Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
BEN MS I YENDIM
02 Mays 2024 - 15:22:56 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: 1 [2] 3 4   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: BEN MS I YENDIM  (Okunma Says 51331 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
kaderimsin25
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 16

« Yantla #15 : 03 Mays 2007 - 14:16:40 »

Allahim  hastaya sifa dertliye de derman versin her seyin basi inanmak
civiler38
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 4

Mesaj Says: 1068

« Yantla #16 : 03 Mays 2007 - 16:54:32 »

Öncelikle aramýza hoþgeldiniz.Paylaþýmýnýz için de çok teþekkürler.Bende 5 yýla yakýn zamandýr betaferon kullanýyorum bende beta ya baþladýðýmdan beri atak geçirmedim.Plak sayým zaten azdý þu anda 1 tane kaldý.Betayla herþey yolunda ama artýk kullanacak gücüm kalmadý,caným çok yanýyor.Ýnþallah size yaradýðý gibi diðer tedavilerde bizlere yarar.Bende kullanmak isterim.Deneyimlerinizi bizlerle paylaþtýðýnýz için tekrar takrar teþekkürler...

GOD WÝLL BE JUSTÝCE...
yesaction
Ziyareti
« Yantla #17 : 03 Mays 2007 - 18:20:37 »

haklýsýn önce inanmak yeneriz biz bu hastalýðý formül dengeli beslenme egzersiz moral...
kaderimsin25
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #18 : 07 Mays 2007 - 03:27:49 »

arkadaslar kesinlikle hepimiz care bulmak icin  caba gosteriyoruz bende igne tedavisi kullandim  ve benimde  vicudum delik desikti  ve mos mor bir sekilde sukurler olsunki o gunler geride kaldi  dert de dermanda Allahtan  aramak bulmak lazim ve en onemliside  hastaligi kabul etmek   o yokmus gibi haraket etmek  var oldugunu bile bilede   duzenli  ve  dikkatli   yasamak  bu mevsimler kriz icin cok  uyumlu mevsimler  dun hastahanede idim ve  nerologi bolumu ms lilerle dolmus nemli  havalardan uzak durun derim   herkese saglik dolu gunler dilerim
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #19 : 10 Mays 2007 - 10:28:20 »

ÞU ÜRÜNLERÝN SÝPARÝÞÝNÝ VERDÝM ÝKÝSÝ 20 YTL TUTUYOR SABAH AKÞAM KULLANILIYOMUÞ AYDA 200 YTL YE PATLIYCAK AÞÞAÐI YUKARI AMA ALIP DENÝYCEM. (HER NE KADAR KAVUN KARPUZ SAÇMA DENSEDE) NASRETTÝN HOCA EÞÞEÐÝNDEN ÝNÝP AYAKLARINI SAYDIKTAN SONRA 4 CEVABINI VERMÝÞ SORAN ÇOCUKLARA
  SEVGÝLER

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
bülent
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 117

« Yantla #20 : 11 Mays 2007 - 15:14:44 »

Türkiyede nerdeyse heryerde doðal olarak yetiþiyor sadece toplamasý biraz zahmetli . satýn almanýza gerek yok doðadan toplayýp kulanýnýn ama sonuçlarýnýda mutlaka bizimle paylaþýrmýsýnýz....
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #21 : 11 Mays 2007 - 16:25:57 »

vala bitki böcük iþlerinden hiç anlamam yanlýþ bi bitki toplar yeriz  neme lazým en iyisi güvenli bir elden satýn alýp kullanmak. sonuçlarýný tabiki paylaþýcam sizinle paylaþmaz olurmuyum da hangisinin iyi geldiðini nerden anlýycam bilmiyorum birsürü þey deniyorum.  aloe vera arýsütü kenevir, bunun yanýnda ayda bir mitoxantron alýyorum doktorum gerekli gördüðünde ayrýca kortizonumda var
   bindik bi alamete gedeyoz gýyamete yaani  saðlýklý günler...

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
seloo
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1

« Yantla #22 : 15 Mays 2007 - 22:30:12 »

ben yeni uyelerinizdenim. benimde kizkardesim ms. yaklasik bir yildir tedavi goruyor. kapari karpuzu fikrini doktorumuzla paylastik. eger mumkunse sizinle konusmak istiyorum var sormak istedigim seyler var. kaderimsin25 size nasil ulasabilirim. ozel msj yollamayi denedim ancak olmadi. yanitinizi bekliyorum. umarim herkes hayallerine bir an once kavusur. bol saglikli gunler...
kaderimsin25
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #23 : 16 Mays 2007 - 14:07:47 »

arkadasim  kardesinine gecmis olsun dileklerimi sunarim  ve size  msj yolladim   istediginiz  zaman gorusebiliriz
Fatih
Ziyareti
« Yantla #24 : 18 Mays 2007 - 17:53:23 »

saðol...
naserious
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 36

« Yantla #25 : 04 Haziran 2007 - 01:29:23 »

