Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

MS'e daha çok vakit ayýran doktor telefonlarý

MS'e daha çok vakit ayýran doktor telefonlarý

<< < (4/10) > >>

ahmet68:
ARKADAÞLAR
ANKARA ÝBNÝ SÝNA HASTANESÝNDE
PRF.DR.NEZÝH YÜCEMEN VAR

vademir:
Ýlgine teþekkürler sinem, listeyi de hemen güncelledim.

hapsetme:
arkadaþlar son gitdiðim muayenede faruk hoca net sayfasý hazýrladýðýný söyledi ve adresi verdi ...

http://farukturan.org/default.asp

iyimser:
teþekkürler arkadaþým, Bursada gerçekten prof.Ömer Faruk hocam kadar ms araþtýracak yoktur.Ben onun öðrencisi olan uzm.Dr.Ömür Tatlýkazan ýn 14 yýldýr hastasýyým.uzmanlýðýný aldý ve benim teþhiþimi ilk o koydu.Doktoruma ve onu yetiþtiren hocama saygý sevgilerimle...sevgiyle kalýn

kamus:
herkez ömer faruk hocanýn nekadar iyi olduðunu anlatmýþ ben 2 defa hastahaneye gittiðim halde kendisiyle tanýþma þerefine eriþemedim.istanbuldan gönene taþýndýðýmda herkez uludað ünv nden ve ve bu hocanýn iyi olduðundan bahsedince sevinmiþtim.çünkü her aradýðýmda cevap veren,bana her konuda destek olan, hastalýkla ilgili fazla þikayetim olmadýðýný, sadece biraz morale daha çok ihtiyacým olduðunu anlayan ve bilen dr u býrakýcaktým.ama uludað ünv gittiðimde; çok büyük bir karmaþa ilgisizlik vedaha önce gata da yaptýrdýðým,sonucu dosyaya eklenmemiþ  BOS sývýsý sonuçlarýmý getirmediðim taktirde beni yatýrýp tekrar bu acý veren iþlemi(aynen böyle söylendi)yapýcaklarýný söyleyerek aklý sýra tehtit eden çok kibar(!) asistan bayanla karþýlaþtým.ve tüm bunlar olurken baþka dr larýn acil olarak düþüne bileceði boynumu eðdiðimde kol uyuþmasý þikayetimi anlatmaya çalýþýyodum.ben herkezin bahsettiði ilgiyi ve iyi dr u göremedim.gören arkadaþlar adýna çok mutlu oldum.gerçekten çok þanlýsýnýz.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] nceki Sayfa