Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
SERDAR ORTAÇ TEDAVÝ GÖRÜYOR
17 Mays 2024 - 02:47:25 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1] 2   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: SERDAR ORTAÇ TEDAVÝ GÖRÜYOR  (Okunma Says 14017 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« : 24 Ocak 2009 - 21:23:36 »

Serdar Ortaç tedavi görüyor
24 Ocak 2009 Cumartesi 14:35
Geçen yýl bazý rahatsýzlýklardan çok çeken Serdar Ortaç Almanya'ya gitti ve hastalýðýnýn ne olduðunu öðrendi
Geçen yýl gut ve huzursuz bacak sendromu rahatsýzlýklarýna yakalandýðýný açýklayan Serdar Ortaç'ýn rahatsýzlýðýnýn, Multipl skleroz (MS) baþlangýcý olduðu ortaya çýktý.

Ayaklarýndaki aðrýlar þiddetini artýrýnca sanatçý, sinir sistemini etkileyen hastalýðý yenmek için Türkiye'deki tedavisini býrakýp Almanya'ya gitti.

Ayaklarýnda görsel anlamda bir þiþkinlik ya da doku bozukluðu olmadýðý söylenen Serdar Ortaç'ýn yurtdýþýndaki tedavisi bir süre daha devam edecek. Ortaç'ýn en büyük korkusu, konser sýrasýnda aðrýlarýnýn þiddetlenmesi ve ayakta duramamak.

www.internethaber.com dan alýntýdýr.
kamus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 781

yaprak döker bir yanýmýz,bir yanýmýz bahar bahçe..

« Yantla #1 : 25 Ocak 2009 - 00:10:16 »

MS in baþlangýcý diye biþey var mý ki??vardýdý da bizmi kaçýrdýk acaba??

aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

« Yantla #2 : 25 Ocak 2009 - 14:19:48 »

Ben, belki de hastalýðýn tanýsý yeni konduðu için böyle dediðini düþünüyorum
kamuran.Allah hepimizle birlikte serdara da þifa versin inþallah.

« Son Dzenleme: 25 Ocak 2009 - 14:37:21 Gnderen: aysun hazan » Logged
kamus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 781

yaprak döker bir yanýmýz,bir yanýmýz bahar bahçe..

« Yantla #3 : 25 Ocak 2009 - 15:44:06 »

haklýsýn hazancým olabilir

nisa
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 734

« Yantla #4 : 27 Ocak 2009 - 12:48:55 »

ewet hazan cým...bende dün okudum bu haberi....ateþ olmayan yerden duman çýkmazmýþ...kesinleþmiþ galiba ms olduðu.....nükhet duru yla beraber 2 sanatçý biliyorum ms olan...baþka var mý sanatçýlardan bildiðiniz ms li olan?
yevren
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 205

« Yantla #5 : 27 Ocak 2009 - 15:28:27 »

yav tamam belki kötü birsey tabi bu hastaliga yakalanmak. Ama böyle ünlüler bu hastaliga yakalanmasa bu msin ne oldugunu türkiyede kimse bilmiycek. Yani istemedende olsa bir sekilde reklami yapiliyo msin.
Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 2278

« Yantla #6 : 27 Ocak 2009 - 22:59:03 »

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=124240&cat=150&dt=2009/01/27
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #7 : 27 Ocak 2009 - 23:30:39 »

Açýkcasý ben Ms im demesini beklemiyorum zaten ama kesin ms de diyemeyiz bu haberlere bakýp.Ama neden rahatsýzlýðýyla ilgili  baþka hastalýk adý hiç çýkmýyorda sadece MS çýkýyor ?
« Son Dzenleme: 27 Ocak 2009 - 23:32:10 Gnderen: oslem » Logged
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

« Yantla #8 : 28 Ocak 2009 - 00:26:01 »

