Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Ataklarda zaman
16 Mays 2024 - 12:11:29 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1] 2   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Ataklarda zaman  (Okunma Says 13741 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
yuceer
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 749

« : 12 Mays 2008 - 19:31:43 »

???Bu konuyu hatırlatmak istemezdim.Arkadaşlar bu atakların zamanı gelince hangi zamana rastlıyor yani benim gibi(daha bir oldu)sabahın erken saatlerinde mi?Yoksa günün diğer saatlerinde de kendini hissettiriyor mu?İlk neler yaşanıyor?İlk ne yapmalıyız?Bu gerçeğe kendimi hazır hissetmek istiyorum belkide...
TEŞEKKÜR EDERİM...
« Son Dzenleme: 16 Kasm 2008 - 20:53:05 Gnderen: safari » Logged

yaðmur bazen aðlamaktýr
bazen aðlayamadýðýn þey
yaðmur bazen mutlu olmaktýr
bazen en hüzünlü þey
ben yaðmurum
yere çakýlmam
yeniden doðmak gibi birþey
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 12 Mays 2008 - 19:37:37 »

Merhaba, bu atak kriz gýbý býrsey deðil 24 saatý gecen ve hayatýný olumsuz yonde etkýlýycek derecede olan belýrtýler atak olarak adlandýrýlýyor.çift görme ,bas donmesý,yurume denge problemý vs...  Önceden ne zaman olucagý kestýrmek zor uzuntu ve stres tetýkleyebýlýyor ama kesýn bunu yaparsan yada su zamanda atak olur gýbý býr durum söz konusu deðil. Herkeste farklý þekilde olabýlýyor bu belýrtýler,  sen tedavýný ol gerýsýný çok düþünme kafana takma derim ben
« Son Dzenleme: 12 Mays 2008 - 19:40:09 Gnderen: oslem » Logged
yuceer
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #2 : 12 Mays 2008 - 21:16:52 »

Tedavi diye birþey yokki,prednollere son verdiler sadece Dodex kaldý(Haftada birtane).O da haftaya bitiyor.
Ýlgine teþekkür ederim Özlem sen de olmasan...

yaðmur bazen aðlamaktýr
bazen aðlayamadýðýn þey
bazen en hüzünlü þey
ben yaðmurum
yere çakýlmam
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #3 : 12 Mays 2008 - 21:25:42 »

Tedavi derken yaný dr kontrolunde ol bunu ýhmal etme gerisini çok takma demek istedim.Ne demek elimden geldiði sürece her zaman varým
Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 2278

« Yantla #4 : 13 Mays 2008 - 21:02:24 »

3 atagýmýnda geliþini hissedemedim. 3ü de uykuda oldu.. Sabah kalktýgýmda çift görüyordum,... his kaybý olmuþtu gibi...
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #5 : 14 Mays 2008 - 15:47:06 »

ßütün ataklarým hissttirerek geldi adeta sýký dur ßen geliyorum der gibiydi . ms in kendisi herkezde farklý olduðu gibi geliþi de farklý oluyor sanýrým ... Ýlk olarak tatlý bir uyuþma ellerde , daha sonra kollara yayýlýyor hissizlik ve tüm vücudu ele geçirmeye çalýþýyorken vücuda giren kortizon bunu engelliyor . Genelde böyle oldu bende ama son zamanlardaki ataklar daha çok bacak orjinliydi . Ve 2 ayda bir atak geçiriyorum  bu 8 oldu 
arzuu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 287

KIZIM NAZLI

« Yantla #6 : 14 Mays 2008 - 16:39:52 »

ne zaman ve nerede geleceði belli olmuyo ki

HAYAT GÜZELDÝR!...
Fato$
Ziyareti
« Yantla #7 : 14 Mays 2008 - 17:41:16 »

arkadaslar benim hikayemde yazdiklarimi okuyun hepiniz ataklarinda neden geldigini anlarsiniz sonradan...ama dikkat ederseniz yazdiklarima hicbiriniz daha atak gecirmezsiniz ..ben 7 yildir atak gecirmiyorum,istersem birkac gün sonra atak gelmeseni saglayabilirim.Tabiki yapmicam bunu,cünkü boyun hareketlerine cok dikkat ediyorum vede kimyasal seylerden koruyorum kendimi..ms icin yapilan ilaclardan kullanmiyorum,ve  ms sikayetleri yok eskiden oldugu gibi .insallah hepiniz anlarsiniz bunlari ve kendinize dikkat edersiniz.Zaten olanlar olmus ama daha beterinden kendimizi koruyalim arkadaslar..sizlere igne ilaclarinizi birakin demiyorum,sadece benim söylediklerime dikkat edin gerisini anlayacaksiniz zamanla ....
cry_zantem
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 41

« Yantla #8 : 14 Mays 2008 - 21:10:48 »

Moral bozuk stresli ve üzüntülü bi þekilde uyursanýz sabah kötü sonuclarla karþýlaþýrsýnýz bu sadece ms te deil her insanýn dikkat etmesi gereken biþe ben kendim için sölim benim ms maceram böle baþladý kötü bi gün üzücü olaylar hemen uyuma fikri ve sabah kalktýýmda yüz felci ve dvmýnda ms

Affým olsun hain dabba,yediðim darbelerle sýðýndým rabba 365 gün 52 berbat hafta aðýtlarýmla rafta...
ka_sus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2103

« Yantla #9 : 14 Mays 2008 - 22:19:15 »

benim hiç farkýnda olmadan oluyor valla ne hissediyorum nede baþka biþey

Derdi veren, dermanýný da vermiþtir.
yuceer
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #10 : 17 Austos 2008 - 15:03:13 »

bu günlerde hayat günlük güneþlik

yaðmur bazen aðlamaktýr
bazen aðlayamadýðýn þey
bazen en hüzünlü þey
ben yaðmurum
yere çakýlmam
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« Yantla #11 : 20 Austos 2008 - 10:52:52 »

beni hava deðiþimleride etkiliyor yazdan kýþa-kýþtanda bahara geçiþlerde bi yokluyor sonra ben kortizonumu alýyom geçiyo 

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
ümraniyeli
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 44

« Yantla #12 : 21 Austos 2008 - 02:07:23 »

ataklarda zaman diye birþey yok bazen hiç bir belirti vermeden günün içinde birden bazende uzun bir süreye yayýlarak yavaþ yavaþ fakat kendi kendimizin doktoru olarak kendimizi düzenli kontrol edersek belki baþýnda yakalayabiliriz geçmiþ olsun Kahkaha
yuceer
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #13 : 23 Austos 2008 - 18:29:17 »

atak baþladýðý sýrada en baþýndan kortizon alýnýrsa ataðýn ilerlemesi durdurulabilirmi yani

yaðmur bazen aðlamaktýr
bazen aðlayamadýðýn þey
bazen en hüzünlü þey
ben yaðmurum
yere çakýlmam
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #14 : 25 Austos 2008 - 22:19:50 »

evet safari atak zamaný kotýzon vererek atak tedavýsý yapýlýyor.
Sayfa: [1] 2   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

17 Mart 2022 - 15:23:04