Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

GÖZ SEYÝRMESÝ
03 Mays 2024 - 13:43:17 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: GÖZ SEYÝRMESÝ  (Okunma Says 4156 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
FEDA
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 9

« : 12 Nisan 2016 - 10:33:42 »

Merhaba, ben göz titremesi 'nistagmus' þeklinde atak geçirmiþtim doktorum ms baþlangýcý dedi kontrol altýnda olacaðýmý söyledi haziranda emar çektiricem kontrole gidicem. Öðrenmek istediðim sol gözümde son zamanlar aðrý ve kanlanma oluyor kanlanma çok fazla deðil ve bugun baþlayan  göz seyirmesi var bu ms le alakasý var mýdýr ? yok mudur ? acaba hastalýðým ilerledi mi? 
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 12 Nisan 2016 - 14:45:33 »

Merhaba.Göz seyirmesini bilmiyorum ama göz aðrýsý için hafif bir atak dendiðini duydum.Ýsterseniz geçmezse dr unuzla irtibat kurun sorunca içiniz rahatlar
mslimissy
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1

« Yantla #2 : 13 Nisan 2016 - 19:37:21 »

Merhaba gecmis olsun evet bende bir ay önce  sürekli göz segirmesinden atak gecirdim  hala ara ara oluo tam  gecmedi.
bugra26
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 33

Hayata asla karamsar bakma

« Yantla #3 : 13 Nisan 2016 - 20:28:05 »

Göz aðrýsý zaman zaman bende yaþýyorum ancak sürekli bir aðrý deðilse arada bir sokulup 1-2 dk sonra geçip düzeliyorsa MS size ben buradayým diyordur, atak söz konusu deðildir.

Kendimde olaný söyleyeyim, bu aðrýlar bende çok yoðun ve stresli bir gün geçirdiðimde akþam saatleri oluyor. Yatana kadar göz aðrýsý yüzünden görmem iyice zayýflýyor, duruma göre çift görmeye baþlýyorum. Yatýp güzel bir uyku ile dinlenince sabah hiçbir þeyim kalmýyor. Umarým sizde de böyle oluyordur.
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

01 Nisan 2020 - 19:28:45