Ben bu kadar tepki göstermesine anlam veremedim doðrusu.Tabi ki gazetelerde MS anla
týlýrken yapýlan açýklamalar sadece MS in kötü yönleriyle ilgili açýklamalardý.MS in yeterince
tanýnmamasý nedeniyle basýnda çýkan açýklamalar da Serdar Ortaç'ý ürkütmüþ olabilir.Hastalýðý
kabullenmek gerçekten zor ve süreç isteyen bir aþama.Ama yine de MS ise eðer bu kronik
bir hastalýk,ayný þeker hastalýðý gibi ve bununla yaþamak zorundayýz.Serdar Ortaç da eðer
MS tanýsý ile tedavi görüyorsa belki kabullenme döneminde olduðu için,duyulmamasý ve gizli
kalmasý gerektiðini düþünüyor olabilir.Ünlü bir sanatçý olmasý durumu kabullenmesini
güçleþtiriyor olabilir.Bundan sonraki yaþamýnda bazý kýsýtlamalara gidecek olmasý,hayat
düzenini deðiþtirecek olmasý  da buna sebep olabilir.Allah yardýmcýsý olsun cümlemizin.
Saðlýk,sevgi ve dualar bizimle olsun daima
« Son Dzenleme: 28 Ocak 2009 - 10:43:39 Gnderen: aysun hazan » Logged
aygul
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 98

« Yantla #9 : 28 Ocak 2009 - 00:55:33 »

serdar ortac ýn sitesine bu söylentiyi duymadan üye oldum,kýzýn biri konu acmýþtý "serdar a ms hastasý diyorlar yalandýr allah a þükür aklý baþýnda,sakat diil ms li olamaz"diye..yahu biz deli miyiz :Dardýndan konuya cvp verdim bnde ms im aklým basýmda dedim ve msj ýmýn hemen ardýndan konu her duydugunuza inanmayýn diye yönetim tarafýndan silindi,konuyu acan kýza msj cektim yooooo ben öyle bir konu acmadým dedi,sanki hayal kuruyorum þimdi soruyorum arkadaslar sizlere;1-bunun anlamý nedir 2-basýna bu kadar yansýmýs bu konuyu serdar ortac duymadý mý?3-ben onu bu kadar cok severken bir selam veremez miydi? :(4-serdar ortac bu kadar duyarsýz mý?bir nasýlsýn dese eminim ki hastalýðým biraz daha düzelirdi..5-yine ben o nu cok seviyorum
bülent
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 117

« Yantla #10 : 28 Ocak 2009 - 10:20:14 »

Allah en güzelini yapýyor merak etmeyin. bende daha önceki açýklamalrýný duyunca çok kýzmýþtým. Sertap ERENER de ms galiba.....
ZUMRUT
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 12353

« Yantla #11 : 29 Ocak 2009 - 20:27:31 »

serdar 1,5 yýl önce takvim gazetesine dava açmýþ ms li oldugu yazýldýgý için
yani ms olsan ne olur bulaþýcý,ölümcül degil kime ne zararý var kendinden baþka
msin :oama son tv programýnda sanki kabullenmiþ gibi geldi bana
ms ne oldugunu ögrenmeye baþladý nihayet ;Dbaþka çareside yok yani
ne yapsýnki ortaç ;Dbükemedigin bilegi öpeceksin serdar

(hýýýmm bide ýtýr esen ms duymuþtum sedardan çok önce.ýtýrda ms sandýlar
ama degilim demiþti Kahkaha :Dhep böyle söylerler nedense serdar da aynýný sölemiþti:))))

hapsetme
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1214

« Yantla #12 : 29 Ocak 2009 - 20:37:15 »

"serdar a ms hastasý diyorlar yalandýr allah a þükür aklý baþýnda,sakat diil ms li olamaz" Allah Allah bizim kafa sakatmý lafa bak hem kimin ne olacaðýný yaradan bilir ... aslýnda bunu yazanýn kafa sakat düþünce özürlü Kahkaha bak þimdi acaip sinirlendim þý***ða Kahkaha     
« Son Dzenleme: 29 Ocak 2009 - 20:48:53 Gnderen: theLast » Logged

Mslidostlar facebook
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #13 : 30 Ocak 2009 - 16:38:13 »

yaa ms de olabilir baska seyde ne farkederkii o da bi insan degil mi? ama serdar ortacý kýnýyorum..ben ms degilim diye dava acýlýr mý yaa ne yani bu kadar mýý kötü bi hastalýk..serdar ortacý severdim ama bu olaylardan sonra ne sarkýsýný dinlerim ne kasetini alýrým Kahkaha:D hehehhe

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
Fato$
Ziyareti
« Yantla #14 : 30 Ocak 2009 - 16:49:29 »

Bazi seylere gülmekten gecemiyorum....Aaaa yoksa benim de mi aklim basimda degil yaaaaa Kahkaha Kahkaha

Sanatci sarkici kim olursa olsun...Ilk basta hepimiz insaniz ve bu da bir hastalik...Herkesin basina gelebilir !
Sayfa: [1] 2   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

08 Ocak 2024 - 12:19:51