Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
*MS DERNEÐÝ*
29 Nisan 2024 - 02:30:37 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: *MS DERNEÐÝ*  (Okunma Says 4163 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
evrensel
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 33

« : 07 Ekim 2007 - 20:59:44 »

merhaba ben bu gün yapýlan ms toplantýsýna gittim gayet güzel geçti doktorumuzdan yararlý bilgiler aldýk bu arada doktor bakýrköy ruh ve sinirden Nevim SÜTLAÇ hanýmdý yanýlmýyosam
bize bi ilacýn nasýl piyasaya çýkabileceni anlattý baya meþaketli bi yolmuþ meðerse
sonracýma bazý arkadaþlar kendi kiþisel sorunlarýndan bahsettiler bende tysabriyi sordum bu arada
ibide sefiye soymanýn olundan bahsedildi parkinson hastalarýna takýlan pil takýlmýþ iyi olmuþ diye bir haber çýkmýþtý ondan bahsettik doktorumuzda bu sadece aþýrý titremesi olan kiþilerde uygulanabilir dedi
bide þu konuya önem çekti basýnda duydunuz hiç bir habere asla yüzde yüz inanmayýn dedi evet o kadar haber çýkýyoki çok doru söledi

dernemizi görmenizi istedim yaklaþýk 30 kiþi vardýk ben sadece küçük bir yeri çektim bölelikle dernemizide görmüþ olursunuz
hikmet
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 777

« Yantla #1 : 07 Ekim 2007 - 22:04:20 »

Evrensel güzeldi bugün gerçekten, teþekkürler tekrar... sonra fazla takýlamadýk beraber ama olsun  daha çok cevahir kanyon yaparýz... bugün bir kitapta yazýyordu sartre söylemiþ sanýrým, unutmak için hýzlanýr insan, hatýrlamak için yavaþlar, gibi birþey... ne ilgisi var bilmem, ama þu ara çok oluyor böyle bana ilgisi olmayan þeyler gibi gelen þeyler aklýma geliyor, ya da bilmiyorum iþte...

insanlar neden aile, devlet vs. kurarlar ki? dernekde böyle nedenlerle kurulur sanýrým... aileyi devleti eleþtirir dururuz çoðu zaman, özellikle bizde þu devleti eleþtirmek adettir... ama eleþtirdiðimiz þeyleri düzeltmek için pekde birþey yapmayýz... ms derneði bugün anladýðým kadarýyla çokda fazla birþey yapmýyor, belkide yapamýyor... eleþtirenlerde çok zaten, ama ben üye olacaðým Evrensel, tekrar gideceðiz cevahirde kumpirde yiyeceðiz...

hem diyordun ya pek sosyal bir ortam yok burda diye, ama gördün iþte senin o konuþman açtý herþeyi, oturumu sen yönettin bir ara... birinin sadece baþlatmasý gerekiyormuþ, gerisi devam ediyor...
mimar
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 35

« Yantla #2 : 08 Ekim 2007 - 12:36:22 »

MS hastalýðýnýn duyulmasýný saðlayan ve tedavilerinde hastalara yardýmcý olan tüm oluþumlarý destekliyorum. Sizlere de teþekkürler. Kahkaha
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

04 Austos 2021 - 06:10:12