Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Münevver Karabulut'un babasý
16 Mays 2024 - 09:12:15 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1] 2   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Münevver Karabulut'un babasý  (Okunma Says 15248 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
dolunaysevgi
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 42

« : 31 Austos 2009 - 20:32:56 »

Arkadaþlar azönce ATV haberlerini izledim. Münevver Karabulut'un annesi MS hastasý ve kýzýný öldüren kiþilerden saðlayacaðý parayý MS için harcayacakmýþ bir spor salonu rehabilitasyon merkezi gibi birþey açmayý planlýyormuþ kýzýnýn adýna. Bu çok güzel bir düþünce ))
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #1 : 01 Eyll 2009 - 09:19:28 »

http://www.haber.gen.tr/baba-karabulut-3-milyon-euroyu-ms-dernegine-bagislayacagim/77855

Ýstanbul Etiler'de öldürülen Münevver Karabulut'un babasý Süreyya Karabulut, Garipoðlu ailesinden görüþme talebi için istediði 3 milyon Euro'yu Ms Derneði'ne baðýþlayacaðýný söyledi

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
kamus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 781

yaprak döker bir yanýmýz,bir yanýmýz bahar bahçe..

« Yantla #2 : 01 Eyll 2009 - 12:22:41 »

ms derneðine baðýþlamak istemesi çok güzel evet ama gencecik bir kýzýn kanýyla yapýlmýþ bir binaya gidemem heralde benimde bir kýzým var ALLAH herkezin yavrusunu korusun.

ZUMRUT
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 12353

« Yantla #3 : 01 Eyll 2009 - 12:28:56 »

hiç zahmet etmesin biz ms liler ince fikirli insanlarýz çoðunluk
(hani olurda gerçekleþirse) uðramaz bile o merkeze

hapsetme
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1214

« Yantla #4 : 01 Eyll 2009 - 13:32:10 »

o sözde telep etdikleri kanlý para kan parasý onlara kalsýn ben bi ms hastasý olarak kabul etmiyorum bu benim þahsi fikrim düþencemdir ... adam konuþtukca batmaya baþladý onu oraya tv ye programýna çýkaran sunucu bayanda reyting kaygýsýnda þimdi sahte melek havalarýnda  Karizmatik...
« Son Dzenleme: 01 Eyll 2009 - 13:33:41 Gnderen: hapsetme » Logged

Mslidostlar facebook
iyimser
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 932

« Yantla #5 : 01 Eyll 2009 - 14:18:32 »

Karizmatik Karizmatik

ömür dediðin üç gündür,dün geldi geçti,yarýn meçhuldur,o halde ömür bir gün oda bu gündür.
ZUMRUT
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 12353

« Yantla #6 : 01 Eyll 2009 - 17:00:36 »

ne işse bide teğmen çıktı ortaya ,kıskançlık nedeniyle olmuş olanlar
bıktık bu haberlerden,ne kadar duymak istemesekde karşımıza çıkıyor:(
« Son Dzenleme: 01 Eyll 2009 - 17:06:36 Gnderen: _INCI_ » Logged

zuhal
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 22

« Yantla #7 : 02 Eyll 2009 - 17:15:04 »

BEN ONLARI PARAYI MS LILER ICIN KULLANACAGINA INANMIYORUM SADECE PARA ISTEMEK ICIN KILIF O
dolunaysevgi
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #8 : 03 Eyll 2009 - 16:00:56 »

Olayý hiç bu yönden düþünmemiþtim ama kýzýnýn adýna yaptýrmasý ve onun ruhuna olan bir sevap iþlemeye çalýþmasý kötü bir durum deðil sanki. Fakat sizin de düþündüðünüz gibi umarým kötü bir niyet yoktur. Eðer öyleyse ben de hayatta kabul etmem. Umarým insanlarýmýz bu kadar kötüdeðildir....
hapsetme
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #9 : 03 Eyll 2009 - 20:35:02 »

Olayý hiç bu yönden düþünmemiþtim ama kýzýnýn adýna yaptýrmasý ve onun ruhuna olan bir sevap iþlemeye çalýþmasý kötü bir durum deðil sanki. Fakat sizin de düþündüðünüz gibi umarým kötü bir niyet yoktur. Eðer öyleyse ben de hayatta kabul etmem. Umarým insanlarýmýz bu kadar kötüdeðildir....

iyide sözde talep etdiði kýzýnýn kan parasý ilemi sevap iþlicek ... onu o parayý aklýna getirmek istemek bile iðrenç biþey ...  Karizmatik Karizmatik

Mslidostlar facebook
volkansayic
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 24

zararýn neresinden dönersen kardýr =)

« Yantla #10 : 05 Eyll 2009 - 16:33:18 »

böyle birþeyi bir baba nasýl olur da ister aklýmýz ermiyor yani... helallikmiþ... kurbanlýk koyun mu bu?
hapsetme
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #11 : 05 Eyll 2009 - 19:17:02 »

yakýnda bu adamý bi tv de program yaparken görürsem hiç þaþýrmam doðrusu ...  Karizmatik Karizmatik

Mslidostlar facebook
dolunaysevgi
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #12 : 05 Eyll 2009 - 21:31:24 »

Evet çok haklýsýn dostlarým... Ben de TV de izledim onu ve hiç olumlu karþýlamýyorum... Ne yapmaya çalýþtýklarýný da anlamadým doðrusu. Ne oluyor bu insanlarýmýza böyle yaaa
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #13 : 08 Eyll 2009 - 21:18:02 »

bu adam nasýl kýzýnýn ölüsünün üstüne para ister o adamlardan ya..hangi baba yapar bunu..o parayla ne yaparsa yapsýn ister okul yaptýrsýn ister ms dernegine bagýslasýn...o adamlardan nasýl böyle biþi ister..kýzýn kemikleri sýzlýodur walla...gerci ben cem garipoglunun öldürdügünede inanmýorum..bu ölümde yatan cok sey var bence...neyseee =)))

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
*seyhan*
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 33

« Yantla #14 : 09 Eyll 2009 - 00:56:21 »

sana katýlýyorum veysel çok iðren kýzýnýn kan parasýný nistemek o paradan gelecek hayýr allahtan gelsin bide iþin baþka taraflarýný düþünürsek kýzcaðýz öldü ama altýndan neler çýktý adli týpýn ihmalkarlýklarý ve orada dönen oyunlar bunun gibi kýmý kaç kýþýnýn raporlarýyla aramýzda dolaþan suçlular ve ben gariboðlunun yaptýðýna inanýyorum
Sayfa: [1] 2   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

11 Austos 2020 - 12:35:10