Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
yardým
19 Nisan 2024 - 03:54:25 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: yardým  (Okunma Says 7534 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
zakkum
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 33

« : 30 Nisan 2007 - 17:46:38 »

selam arkadaþlar,benim sorunuma yardýmcý olursanýz sevinirim. Ben Ýstanbul da yaþýyorum ama doktorum Ýzmir de. Doktoruma çok güvendiðim için baþka bir doktora gitmeyi düþünmüyordum. Yaz tatilleinde ve þubat tatilinde düzenli doktorumu ziyaret edip kontrollerimi yaptýrýyorum ama þu sýralar bazý sorunlar yaþýyorum.Bana istanbul da konunun uzmaný olan doktorlar hakkýnda bilgi verirseniz sevinirim. Sevgiyle kalýn.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 30 Nisan 2007 - 17:54:01 »

Ýstanbul da ms konusunda uzman dr lar var bence unýversýte hastanesýne gýt çapa yada cerrahpaþa yaný Mefkure Eraksoy yada Aksel Sýva onlar ve ekýplerý guvenýlýrdýr... tavsýye edebýlýrým arkadasým
zakkum
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 33

« Yantla #2 : 30 Nisan 2007 - 18:37:55 »

çok teþekkür ederim
hayat dolu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 1143

« Yantla #3 : 30 Nisan 2007 - 20:05:34 »

arkadaþým istanbuldada çok süper drlar var özlemin önermiþ olduðu drlardan birini seçmeni tavsiye ederim. þahsen AKSEL SÝVAnýn önerdiði ilacý kullanýyorum 5,5 yýldýr ve þuan bursanýn en iyi ms hastasýyým.bu arada Mefkure ERAKSOYu da öneririm bu konudaki mükemmelliðini çok duydum.þimdiden geçmiþ olsun...

ÝÞLER AYNA ÇAL ÇAL OYNA!!!!!!!!!!! ; ) UNUTMAYIN ACILAR PAYLAÞTIKÇA AZALIR.........
cesi
Ziyareti
« Yantla #4 : 01 Mays 2007 - 19:22:30 »

istanbulda ms denince akla ilk gelen konunun uzmaný 2doktor Aksel Siva bey ve Mefkure Eraksoy hanýmdýr  arkadaþlara katýlýyorum
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

01 ubat 2021 - 15:36:54