=) senin adýna çok sevindim dostum, umarým hepimiz ayný sona ulaþýrýz,

Allah saðlýðýmýzý baki kýlsýn
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #26 : 09 Haziran 2007 - 20:05:07 »

Gerçekten senin adýna çok sevindim kaderimsin . bu kapari karpuzu dediðin nasýl birþey oluyor normal karpuz yesek olmuyor mu  sabah akþam bir karpuza razýyým ben. doðada bulunuyor yazýlmýþ nasýl birþey ya da kullanmak istiyorsam nasýl temin edebilirim ? ama sanmýyorum ki týp + alternatif tedavi bir arada olmadan yanýt versin ... paylaþýmýn için tþkler ....
dadaylý
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 2

Mesaj Says: 132

« Yantla #27 : 09 Haziran 2007 - 23:50:40 »

meraba bende sizlerdenim.siteye dün üye oldum ve gerçekten sizleri önerilerinizi dikkate alıyorum.Bu kapari karpuzunun bahsedildiği siteyi bende gördüm kader arkadaşıyız ya demekki aynı noktalarda buluşuyoruz .Kullanmak isterdim ama şuan başka bir yöntem deniyorum.YİNE İNTERNETTE BULDUM BU SİTEYİ ms ve daha birçok hastalıgı tedavi edebilen bir kişi eğer ben kurtulursam bilki hepiniz kurtulmuşsunuzdur ben inandım inşallah gerçekten tedavi edebilir şuan beni ve birçok hastasını tedavi ediyor nasılmı........ inanın bende anlamış değilim İLHİ GÜÇ DESEK biliyorum şimdi hepinize saçma gelicek ama bu tedaviyi yapan kişi BİLGE İNSAN......sitesinde zaten herşey açık ve şeffaf bende sonunu kadar inanıyorum ve şuan bana hazırlamış olduğu sularını içiyorum daha sonra sizlerle paylaşacağım bendeki etkilerini ilacın...gelelim bendenize azda kendimden bahsedeyim..bende bu yolun 5 senelik yolcusuyum .ama siz ms li arkadaşlarım sizin ms niz 1 tane benimkisi 2 tane şaşırdınız dimi bana üzülen beni doktara kendi elleriyle ğötüren bana dayan aşkım keşke senin yerine ben ms olsaydım diyen  canımdan çok sevdiğim ablamda MS yaaaaaaaaaaaaaa ben duble üzülüyorum 2 tanede bebesi bana dayan diyen ablam ms e çok çabuk kendini bıraktı ben şuan hiçbirşey kullanmıyorum o ise dünyanın ilacını alıyor kader işte bense sanki ms değilim  maaşallah b12 vitamininden başka tık yok aslında başlamam gerekmiş doktorum mefküre eraksoya göre hadi şimdilik bukadar gözlerinizi yormayım hoşçakalın
« Son Dzenleme: 10 Haziran 2007 - 00:13:16 Gnderen: dadaylý » Logged
kaderimsin25
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #28 : 13 Haziran 2007 - 02:08:35 »

kardesim  cok cok gecmis olsun  tabiki  bu yontemle  ben iyi oldum  ve sende  care ariyorsun belliki  ve Allah  sifa verendir  tekrar gecmis olsun diyorum
kaderimsin25
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #29 : 13 Haziran 2007 - 02:13:35 »

Gerçekten senin adýna çok sevindim kaderimsin . bu kapari karpuzu dediðin nasýl birþey oluyor normal karpuz yesek olmuyor mu  sabah akþam bir karpuza razýyým ben. doðada bulunuyor yazýlmýþ nasýl birþey ya da kullanmak istiyorsam nasýl temin edebilirim ? ama sanmýyorum ki týp + alternatif tedavi bir arada olmadan yanýt versin ... paylaþýmýn için tþkler ....
  slm kardesim oncelikle sanada  gecmis olsun diyorum yok bildigimiz karpuzdan degil   tabiki  tip + senin kendinde olan yasama sevincin ve  iyilesmek icin  arastirman her seyin basi kabullenmekle basliyor  daha sonrasi gelecektir  kapariyi de  internetten arastirabilirsin  ben fransadayim bu bitkiyi burada bulmam  zor ama  Turkiyede  cok  kolay  tekrar gecmis olsun 
Sayfa: 1 [2] 3 4   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

26 Mart 2024 - 01:36:00