Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
bir Ms lýye daha aranýzda yer varmý:)
29 Nisan 2024 - 16:27:55 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: bir Ms lýye daha aranýzda yer varmý:)  (Okunma Says 13127 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
peristera
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 8

« : 24 Austos 2007 - 23:16:38 »

Merhabalar arkadaþlar...Öncelýkle hepýnýze (hepýmýze) Allahtan ataksýz gunler dýleyerekden hýkayeme gecýyorum.
Bundan 3 ay kadar once kulagýmda ugultuyla baslayýp,duyu  ve muthýs denge kaybý yasatan ve bununlea ýlýntýlý yurumede problem yasamama kadar gýden, yanlýs dr.'a(k.b.b.)gýdýlmesýyle verýlen ýlaclar netýcesýnde kýsmen ýyýlesen gecýcý olarak ýlk atagýmý yasadým (tabý ms dýye hýc suphenýlmedý iç kulak dengesýzlýgý dendý:) )aradan býr ayý býr kac gun gectý ký ýkýncý atagým sol gozde bulanýk gorme hadýsesý ýle gerceklestý.Göz doktoruna gýdýp muayene olduktan sonra gozumde hýc bý problem olmadýgý ama mutlaka mr cekýlmesý gerektýgý soylenýldý.MR netýcesýnde 3 den fazla lezyonlar kaydedýldý.Göz doktorumun ýlk mudahalesýyle 3 gun serum 11 gun agýz yoluyla olmak kaydýyla kortýzon tedavýsý gordum ve %20 gorme kaybý olan gozum tamamýyle kurtarýldý(sevgýlý Dr.umur kayabasýndan allah razý olsun)ve bený cerrahpasa týp fak.norolog prof.Aksel Siva  hocaya yönlendýrmesýyle Ms le mucadele maceram  baslamýs oldu.Ýlk baslarda kabullenmekte cok zorlandým fakat bununla yasamayý ogrenmem gerektýgý gercegýný kavrayýnca kanýksadým ve artýk dusunmuyorum zira ne kadar cok dusunur ve kafamda buyutursem agrýlarým sýddetlenýyor, býr haftalýk tatýl donusu ýyý býr moral motývasyonuyla iþimin basýna gectým ve hayatý sevýyorummmmmmmmmmmmmm........
  Daha kulac atacagým cok fazla denýz(mutluluk) , kesfedýlmeyý bekleyen cok guzel denizaltý(hayat) dunyasý var....
Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 2278

« Yantla #1 : 25 Austos 2007 - 00:45:45 »

Gecmiþ plsun peristera hoþgeldin. bende ilk atagýmda duyu kaybý yaþamýþtým uðultuyla baþlayan. nadiriz:) hep mutlu huzurlu kal tekrar geçmiþ olsun
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #2 : 25 Austos 2007 - 00:50:17 »

Gecmiþ olsun peristera aramýza hoþgeldin.inþallah ms seni bundan sonra hayattan koparmaz hep güclü umutlu kalýrsýn ne olursa olsun bir kücük tebessümden vazgecme.rabbimden sana ve herkese acil þifalar diliyorum.kendimede

sevgi ve saðlýcakla kal

mslidostlara tekrar hoþgeldin 
betül
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 21

« Yantla #3 : 25 Austos 2007 - 10:40:29 »

geçmiþ olsun peristera. benim de ilk ataðýmda iç kulak krizi teþhisi konmuþtu. hem de mr da lezyonlar görüldüðü halde. gerçekten de moralini ne kadar yüksek tutarsan o kadar saðlýklý oluyorsun.
peristera
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #4 : 25 Austos 2007 - 17:57:43 »

Tesekkur ederým arkadaþlar yalnýz olmadýgýmý ve destek olacak dostlarýn varlýgýný yanýmda bilmek cok güzel.....
   Herþey dahada güzel olacak paylaþtýkca....
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #5 : 25 Austos 2007 - 19:44:51 »

