Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
ms 'te bir yenilik var
03 Mays 2024 - 21:32:50 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: 1 2 [3]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: ms 'te bir yenilik var  (Okunma Says 22218 defa)
0 ye ve 2 Ziyareti konuyu incelemekte.
blackened
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 100

The Gods Made Heavy Metal

« Yantla #30 : 17 Mays 2010 - 10:13:09 »

sadece cerrehpaþa mý calýsýyor bu tedai uzerýn de býldýgýnýz baska yer var mý acaba
sadece 'duyum' olarak mefkure hocada el atmýþ durumda sanýrým bu olaya.. gerçi hastalarý daha iyi bilir.
blackened
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 100

The Gods Made Heavy Metal

« Yantla #31 : 17 Mays 2010 - 10:20:06 »

blackened, bilgilerini bizlerle paylaştığın için için çok çok teşekkür ederiz
Anjiyoplasti sonrasında açılan damarlar, zamanla tekrar kapanabiliyor dediğiniz gibi. Ama bı illa kesın olan birsey mi bılmıyorum. Doktorunuz belirtmiş çok güzel. Yani bu işlemde bilgim hem konuyu takip ettiğimden hemde akrabam baska nedenden dolayı bu işlemleri gördüğünden. Stent olayı vs daha sonralar düşünülür.

Yeni bir durum sonuçta MSde ve Cerrahpaşada böyle çalışmaların olması güzel

Hakkınızda hakkımızda hayırlısı olsun.

Dikkatimi çeken başka birşeyde Amerika tabanlı MS derneğinin sitesinde bu konunun yeni gündeme geldiği zamanlar test yapılmasına ve diğer işlemlere tamamen soğuk baktıklarına dair makale yayınlamışlardı.. Bende o makaleyi çevirmiştim. Şimdi baktığımda makaleyi bambaşka yapmışlar eskisini güncelleştirmişler. Artık tamamen test yapılmasına cerrahi işlemler yapılmasına karsı cıkmayıp ınsanların kendı saglık personelleriyle görusmelerini, ihtiyatlı olunmasını öneriyorlar.

Bahsettiğim National MS society derneği. Bariz şekilde ilaç şirketlerinin arkasında olduğu dernek.

Gün gelir yine hersey değişebilir.

Konu hakkında haber çevirileri
http://multipleskleroz.blogspot.com/p/ccsvi.html
ya rica ederim şu noktada yaşadığım güncel bir bilgiyi aktarmayı görev biliyorum.

ve stent oayı için şu konuda üzgünümki,hoca toplar damarlara stent takma işleminin riskli olduğunu söyledi bu işlemde 1 hasta hayatını kaybetmiş bir taneside stentin kalbe kaçması sonucu zar zor kurtarmışlar..
toplardamarlarda stent verimli olmaz dedi.

anti anti anti parantez:
ilaç şirketleri ve onları destekleyenler gerçekten büyük engel bu tip çalışmalara. bunu görüyorum, hissediyorum..
türkiyede bu alanda en çok güvendiğimiz insanlar bile buna dahil olabilir..

hepimizin hakkında hayırlı olsun.
benim şuanki ricam yaşama sevincini kaybetmesin kimse, kimsenin önünde duramayacağı gelişmeler çok uzak değil görünen.
« Son Dzenleme: 17 Mays 2010 - 10:22:21 Gnderen: blackened » Logged
ms ve esra
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 29

« Yantla #32 : 19 Mays 2010 - 17:08:53 »

ARKADAÞLAR GERÇEKTEN BÝZ MS ÝZ AMA TAM TEDAVÝSÝ ÇIKTI DENÝLDÝÐÝNDE YANÝ ORTADA TAM ÇOK KESÝN BÝR ÞEY YOK VE KEÞKE ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN ÝNÞAALLAH VE TAM ÇIKARSIN ALLAH IMIZ(C.C)ÝNÞAALLAH.
Sayfa: 1 2 [3]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

25 Austos 2022 - 04:29:29