Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

ms hastasýyým.benim hastalýðýmla mücadele eden kiþilerle tanýþmak istiyorum.
14 Mays 2024 - 16:34:15 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: ms hastasýyým.benim hastalýðýmla mücadele eden kiþilerle tanýþmak istiyorum.  (Okunma Says 7034 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
huseyinyazici
Ziyareti
« : 25 Nisan 2008 - 12:53:23 »

Ben on yýldýr bu hastalýkla uðraþýyorum ama yapmýþ olduðum tedavinin iyi olduðunu sanmýyorum.tedavi olan kiþilerin iyibir tedavisi varmý acaba diye sizlerle paylaþmak istiyorum .
msn adresim : huseyinyazici671@hotmail.com     
« Son Dzenleme: 25 Nisan 2008 - 13:00:30 Gnderen: oslem » Logged
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 25 Nisan 2008 - 13:00:09 »

Merhaba Hüseyin aramýza hoþgeldin , hepimiz ms hastasýyýz burda tanýþmak birbirimize destek olmak ve bu konularda bilgi alýþveriþi yapmak için biraradayýz. Sen neden tedavinin yetersiz oldugunu düþünüyorsun bir ms uzmaný tarafýndan takipte deðilmisin ?
xesrax
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 15

« Yantla #2 : 25 Nisan 2008 - 13:00:56 »

ehuehuehu  hepimiz ayný þeyleri kullanýyoruz ki... Bana da yaramadý bu ilaçlar akýþýna býraktým  Masum
yuceer
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 749

« Yantla #3 : 25 Nisan 2008 - 19:29:50 »

Hoşgeldin Hüseyin
On yıldır mücadele verdiğine göre bizden daha tecrübelisin,
burada birçok üye(ben dahil) ms ile yeni tanışıyor.
Buradaki üyeler hem destek oluyor hem de destek bekliyor.
Umarım kendine fayda sağlayacak çok paylaşım bulacaksın;
Bana öğrettikleri en faydalı bilgi karamsar olmamak...

yaðmur bazen aðlamaktýr
bazen aðlayamadýðýn þey
yaðmur bazen mutlu olmaktýr
bazen en hüzünlü þey
ben yaðmurum
yere çakýlmam
yeniden doðmak gibi birþey
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #4 : 25 Nisan 2008 - 21:30:28 »

Sevgili Hüseyin öncelikle aramýza hoþgeldin.Geçmiþ olsun.Burada istediðin zaman sormak istediðin konular varsa sorabilirsin ve sitede MS ile ilgili güzel bilgiler bulabilirsin.Ama öncelikle senin MS ile ilgilenen bir nörolog veya nöroimmunoloji uzmaný tarafýndan takip edilmen gerekiyor,çünkü MS kronik ve sürekli kontrol,takip gerektiren bir hastalýk.Dr una güvenmen ve bütün þikayetlerini paylaþman gerekli.Biz de burada sana yardýmcý olmaya çalýþrýz bildiðimiz kadarýyla.Ama her hastanýn MS i kendine özgü,þikayetleri farklý þekillerde yaþayabilirsin.saðlýk ve sevgiyle kal
IÞIL
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 402

« Yantla #5 : 25 Nisan 2008 - 21:41:15 »

geçmiþ olsun arkadaþým ama yazdýklarýný okuyunca kafama bazý þeyler takýldý.
10 yýldýr hasta olduðunu yazmýþsýn ms tanýsý yenimi kondu? çünkü 10 yýldýr ms olsan mutlaka baya bilgi sahibi olurdun bu hastalýk hakkýnda... üstelik kullanýlan bütün ilaçlarý ve etkilerini mutlaka öðrenirdin...
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #6 : 26 Nisan 2008 - 10:32:18 »

hüseyin aramýza hoþgeldin...geçmiþ olsun

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
Fato$
Ziyareti
« Yantla #7 : 26 Nisan 2008 - 21:09:54 »

Merhaba Hüseyin kardes,öncelikle gecmis olsun sana ...Bende 10 yildir doktorlarin teshisine göre MS hastasiyim,ama 7 yildir kendimi öyle görmüyorum.Bunun nedenlerinide Benim hikayem bölümüne yazdim okursan sana da mutlaka faydasi olacaktir .Cünkü herkes icin gecerli yazdiklarim..okursan ve uygularsan eger zamanla düzeleceginden eminim.Bu belki birkac ay icinde olabilir yada daha fazla sürebilir,cünkü bilemiyorum boynunda hasarlar nekadar seni nasil etkiliyor yada ne derece zehirlendi kimyasal maddelerden vücut...ama lütfen kendini koru kimyasal maddelerden ve boynunu yoracak zorlayacak seylere dikkat et.Zamanla sende farkina varacaksin ve günden güne sanki yeniden dogmus gibi hissedeceksin kendini...sormak istedigin bise olursa yine sorabilirsin..hoscakal
ka_sus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2103

« Yantla #8 : 27 Nisan 2008 - 12:50:02 »

valla arkadaþým ben 2 yýldýr ms hastasýyým. ondan senin kadar tecrübeli deðilimdir. þu kadar diye bilirim: ilaç filan bahane moralin yüksek olduðu sürece iyisin . Fatma ablamýn dediði gibi: kimyasal maddelerden ve boyun aðrýlarýna dikkat et (benim gibi kütletme mesela  . ben þahsen artýk yapmýyorum. eskiden  yapardým fatma haným uyardý yapma diye faydasýný gerçekten gördüm tavsiye edeceðim budur.) amma az konuþtum  Kahkaha. ya arkadaþlar benim böyle az konuþmama izin vermeyin.
konuþturun habire beni 

Derdi veren, dermanýný da vermiþtir.
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

03 Mays 2018 - 08:40:55