Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
insanda kusur arama nedir.
15 Haziran 2024 - 21:23:46 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: insanda kusur arama nedir.  (Okunma Says 5477 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
iyimser
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 932

« : 08 Haziran 2009 - 23:31:56 »

Ne kadar meraklý bakýþlarý rahatsýz insanlarýmýz var.Bebekken menenjit geçirmiþ engelli ablam var,dýþarý çýkýnca sanki ne nasýl biþe ki tuhaf rahatsýz bakýþlar,ben zaten aðýr yürüyorum.Neyse geçenlerde tam metroya binecem on oniki yaþlarýnda engelli genç çocuk ,belli spastik yavrum,öðrencilerde okuldan ,Bir yaþýtý dönüp bakmýodu o çocuða...eðitim dedim. ama büyük insanlarý nasýl eðiteceðiz.Toplumumuzun acýsý bunlar.saðlýkla sevgiyle kalýn.

ömür dediðin üç gündür,dün geldi geçti,yarýn meçhuldur,o halde ömür bir gün oda bu gündür.
nurcan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1819

« Yantla #1 : 08 Haziran 2009 - 23:58:25 »

:(insanlarý bende anlýyamýyorum bazen yarýn kimin ne olucaðý bellimi
ablacým sen üzme kendini böle þeylerle saðlýkla ve sevgiyle kal

kýzým iyiki varsýn hayatýmda
Ercan AYYILDIZ
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 181

YÜZÜNÜZ DAÝMA GÜLSÜN

« Yantla #2 : 09 Haziran 2009 - 14:41:59 »

Kardeþim öyle bir yara deþtinki gerçekten bizim toplumda tedavisi çok zoor. Neden dersen en yakýnlarýmýzýn bile bize bakýþlarý; dik-dik, acýyarak ve hatta iþe yaramaz bu artýk dercesine nemelazýmcý tavýrlarý...Millet ne derse desin, ne düþünürse düþünsün bu dünyada bizim için ayrýlmýþ bir mevki bir hayat zaten var Allah'ýn inayeti ile. Onlara benim acýyasým geliyor çünkü seviyeleri bu kadar yazýk.

Nacre
deniz*
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 5329

« Yantla #3 : 09 Haziran 2009 - 17:48:03 »

Ben artýk dýþarý çýkmak istemiyorum herkes acýyarak bakýyor onlar bakýnca adýmlarýmý atamýyorum,tanýyanlar neden topallýyorsun,eþinide ne çok severmiþ baksana býrakmýyor, yürürken haberleri yokki onun kolunu býrakýrsam yürüyemem ,  niye yürürken sendeliyorsun, baþýnmý döndü, insanlara derdimi anlatmasý zor, en iyisi evde oturmak evde kimse üzmüyor.
« Son Dzenleme: 17 Haziran 2009 - 00:50:08 Gnderen: deniz* » Logged
ZUMRUT
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 12353

« Yantla #4 : 09 Haziran 2009 - 20:02:14 »

Sustum Sustum Sustum Sustum Sustum
« Son Dzenleme: 09 Haziran 2009 - 20:06:13 Gnderen: ZUMRUT » Logged

doga
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 83

« Yantla #5 : 10 Haziran 2009 - 00:09:52 »

Arkadaþlar boþverin kafaya takmayýn onlar bize acýyacaðýna biz onlara acýyalým cahilliklerinden dolayý.O yüzden göðsünüzü gere gere hayat þartlarý nasý gezmemizi gerektiriyosa o þekilde gezmeliyiz..Herkesin herþey nasý hakkýysa bizimde hakkýmýz .Bizim kimseden eksiðimiz yok fazlamýz var artýlarýmýz çok Sadece bizler deðil her insan bir engelli adayýdýr..

Kalp kirmak o kadar kolay ki bir hata yaparsin hemen kirilir peki ya o kirilan kalbi düzeltmek kirmak kadar kolay midir
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #6 : 17 Haziran 2009 - 00:42:30 »

ÝNSANOÐLU SAAT MÝSALÝDÝR BÝR DAKÝKA YA DA BÝR SANÝYE SONRA NE OLACAÐIMIZ BELLÝ DEÐÝLKEN NASIL DA NANKÖR OLABÝLÝYORUZ , ÝNSANLARI NASIL DA KÜÇÜMSEYEBÝLÝYORUZ ... YAZIKK GERÇEKTEN ÇOK YAZIKK ! ! !
iyimser
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 932

« Yantla #7 : 23 Haziran 2009 - 18:09:50 »

Yaýnýz deðiliz bu olaylarý umursamadan yaþayalým .Öyleki bazen en yakýn bildiðimiz lerde....bile cýkýo ve nasýl sabýr hastalýðý ki biþe yokmuþ gibi devam ediyoruz hayatýmýza...bazen sohbette bile yazarken acaba yanlýþ yazar ya biri üzülürse...iii diil ama ince hassaslýk bakýyorum hep bizlerde ms deðil bu hassas kiþi hast.

ömür dediðin üç gündür,dün geldi geçti,yarýn meçhuldur,o halde ömür bir gün oda bu gündür.
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

29 Mays 2019 - 16:04:52