Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
YARDIM FONU.....
04 Mays 2024 - 00:04:19 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Anket
Soru: Siz bu fikre nasýl bakýyorsunuz?
olumlu - 16 (94.1%)
olumsuz - 1 (5.9%)
Toplam oy: 15

Sayfa: [1] 2 3   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: YARDIM FONU.....  (Okunma Says 20082 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
YiLDiRiM-44
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 126

KiÞiSêL ÑêYiM VãRKi iLêTiM ôLSûÑ

« : 11 Eyll 2009 - 13:49:50 »

Arkadaþlar pinarhan nikli kardeþimiz burs yüzünden öðrenimini devam ettirmekte zorlanýyor ve benim burdaki tüm arkadaþlarýmýza bir önerim olacaktýr.Bizler rahatsýzlýðýmýzdan dolayý bir çoðumuz oruç tutamýyoruz ve bu sene orucun günlük kefareti 7 TLdir her ay 2 kiþi bu tutmadýðý orucun kefaretini pýnar kardeþimize yollasa hem borcumuzu ödemiþ oluruz hemde bir tane MS'li kardeþimizin okumasýna yardýmcý olmuþ oluruz ne dersiniz bu fikrime inaþþalh sizde bana katýlýrsýnýz.

Ýnþallah yardýmlarýmýz dokunur kardeþimize

êÑ BûYûK FêLãKêT GûÑãHLãRýÑ ãÐýRLýÐý ãLTýÑDã êZîLêRêK ûMîTSîZLîÐê DûÞMêKTîR
FATSALI musti
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 7

« Yantla #1 : 11 Eyll 2009 - 14:01:46 »

güzel bý fýkýr býzý býzden baþka kýmse ýyý anlayamaz  zamaný gelýn ce ýlk duþuncem kýþý pýnardýr bunu býl allah kalbýne göre versýn
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #2 : 11 Eyll 2009 - 15:33:40 »

Bu konuda benim bir önerim var sizlere , bunu düþünüyorum birkaç zamandýr.Böyle bir fon oluþtursak yardým etmek isteyenler iyi kotu içlerinden ne kadar geliyosa o hesaba yatýrsalar burdan pýnar ve bu gýbý durumda olan baska arkadaslar olursa(belgelerle durumlarýný ýspat etmek kosuluyla) o fondan o kiþilere destek oluruz.Bu hesap herkese açýk olur hesap hareketlerini herkes görür ki kimsenin aklýna kötü birþey gelmesin,buda planlanýr. Bana olabilir gibi geldi ama herkesin fikri önemli bu yuzden fikirlerini isimleri görünmeden belli etmek isteyenlerde olursa bir anket açýyým bu konudaki sonuç ve ortak fikir þekillensin biraz....
safiye sultan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 836

« Yantla #3 : 11 Eyll 2009 - 15:58:37 »

özlem fon konusunda kesinlikle katýýyorum  fikirlerine.
anket açmak konusuda mantýklý bence
pýnar ve pýnar durumunda olanlara ufacýk bi faydamýz olursa ne ala .

*Hoþumuza giden yalanlarý avuç dolusu yutarýz da, acý gerçekleri yudum yudum içeriz.
YiLDiRiM-44
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #4 : 11 Eyll 2009 - 16:36:48 »

ewt özlem yardým fonu gerçekten çok iyi olur ama öncelik pýnar kardeþimizin okumasý için bursa ihtiyacý var malum bizlerde rahatsýzlýðýmýzdan dolayý oruç tutamýyoruz ve orucumuzun günlük olan kefareti 7 TL olup 30 gün için tekamul eden miktar ise 210 TL'dir vermek isteyenler bunu bir sýraya koysa her ay 2 kiþi pýnar kardeþimize orucunun kefaretini verse o okulunu okur bizler ise oruç borcumuzdan kurtulmuþ oluruz

oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #5 : 11 Eyll 2009 - 16:49:57 »

