Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Msle polyanacýlýk...
15 Mays 2024 - 06:31:43 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Msle polyanacýlýk...  (Okunma Says 8822 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 2278

« : 03 Ekim 2007 - 21:05:37 »

ms mutlu olmaktýr: pollyanna ekolünü takip etmektir.

"hýmm...bugün de yürüyebiliyorum. evet, güzel..."

"koltuk deðneði müthiþ karizmatik bir þey. yakýþtý bana, evet"

"tekerlekli sandalye mi? výnnn.... dü düüüütt!!!"

"mr’a mý giriyorum? yaþasýn! o aletin seslerinden "industrial rock" besteleri yaparým içeride..."

" ehi! otobüste engelliler için ayrýlan yerim bile var, benden iyisi yok..."

"iðne taþýmak için bir de bana özel çanta mý verdiniz? inanamýyorum... mükemmel bir þey bu."

"aa, iðne tabancasý... tüf tüf yapýlýr mý ki bundan?"

"kortizon aldýðým için tuzlu besinler tüketemeyecek miyim? harika bir haber...

"aa, ne iyi insanlar var, otobüste düþünce kaldýrdýlar beni! birisi yer bile verdi! hayat ne güzel..."

"ehehhe, halý sahaya gelemiyorum ama ellerim titremediðinde fifa’da aklýnýzý alýyorum!"

"aa, serum mu o? lütfen sol kolumdan verin. daha hoþ oluyor hemþire haným..."

"aaa, demek iþe baþlamadan ve zorunlu bir süre boyunca çalýþmadan beni emekli yapamýyor sosyal sigorta kanunlarý... dostum bu müthiþ!"

"vay, askere de mi alýnmýyorum? neyse, koltuk deðneðine kamuflaj yaparým evde, ehehehe..."

"hocam ben sýnava giremiyorum mr’a gideceðim"

"iðne almaya gidiyorum..."

"ellerim titriyor, yazý yazamýyorum zaten! (süper bir þey bu!)"

"otobüs servis görevlisi iðnelerimi dolaba koymadý mý? iyi ya, uçakla giderim ben de..."

"siz yüzün, benim bacaklarýma kramp giriyor sýk sýk. ben plajda voleybol maçýna hakem olacaðým, naber!!"
...

ms dünyayý daha yaþanabilir hale getirir: etrafý bulanýk görürsünüz. o pusun arkasýnda her þey güzel olmalýdýr ama, deðil mi?

ms eðlencelidir: yaptýðýnýz eðlenceli telaffuz hatalarý ve konuþma bozukluklarýyla tebessüm uyandýrýrsýnýz solgun yüzlerde.

ms insanýn kendine yakýþaný giymesidir: arkadaþlarýnýz formalarýyla halý saha maçýna çýktýklarýnda mont ve atkýnýza sarýlýp tribünlerden onlara destek verebilmektir. ne iþiniz var karýn, çamurun içinde?

ms sizi sevdiklerinize yakýnlaþtýrýr: kaç kiþi kýz/erkek arkadaþý ya da yakýn bir arkadaþý, bir dostu tarafýndan tuvalete götürülmüþ, banyo yaptýrýlmýþ, yemek yedirilmiþtir ki? kaç kiþi ev arkadaþýndan sakallarýný týraþ etmesini rica etmiþtir? kaç kiþi merdivenlerde omuzlarda taþýnýr? ms iþte böyle yakýnlýklar kurmanýzý saðlar.

ms hayattýr siz ruhen biterken zaman zaman..

polyanayý oynamak zordur
« Son Dzenleme: 03 Ekim 2007 - 21:08:01 Gnderen: A-Plus » Logged
kamus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 781

yaprak döker bir yanýmýz,bir yanýmýz bahar bahçe..

