___MS Lİ DOSTLAR PAYLAŞIM PLATFORMU

FORUM => Sorularınız , Sorunlarınız ve Paylaşımlarınız... => Konuyu başlatan: Smile üzerinde 04 Mayıs 2021 - 04:50:21Konu Başlığı: Yeni atak mı
Gönderen: Smile üzerinde 04 Mayıs 2021 - 04:50:21
Merhabalar arkadalar.  Aranıza yeni katıldım.  Öncelike hepimize acil şifalar diliyorum.

2014 te ilk atağımı geçirdim.  Bu senenin bains kadar başka atak geçirmemiştim. Ocak ayında sol ayağımda başlayan sonra bacağıma ve sağ ayağıma yayılan uyuşma karıncalanma yanma oldu.  Şehir değiştirdiğim için takibinde olduğum bir doktor yoktu. ayrıca iki küçük çocuğumu bırakıp bu pandemi döneminde doktora da gidemedim.  Bir buçuk iki ayın sonunda yanma geçti karıncalanma ve uyuşmalar ara ara devam ediyordu.  Üç gündür yine sol bacağımda geceleri yanma başladı. Gün içerisinde hissetmiyorum.  Gün içerisinde hissetmediğim için yeni atak değildir diye düşünüyordum ama geçmeyince şimdi yeni bir atak mı diye korkuyorum.  Ne dersiniz arkadaşlar,  benzer bir durum yaşayan var mı?


Konu Başlığı: Ynt: Yeni atak mı
Gönderen: oslem üzerinde 04 Mayıs 2021 - 12:48:02
 Merhaba, geçmiş olsun. hoşgeldiniz. Atak diyebilmemiz için 24 saat hiç geçmeden devam etmesi gerekiyor. Acaba yorgunluğunuz yada vucud ısınızın artması gibi durumlar yüzünden mi elirtileriniz bazen artıyor.Bir süre bunlara dikkat edip gözlemleyin lütfen kendinizi.


Konu Başlığı: Ynt: Yeni atak mı
Gönderen: Smile üzerinde 04 Mayıs 2021 - 19:24:10
Çok teşekkür ederim cevabınız için.