Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
betaferon iðne yapýmý
15 Mays 2024 - 16:43:35 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: betaferon iðne yapýmý  (Okunma Says 5989 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
aliyilyaz
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 68

« : 29 Haziran 2009 - 15:31:40 »

arkadaþlar þu betaferon iðnesi deðiþtiðinden beri benim iðne yerlerimde acayip kýzarmalar ve sýzlamalar oluyo acaba sizlerinde þikayetleriniz oldumu yoksa benim bünyemde bi alerjik bi durum mu oldu acaba..

bide iðnenin ucunu tabancanýn içine yerleþtirdikten sonra çekiyoruz ya   iðnenin ucundaki plastiði çektiðinizde þlak diye bi ses geliyodu ama artýk gelmiyo acaba tabancada mý bi arýza var ..

teþekkür ediyorum..

UYGARLIK TARAFINDAN YOKEDÝLME TEHLÝKESÝYLE KARÞI KARÞIYA OLAN BÝR UYGARLIK ÇAÐINI YAÞIYORUZ.

Nietzsche...
hasan61
Ziyareti
« Yantla #1 : 29 Haziran 2009 - 15:49:09 »

slm abi ben copaxone kullanýyorum neden yazdýn ozaman dersen tapancayý kullanmana gerek yokki aslýnda tapanyacasýz bence kolay  birazda cesaret iþi bakarak yapacaksýn ama sanmamki korkasýn dimi
iyimser
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 932

« Yantla #2 : 29 Haziran 2009 - 20:38:00 »

Bende 8 senedir kullanýyorum.tabanca deðiþtikten sonra ayný þikayetler bendede oldu.sorumlu betaferon hemþiresini ara o seninle ilgilenecektir.iðneden önce buz aküsü koy iðne olduktan sonra yine koy.daha rahat hafifletiyor.saðlýk sevgiyle kal

ömür dediðin üç gündür,dün geldi geçti,yarýn meçhuldur,o halde ömür bir gün oda bu gündür.
ozlemd
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 67

« Yantla #3 : 30 Haziran 2009 - 10:07:28 »

selam bende iðne deðiþmeden de deðiþtikten sonrada hep kýzarýklýk oluyor, en son betaferan hemþiresi alerjik bir durum olabileceðini söyledi , su an ankarada bir hastada denemiþ ve baþarýlý olmuþ bir uygulamayý deniyorum ama cok fazla deðiþiklik olmadý. iðneyi hazýrlarken sývýnýn yarýsýný dýþarýya boþaltýyorum kalan 5ml ile ilacý sulandýrýyorum sonra iðneyi yapýyorum. sanki eskiye oranla biraz daha cabuk düzeliyor kýzarýklýlarým. sende konuþ ve dene istersen. ama doktorundan onay almanýz gerekiyor.
blackened
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 100

The Gods Made Heavy Metal

« Yantla #4 : 03 Temmuz 2009 - 01:17:24 »

çok saçma bir deðiþim oldu zaten. ilaç pahalý diye atraksiyonlara giriþiyolar baþka biþey deðil. daha zahmetli hale getirdiler ne gerek vardý yav.
Mymatik
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 849

« Yantla #5 : 03 Temmuz 2009 - 07:58:17 »

Eskisi 3 sn sürüyordu. Yenisi 12 sn sürüyor. ve 12 sn boyunca sabit tutamayýp etin içinde oynattýðým oluyordu bende çok þikayetçiydim. Beteferonu yaklaþýk 20 gündür kullanmýyorum þuan durduruldu. Ama benimde þikayetlerim fazlaydý yeni modelinden. Bu ilaç firmalarý ne yapacaklarýný þaþýrdý  blackened seninde dediðin gibi atraksiyon arýyolar 

iyimser
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 932

« Yantla #6 : 05 Temmuz 2009 - 06:15:31 »

katýlýyorum

ömür dediðin üç gündür,dün geldi geçti,yarýn meçhuldur,o halde ömür bir gün oda bu gündür.
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

07 Aralk 2021 - 06:41:09