« Yantla #1 : 03 Ekim 2007 - 22:12:01 »

ms bunlarý yaþamayana anlatamamaktýr

ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #2 : 03 Ekim 2007 - 22:20:55 »

Engin kankam sen varya süpersin,Gönderen: kamus 
Alýntý Ekle
ms bunlarý yaþamayana anlatamamaktýr.Ben bir zamanlar sol kolumu hic kullanamadým ve o günü tekrar yaþadým. anam nurcan bacým ve emine anam nevin bacým benim sol kolum oldular  Masum Masum Masum
« Son Dzenleme: 04 Ekim 2007 - 00:03:46 Gnderen: ceren » Logged
kamus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 781

yaprak döker bir yanýmýz,bir yanýmýz bahar bahçe..

« Yantla #3 : 03 Ekim 2007 - 23:41:54 »

cerencim bizimle yaþayanlar anlýyo haklýsýn ama baþkalarý anlayabiliyomu sence

bonnyn
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 32

« Yantla #4 : 03 Ekim 2007 - 23:53:17 »

sen gerçekten müthiþ birisin keþke hepimiz böyle davranabiliyo olsaydýk ozaman eminim ms diye biþey kalmazdý.bence msi çevremizdeki herkese anlatýp öðretmeliyiz ozaman bu oyun belki daha kolay oynanabilir ne dersiniz?

bonnyn
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

« Yantla #5 : 04 Ekim 2007 - 00:02:39 »

Haklýsýn arkadaþým ama hic kimseye anlatamýyoruz yada ben anlatamýyorum gerekte yok zaten.Baþkalarý anlasýn anlamasýn umrunda deðil.

saðlýcakla tebessümle kalýn...
Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 2278

« Yantla #6 : 04 Ekim 2007 - 00:13:36 »

itiraf edeyim benim içinde oynamak zor. Zorda kaldýðýmýzda hep bir huzur,serinlik baðýþlansýn yüreðimize.. Karanlýk tünelde hep bir ýþýðýmýz olsun inþallah.
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

« Yantla #7 : 04 Ekim 2007 - 00:21:19 »

Amin,Ýnþallah...
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« Yantla #8 : 04 Ekim 2007 - 09:48:07 »

ben ms i kabul etmiyorum.bu baþka biþey adý ne olursa olsun ne biliyim ama ben ms deðilim ne olsun ne olsun sinirsel 

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
yasoo06
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 335

« Yantla #9 : 04 Ekim 2007 - 11:05:50 »

akþam eve geç gittiginde ailen bir açýklama bekler ben ms im üstüme gelmeyin demek.... yada yemek masasýný kaldýrmak üzereyken ay yemek aðýrlýk yaptý sanýrým uyuþuyorum demek... yada iþe geç kaldýðýnda ya sormayýn bacaðýma bir kramp girdi bir saat hareket edemedim demek.... ve bunlarýn hepsi hatta daha fazlasý olurken kimsenin sana bir þey söyleyememesi güzel ya ben seviyorum bu ms i.... 
nisa
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 734

« Yantla #10 : 04 Ekim 2007 - 20:25:36 »

vücudumun sol tarafý uyustugunda ev arkadaslarým yemegý býz yaparýz sen hastasýn yazý yazamadýgýmda hocamýn bana senýn výzeye gýrmene gerek yok fýnalde hallederýz deyýsý annemýn ev iþi yaptýrmayýsý istediðim olmadýgýnda eþime sanký gözum bulanýk goruyo deyýsým aklýma geldý hiç düþünmemiþtim ms in güzel yanlarýný
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #11 : 05 Ekim 2007 - 17:27:37 »

süperr bi yazý engin... ms i çogu zaman kullanýyoruz mu ne hehehe birazda biz onu kullanalým ama di mi? ben erkek arkadaþýma  hep derim ben ms im biliyosun bana iyi davran diyee.. evde temizlik yapýlkcagý zaman kendimi iyi hisseymiyorum demek bunlar güzel yanlarý yaaa:D:D bi de ben körüm diye kendimle dalga geçmeye bayýlýyorum hehehe

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
Ugurbocegi
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 2

Mesaj Says: 1195

« Yantla #12 : 05 Ekim 2007 - 20:54:03 »

bide ben yapabilsem sizin yaptýklarýnýzý beni anlayan hiç kimse yok ailem bile

Özür bir borç gibiydi en zor ödenen hali,kalbi hacize verdim oysa borçlu sendin...!
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

21 Mart 2023 - 10:51:39