Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
RAPOR... BÝLGÝ..
16 Mays 2024 - 08:32:55 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: 1 [2]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: RAPOR... BÝLGÝ..  (Okunma Says 15239 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 2278

« Yantla #15 : 23 Temmuz 2007 - 18:24:08 »

mesela bir arkadasýn paylasýmý.........

'senin drmuna yada heyetdeki noroloji uzamanýna göre deðiþen oranlarda rapor alabilirsin.dýþarýdan hiçbirþeyin görülmesede.bana iki kere lazýmm oldu.durmum ayný olmasýna raðmen birsi %40 birsi %60 verdi..'
zuhal
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 22

« Yantla #16 : 24 Temmuz 2007 - 15:08:46 »

BENDE BASVURDUM DEVLET HASTANESINDEN VERILEN RAPORDA SADECE SUREKLI ISARETLENMIS AMA YUZDE YAZILMAMIS ANKARA YA GONDERILDI SIMDI ORDAN CEVAP BEKLIYORUM SIZCE NE OLURKI UMUTLANSAM MI KI Ney
adora
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 6

« Yantla #17 : 24 Temmuz 2007 - 21:31:50 »

ya biz özürlümüyüz ki ? :S
Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #18 : 24 Temmuz 2007 - 22:33:35 »

kalýcý sekel oluþmuþ bir sürü kiþi var ms nedeniyle ne yazýk ki .Ýnsallah herseyin hayýrlýsý ne diyelim
« Son Dzenleme: 25 Temmuz 2007 - 02:29:11 Gnderen: A-Plus » Logged
aliyilyaz
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 68

« Yantla #19 : 27 Temmuz 2007 - 16:10:37 »

mesela bir arkadasýn paylasýmý.........

'senin drmuna yada heyetdeki noroloji uzamanýna göre deðiþen oranlarda rapor alabilirsin.dýþarýdan hiçbirþeyin görülmesede.bana iki kere lazýmm oldu.durmum ayný olmasýna raðmen birsi %40 birsi %60 verdi..'

dostum merak ettim. arkadaþýn bu raporu hangi hastaneden aldý.

sebepini merak ediyorsun benzer bi rapora benim de ihtiyacým var...

kýsa zaman da cevabýný bekliyorum..

UYGARLIK TARAFINDAN YOKEDÝLME TEHLÝKESÝYLE KARÞI KARÞIYA OLAN BÝR UYGARLIK ÇAÐINI YAÞIYORUZ.

Nietzsche...
Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #20 : 27 Temmuz 2007 - 17:44:07 »

Mrb Alýyýlyaz sizdeki soru iþaretleri bendede mevcut bu konuda. Ms le ilgili bir düzenlenme olmadýðýndan ayný hastaneye bile gitseniz deðiþik oranlarda rapor alýnýyor. Bende diðer mslilerin paylaþýmlarýný okuyarak öðrendim... örnek izmir Alsancak Devlet hastanesýnde benzer durumda 2 kiþiden biri %40 alýrken diðeri %20 almasý, biride vakýf gurebaya gitmiþ %18 verilmiþ, birine kartal araþtýrmadan %50 verilmiþ vs vs

Yani ayný hastane bile olsa bir standart yok. erken emeklilik vs için bende rapor  basvurup basvurmama konusunda kararsýzým. çünkü net biþey yok malesef. soru iþaretleri ayný. saygýlar.
aliyilyaz
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 68

« Yantla #21 : 29 Temmuz 2007 - 13:54:22 »

saol dostum. bende bu konuyu araþtýrýyorum. edindiðim bilgileri bu baþlýk altýnda arkadaþlarla paylaþýrým.

UYGARLIK TARAFINDAN YOKEDÝLME TEHLÝKESÝYLE KARÞI KARÞIYA OLAN BÝR UYGARLIK ÇAÐINI YAÞIYORUZ.

Nietzsche...
Sayfa: 1 [2]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

24 Haziran 2021 - 20:23:09