"
diyen yaþlý teyzelere kadar.
Bu bana güç verdi ama týrlattýrmadý.!Hiçbir uyutucu ve sakinleþtiricide kullanmadým valla.
Yýðýla yýkýla yürüdümde,dönmeyen dilimle yarým yantalak anlattýmda,oda ne diyen Dr. ve Ecz.cýlara
çattýmda.!Yataða baðlý uzun kalmadýmda.!Çünkü Kutup ayýcýðým henüz küçüktü ve beni taþýyacak
güçte deðildi.Eþim yanýmda olamazdý görevdeydi.!Aileden bakacak kimsemde yoktu ve komþularýmla yardýmcýma baðýmlý kalamazdým da.!Hocalarýmý çok dinledim ve hep kýsa zamanlarda iyileþme gösterdim.Her daim"Evlat acýsýyla yaþýyabiliyorsam,bu hastalýða yenilemem"dedim durdum.
Allahýn gücüne gider ve daha kötü baþka biþey olur diye korktum hep.Beyin gücüne çok inanan
biri olarak hep terapi yaptým kendime.Lütfen sizler daha çok gençsiniz ve akýllýsýnýz,bunu çok daha
kolay halledersiniz çocuklar.Bu günkü imkanlar daha fazla o günlere nazaran. Sizi sevenleri üzmeyin ve Beterin daima beteri olduðunu aklýnýzdan hiç çýkarmayýn.
Sevgilerimle kalýn,Aydýnlýk yarýnlarýnýz olsun.

Her Engel Yaþam Koþullarýmýzý Daha Ýyileþtirecek Bir Fýrsattýr..
Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #41 : 22 Haziran 2007 - 22:59:53 »

sen ne guzel bir insansýn! Su an iyisýn insallah. Dualarýnda banada bizede yer acar mýsýn. Dualarým senýnle Gonul haným. En zor anlarýmýzda  tunelýn içinde hep bir çýkýþ ýsýgý olur ýnsallah. sený sewýyoruz.
GonuL
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 484

« Yantla #42 : 22 Haziran 2007 - 23:14:32 »

Bak benim YAKIÞIKLIMA hele:))
Canýmm, bakma bu yaþ alýp yaþlanmayan cadýya sen,giyer þortunu,bikinisini gezer ama Her Cuma
Yasin hatminide okur valla..
Bugün sela vaktine kadar bitirdim tek gözle hatmimi yine ve hepiniz için dualarýmý ettim canlarým.
Yukarýda koruyucu meleðimiz var bizim inanýn buna.Kutup ayýcýðým bile gülüyor halime.
Karyaðdý türbesindeki alýþkanlýklarýný hâlâ devam ettiriyorsun kontes ama biz 4 yýldýr Malatyadayýz.
Diyor bana ve bende aynen yapýþtýdým cevabý bugün ona:Sende Küresel ýsýnmaya taktýn ama uyuyorsun hâlâ !!!:)))
Nasýl ama??
Hepinizi çoookk seviyorummmm...

Her Engel Yaþam Koþullarýmýzý Daha Ýyileþtirecek Bir Fýrsattýr..
çisem
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 204

« Yantla #43 : 23 Haziran 2007 - 02:45:02 »

Merhaba arkadaþlar
Hepimizin sorunlarý yaklaþýk ayný ama benim atak zamanýnda birden ortaya çýkmýþ ve bir daha gitmeyen tuhaf bir durumum var Ney
Þekere karþý algýlamama durumu oldu aðzýmýn sað tarafýnda ve ilk günlerdeki kadar olmasada devam ediyor,bilhassa dilimde
Bu arada bir olayý anlatmak istiyorum sizlere,çocuðumun okulunun düzenlediði pikniðe gitmiþtim 15 gün evvel öðretmeninin ýsrarýna dayanamadým ve istop denilen bir oyuna katýldým,topu atýyor ve ayný anda isim söyleniyor,ismi söylenen kiþide tutmak zorunda,atýldý ve ismim söylendi sadece yukarý bakýp adým attýðýmý hatýrlýyorum sonrasýnda yerde upuzun yattýðýmý
Hep kendime ne olur acaba hýzla yukarý bakýp iþime devam etsem diyordum,eh öðrenmiþ oldum...
Saðlýcakla kalýn.............

Hiçbirþey eskisi gibi deðil......
irdisu
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 24

« Yantla #44 : 30 Haziran 2007 - 18:02:44 »

arkadaþlar bende baþ dönmesi denge kaybý sað ayakta boþalma bulanýk görme ve süper bi yorgunluk þimdilik bu kadar
Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

27 Aralk 2019 - 02:10:57