Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
yine babam :(
28 Nisan 2024 - 22:14:57 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: yine babam :(  (Okunma Says 5991 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« : 09 Ekim 2007 - 10:05:48 »

babacýðým yine ameliyat olacak sanýrým karaciðerindeki metastaz ile ilgili kemoterapi görüyordu dün onkoloðu ile görüþtüm opere edelim alalým onu ordan dedi. adamcaðýz býktý ameliyat olmaktan
bi de kendine dikkat etse alkolu býraksa sigarayý býraksa  hazancým senin dediklerini hatýrlýyorum mutlu yaþasýn demiþtin ama arkadaþým nasýl karýþmýyým ben ona içerken sigara kullanýrken bana da yazýk deðilmi bak þimdi yine ben koþturucam yok doktoruydu,yatak ayarlaydý,ilaçlarýydý,malzemelerdi,2 yýldýr her sene ayný þeyler.Allahým bana güç ver sabýr ver 

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #1 : 09 Ekim 2007 - 19:46:11 »

Arzucum Allah þifa versin babacýðýna.Caným hatýrlýyorum sana söylediklerimi.Ben de o kadar uzun süre uðraþtým ki vazgeçiremedim Arzu.Ama her hastalýðýnda yine de yanýnda her seferinde ben vardým biliyor musun?Bana onu sigara ve alkolden vazgeçirmeye çalýþtýðým için çok kýzardý ve asla vazgeçmiyeceðini söylerdi hep.Yine de illaki yanýnda benim olmamý isterdi caným babacým.Ben de asla vazgeçmedim.Çok üzüldüm,yýprandým ama onu hastanelerde hiç yalnýz býrakmadým.Kalp krizi geçirdi,sað ve sol bacaðýna damar týkanýklýðý nedeniyle suni damar takýldý,anpio oldu,en sonunda parmaklarý,ayaðý diz altýnda kesildi ama býrakmadý Arzucum.Ýçim acýyarak ta olsa hep yanýndaydým.O da beni yanýndan ayýrmýyordu zaten.En son ayaðýnýn kesilmesi benim Ýlk MS tanýsý ve ataðýmýn olduðu döneme denk geldi.Ben bir yandan kortizon alýyordum bir yandan da babam için ayakta durmaya çalýþýyordum.Senin bir evlat olarak ne kadar üzüldüðünü,içinin nasýl yandýðýný o kadar iyi anliyorum ki Arzum.Çünkü O senin baban ve sen onun evladýsýn.Ben vazgeçiremedim Arzu.Ýnþallah sen baþarýlý olursun.Ama ne olursa olsun,ne kadar üzülsekte bazý þeyleri kontrol edemiyoruz caným.Yapman gerekenleri yap elinden ne geliyorsa ama mutlaka yardým al çevrenden.Çünkü moral olarak ta MS nedeniyle iyi olmak zorundasýn.Zaten babamýn hastalýðý ve ölümü beni o kadar üzdü kü 4.5 sene oldu kendimi hala toparlayamadým.Yavaþ yavaþ oluyor ve en baþta anneciðim için ayakta kalmak zorundayým.Ýnþallah baþaracaðýz Arzu.Moralini bozma sakýn ve Allah sabýr versin ve yanýnda olsun.Saðlýk ve sevgiyle kal caným...
« Son Dzenleme: 10 Ekim 2007 - 19:23:06 Gnderen: hazan » Logged
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #2 : 09 Ekim 2007 - 23:55:05 »

Caným  gecmiþ olsun Rabbim biran önce acil þifalar versin.üzüntünü paylaþýyorum anlýyorum :'(Dualarým sizlerle sen de kendine dikkat et our mu?saðlýcakla tebessümle kal caným
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #3 : 10 Ekim 2007 - 11:44:01 »

arzucumm çok geçmiþ olsunn allah þifalar versin...dualarýmýzla yanýndayýz arkadaþýmm...

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« Yantla #4 : 10 Ekim 2007 - 15:56:51 »

sað olun canlarým bugün daha iyiyim inþallah atlatýcaz

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
blackened
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 100

The Gods Made Heavy Metal

« Yantla #5 : 12 Ekim 2007 - 18:29:39 »

tanýmýyorum ama içtenlikle allah kolaylýk versin diyorum sana.
yýlma..
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

18 Ocak 2021 - 22:52:10