Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
YALNIZ DEÐÝLSÝNÝZ BEN DE VARIMM...
29 Nisan 2024 - 15:55:41 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: YALNIZ DEÐÝLSÝNÝZ BEN DE VARIMM...  (Okunma Says 9100 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
aysetmy
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 21

« : 11 Eyll 2007 - 00:41:53 »

SLM Arkadaþlar bende 2002 yýlýnda çok acýlar çektim.Dr larýn ne oldugunu bilemediði bir hastalýk beni günden güne yaþamdan almaya baþladý.bacaklarýmda uyuþmalar,çift görme,denge kaybý,anlýyacagýnýz ms in tüm belirtilerini yaþarken bulunamamasý ve yanlýþ tedaviler görmem beni 1yýl kadar yaþamdan uzaklaþtýrdý.Sonunda MS dendi hastaneye yatmam gerektiði söylenildiðinde hasta olduðum için deðil hastaneye yatýcam diye çok aðlamýþtým.Kortizon tedavisiyle 1yýlda yaþadýklarým 1haftada silindiler.Yeni yürümesini ögrenen bebekler gibi sürekli yüremek istiyordum.Hastaneden çýktýktan iki ay sonra COPAXONE baþladým ve hala kullanýyorum.YAÞAMAK DERSENÝZ BÝZE BÝR ARMAÐAN YA MS BENCE ODA BÝZE BÝR ARMAÐAN ONA ÝYÝ BAKALIM.ÞÝMDÝ ÇOK ÝYÝYÝM 7YIL OLDU BENÝMLE BU YÜKÜ BERABER TAÞIYAN BÝRDE EÞÝM OLDU.Allah benim yaþadýklarýmý eþime yaþatmasýn diye sürekli dua ediyorum ve sizlere de dua ediyorum.BÝRGÜN O BEKLEDÝÐÝMÝZ IÞIK HEPÝMÝZÝ AYDINLATACAK ARKADAÞLAR.ÝÇÝNÝZDEKÝ YAÞAM SEVÝNCÝNÝN HÝÇ SÖNMEMESÝ DÝLEÐÝYLE...SAÐLIKLA KALIN
Bihter
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 335

« Yantla #1 : 11 Eyll 2007 - 08:46:08 »

ne güzel yazmýþsýn arkadaþým eline yüreðine saðlýk umarým herkes senin gibi pozitif düþünür. Çünkü herkesin dediði gibi MS ZAMAN, PARA VE SABIR ister. Moralimizi ne kadar yüksek tutarsak o kadar iyi bizim için. Saðlýcakla kal.

Mutluluk Gözyaþlarýnýn Arkasýna Saklanýr Hiç Ummadýðýnda Güneþ Açtýrý Verir...
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #2 : 11 Eyll 2007 - 19:03:31 »

Sevgili Ayþe gerçekten MS ile yaþamak kolay deðil ama çekilen sýkýntýlar sevdiklerinin yanýnda olmasýyla dediðin gibi azalýyor.Ýnþallah hepimize Rabbim þifa versin ve sevdiklerimizi yanýmýzdan ayýrmasýn.Sevgi ve saðlýkla kal
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #3 : 12 Eyll 2007 - 10:41:54 »

selam ayþe geçmiþ olsun. moralini yüksek gördüm ,bu çok iyi çünkü bu hastalýkla savaþmanýn en önemli stratejisi moralinin  yüksek olmasý. bunun için gerekli olan en  besleyici etkende aile. bu yönden çok þanslýsýn . sana yardýmcý olan sevdiklerin yanýnda olunca daha saðlam durabiliyosun. bende bu konuda senin gibi þanslýlardaným. kendine iyi bak saðlýkla kal.

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #4 : 12 Eyll 2007 - 12:32:28 »

Aramýza hoþ geldin ayse ve ßizimle hikayeni paylaþtýðýn için tþkler ... ßurdaki herkezin deðiþik bir hikayesi var ama hepsi de birbirine benziyor ortak nokatalýrý çok . Yani demek istediðim burdaki hayat hikayelerini okurken kendimden birþeyler bulabiliyorum aaa bana da böyle olmuþtu diyebiliyorum. Ne güzel söylemiþsin ''ßirgün o beklediðimiz ýþýk hepimizi aydýnlatacak arkadaþlar'' inþallah diyorum ayse . Güzel temennilerin için de ayrýyeten tþkler . Geçmiþ olsun ve senin de yaþam sevincin hiç sönmesin ...

aCiL ÞiFaLaR DiLiYoRuM ...
yasoo06
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 335

« Yantla #5 : 14 Eyll 2007 - 13:28:53 »

gecmis olsun arkadasim... hoþgeldin aramýza
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #6 : 14 Eyll 2007 - 13:36:48 »

Merhaba aysetmy gecmiþ olsun hoþgeldiniz aramýza,inþallah caným hepimizin icindeki yaþam sevinci sönmez.bu arada ben ms olupta eþine destek veren þahýslarý gercekten tebrik ediyorum helal olsun valla yapmayalarda var. ve bizler kadar onlarda özel birileri...
saðlýcakla kal caným
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #7 : 15 Eyll 2007 - 11:02:55 »

geçmiþ olsun ayse...

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

27 Austos 2018 - 15:13:46