Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
cep telefonu

cep telefonu

(1/1)

zakkum:
selam arkadaþlar,ben çok fazla cep telefonu ile konuþuyorum. Herkes için cep telefonu kullanmanýn zararlarý olduðunu biliyorum ama doktorlarýnýz bu konuna neler söylüyor beni bilgilendirirseniz sevinirim.Þimdiden teþekkürler.

oslem:
 Bana bu konuda hiç biþey solemedý dr um açýkcasý genel zararlarýndan bahseden ms hastalarýyla tanýstým bu yüzden fazla kullanmamaya calýþan ama dr a hiç sormadým

aysn.dvn:
caným cep telefonunun özellikle kalp pili v.b mekanik bir aletin vücutta bulunduðu hastalarda zararý olduðunu biliyorum.Ayrýca beyin üzerinde de zararlý olduðu söyleniyor.Ben üzerimde taþýmýyorum ve çok konuþmuyorum.Yine de dr una sor istersen.Sevgiler

Naseem:
Bende kendi deneyimlerime göre bize zararlý olduðunu söyleyebilirim. daha az kullanmalýyýz. 2 açýk telefon arasýnda yumurta piþiyor belli bir müddet sonra. :) denenmiþ ingiltere olmasý lazým by3

Navigasyon

[0] Mesajlar