Sevgili peristera aramýza hoþgeldin.Daha yeni olmasýna raðmen MS i kabullenmeye çalýþman beni çok sevindirdi.Yüzme,suya,denize olan sevgin ayrýca beni çok mutlu etti.Çünkü yüzme bize önerilen en iyi sporlardan biri.Çünkü bütün vücut kaslarýnýn çalýþmasýna yardým ediyor.Ýnþallah sorunsuz ,iyi seyirli bir MS yaþarsýn.Ama interferon baþlansa da sakýn korkma caným.Bu MS in ilerlemesini durdurmak için yapýlan koruyucu bir tedavi.Gerek olursa zaten dr un sana söyleyecektir.Þimdiden bunu düþünme ve hayata pozitif bakmaya devam et olur mu.Allah saðlýk ve þifa versin inþallah.Sevgiler
civiler38
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 4

Mesaj Says: 1068

« Yantla #6 : 25 Austos 2007 - 20:18:47 »

tabiki srsmýzda sizin gibi pozitif düþünen mslilere sonuna kadar yer war.hazan ablanýn dediði gibi hele bu kiþi yüzmeyi çok sewiosa tamamen bizdendir aramýza hoþgeldiniz...

GOD WÝLL BE JUSTÝCE...
peristera
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #7 : 25 Austos 2007 - 20:36:47 »

ýkýnýzede cok tesekkur ederým alakanýz ýcýn, pozýtýf olmak gerektýgýný MS bana dha merhaba demeden önce, bu hastalýkla ýlgýlý arastýrmalarým olmustu cok sevdýgým býr dostumun kýzýyla ýlgýlý....
Belkýde ben henuz yolun cok basýnda oldugum ýcýn boyleyýmdýr kým býlýr:)
Herseye ragmen nefes alýyormuyuz, gundelýk kaytýmýza devam edebýlýyormuyuz önmelý olan bu, þükür için ayrý bý neden..
Bu arada bu sýteyý acmayý her kým dusunduyse ve her kýmýn emegý  gectýyse Allah onlardan razý olsun, ellerýne saglýk...
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #8 : 25 Austos 2007 - 21:09:07 »

aramýza hoþgeldin geçmiþ olsunn

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #9 : 27 Austos 2007 - 09:45:04 »

aramýza hoþ geldin peristera. geçmiþ olsun saðlýklý günler dilerim. moralini yüksek tutmakla hastalýkla mücadelede ilk ve en önemli engeli aþmýþsýn kýsa sürede iyileþirsin inþallah.

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #10 : 27 Austos 2007 - 17:48:24 »

aRaMýZa hOþ GeLDiN PERÝSTERA ( daha kolay bir nick seçseydin keþke zor yazýlýyor da  ) hikayelerimiz çok benziyor bana da orta kulak teþhisi koymuþlardý ilk zamanlar ve vermiþlerdi b vitaminini zamanla geçmiþti ama ikinci atakta görme denge ne varsa hepsi gelmiþti. Aman yaa ben buraya hikayemi anlatmaya gelmedim ki Kahkaha sana hoþ geldin demeye geldim Kahkaha:D Geçmiþ olsun peristera
                                                      aCiL ÞiFaLaR DiLiYoRuM ...
peristera
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #11 : 27 Austos 2007 - 23:59:04 »

cok tsekkurler hepýnýze, Rabbým hepýmýze acýl sýfalar versýn.Bu arada hepýnýzýn mübarek kandýlýný kutlarým...
mimar
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 35

« Yantla #12 : 03 Eyll 2007 - 15:47:41 »

Hoþgeldin.Geçmiþ olsun. Ayrýca; bu sitenin, doðru mesajlarý okuduktan sonra insaný gerçekten ms e karþý güçlendirdiðini göreceksin.
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

07 Ekim 2018 - 06:17:18