Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
EMEKLÝLÝK HAKKINDA
20 Nisan 2024 - 07:54:56 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: EMEKLÝLÝK HAKKINDA  (Okunma Says 6332 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
ilhan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 800

demir tava geldi kömür akýl baþa geldi ömür bitti

« : 24 Nisan 2007 - 10:25:55 »

Merhaba arkadaþlar bazý arkadaþlarýmýz emeklilik hakkýnda bilgi istemiþler ben yazmaya çalýþayým umarým yardýmcý olabilirim yalnýz ben ssk emeklisiyim diðer kurumlarda nasýl tam olarak bilemem ama zannedersem onlarda devlet hastanesi ve kurumlarý aracýlýðýyla yapar yazayým ben sorularýnýzý eklersiniz.

1-Önce saðlýk kuruluna müracaat edilir bazý evraklar isterler resim gibi onlar verilir,
2-Size bir kaðýt verilir burada bölümler vardýr (dahiliye,nöroloji gibi)orada iþaretlenen kliniklere gidilir muayne ve sonuçlarý yazdýrýlýr,

3-Elinizde olan mr raporlarýnýn ve hastanede yatýýysanýz epikriz raporunun ilaç raporunun fotokopileri eklenerek kurula teslim edilir kurul size gün verir heyete girmeniz için o gün ve saatte heyete girersiniz,

4-Size heyet sonucu verilecektir bu herkes için geçerli ama sizler hastalýktan müracaat ediyorsunuz arkadaþlar size heyetten sonuç kaðýdý verilecektir genel müdürlüðe sevk yazar büyük ihtimalle sizler genelmüdürlükten çýkacak sonucu bekleyeceksiniz size yazý gelir zaten,

5-Nöroloji dr nuza durumunuzu açýk ve net yazmasýný talep ve rica edin önemlidir o yazý,

6-Arkadaþlar ilk seferde kabul görmezse isteðiniz umudunuzu kýrmadan devamlý yapýn müracatýnýzý benimde ilk seferde deðil ikincide kabul edildi emeklilik isteðim,

Herþey gönlünüzce olsun sevgiyle
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #1 : 27 Nisan 2007 - 15:00:13 »

NORMAL EMEKLÝYLE MALÜL EMEKLÝ ARASINDA NE KADAR MAAÞ FARKI VAR BUNUN BÝR HESAPLAMASI VARMI. VERDÝÐÝN BÝLGÝ ÝÇÝN TEÞEKKÜRLER.
SAÐLIKLA KAL

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
ilhan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 800

demir tava geldi kömür akýl baþa geldi ömür bitti

« Yantla #2 : 27 Nisan 2007 - 15:09:44 »

var tabiki bugün malülen emekli olan 600 lira civarýnda alýr normal emekli 800 ama tabi prim fiatýd önemli prim tavandan yattýysa baþka tabandan yattýysa baþka olur ve gün (sene) farkýda var arkadaþým
drop
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 292

« Yantla #3 : 10 Mays 2007 - 17:58:50 »

Merhaba Ýlhan, emekli olduðunu yazmýþsýn. Benim þu an hafif iþlerde çalýþabilir raporum var.Ben de önümüzdeki günlerde malülen emelikliðe baþvurmayý düþünüyorum. Hastalýðýn hangi aþamada ve ne gibi problemlerin var? Onlarý da belirtebilir misin? Çünkü benim bildiðim her hastayý emekli etmiyorlar.Bu konuda da bilgi verirsen sevinirim.
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

22 Haziran 2019 - 19:23:48