Yýldýrým bu hesaba kýsýler ýstedýklerý yardýmý yaparlar zaten pýnarýn aylýk ýhtýyacý olan 150-200 lira . kýsýler bu fona yatýrdýkca býz pýnar ve ýhtýyacý olan bu gýbý ogrencýlere ýletýrýz bunu ýnsallah.
YiLDiRiM-44
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #6 : 11 Eyll 2009 - 17:10:08 »

inþallah özlem

dolunaysevgi
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 42

« Yantla #7 : 11 Eyll 2009 - 18:06:54 »

Ben de destekliyorum. Oruç tutamýyorum. Bir türlü iþte bulamadým ama yardým için elimden geleni yaparým...
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #8 : 11 Eyll 2009 - 18:45:23 »

Ben de yardým fonuna elimden geldiðince destek olmaya çalýþýrým.Bir hesap açýlýr ve isteyen herkes,
istediði miktarda para yatýrýr.Ýhtiyacý olan kiþilere,belirli bir deðerlendirme yapýlarak bu para verilir.
Deðerlendirme nasýl olur,kim tarafýndan yapýlýr.Bu konudaki alternatifler söylensin arkadaþlar.Ama  bu yapý
lýrken kiþileri de rencide etmeden,deþifre etmeden yapmak lazým bir yandan da.Bu nedenle nasýl olur bilemi
yorum.Ama Özlem'in dediði gibi hesap hareketlerini de insanlar istediði zaman görebilsin.Bu fikri destekli
yorum.Saðlýk,sevgi ve dualarla kalýn...
fatih
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 155

« Yantla #9 : 11 Eyll 2009 - 20:52:08 »

cok güzel bir fkir ama aman yasalara dikkat edelim özlem sonra seninde basýn yanmasýn bir bilene danýsýp öyle yapýn bir bilene danýsp oyle yapýn birde devlet kýrpmasýn verecegimiz 3 kurustan özlem ben sana güvenirim sen bunu yaparsýn bizde üzerimize düþeni yaparýz elimizden geldiðince
ZUMRUT
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 12353

« Yantla #10 : 11 Eyll 2009 - 21:12:43 »

HER AY PARA YOLLAMAKLA OLMAZ
BAYRAM NAMAZI KILINMADAN FÝTRE VE ZEKAT ELÝMÝZDEN ÇIKMIÞ OLMALI

oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #11 : 11 Eyll 2009 - 21:28:58 »

ne yasasý fatýh yaný sadece ayda 100-200 lýra destekte bulunucaz eger olursa.Ben bunus adece fýtre zekat dýye dusunmemýstým ama oyle dusunulursede bayramdan once hesap acýlýp yatýrýlýr.
YiLDiRiM-44
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #12 : 11 Eyll 2009 - 22:32:58 »

arkadaþlar fitre demedim hastalýðýmýzdan dolayý tutamadýðýmýz orucun kefareti dedim oda dinen 1 yýl içinde yanii bir dahaki ramazana kadar ödenmesi gerekir
bayram namazýna kadar deðildir oruç kefareti

oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #13 : 11 Eyll 2009 - 22:41:06 »

Bence  bunu sadece oruc kefaretý olarak dusunmemek lazým,isteyen þimdi 10 lýra yatýrýr onumuzdeki ay daha cok ,steyen þimdi cok yatýrýr sonra yatýramaz ýsteyen hep az az yatýrýr.Kiþi istemedýkten sonra ýsmýde acýklanmaz .
YiLDiRiM-44
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #14 : 11 Eyll 2009 - 22:48:54 »

özlem þuanda benim sadece diyebileceðim kefarettir ondan sonrasýný ayarlayýn elimizden geleni yapalým açýn hesabý 3-5 demeden herkez biþeler yapar

Sayfa: [1] 2 3   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

01 Nisan 2020 - 15:28:36