Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Kocaman devrim mutlaka okunmalý
11 Mays 2024 - 20:43:45 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Kocaman devrim mutlaka okunmalý  (Okunma Says 8619 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
mutlugilb
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 9

« : 22 Austos 2011 - 20:00:58 »

Arkadaþlar merhaba ben 6 yýldýr MS hastalýðýndan müzdaripim. Ben 3 üncü yýlýnda basketbol antremanýnda bacak arasý yapamadým ve
oradan yola çýkarak bu hastalýðý öðrendim. Ataklarým çok oluyordu . Ankarada oturuyorum . Þu an yazlýkta balýkesir altýnoluktayým.
Afrodit tatil köyündeyim. Ve bu sitede annemin arkadaþýnýn yeðeni ms hastalýðýndan varmýþ onda. Bu söyleyeceðim ilaçlarý kullanmýþ ve
hastaneye gittiðinde birþeyin yok senin demiþler . Balýkesir Edremitte Akpet benzinliði içerisinde bitkisel ilaç yapan bir yer var.
Faruk durukan adamýn adý tüm haberlere çýkmýþ ve orada videolarý var uður dündar falan filan.
Zeytin yapraðý ekstratý
Üzüm çekirdeði ekstratý
Propolis ( arýlar hasta olmamak için bundan faydalanýrmýþ )
Bu 3 þiþeden günde 5 kere 3 saat arayla alýyorum 3 aydýr ve kulplu bardak tutamýyordum sað elimle çay karýþtýramýyordum
pipeti kolanýn içine koyamýyordum ama þu an o kadar geçirdi ki bu etkileri hepsini çok rahat yapýyorum sizinle paylaþmak istedim . Sorusu olan varsa sorsun memnuniyetle cevap veririm. Bu kocaman bir devrimdir týpta bulunamamýþ birþeyi bitkilerle çözmek .
gerçekten çok þaþýrtýcý ve çok umutlu bir yolculuða gidiyosunuz ilacý kullanmaya baþladýktan sonra hepiniz deneyin
birþey kaybetmezsiniz
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 23 Austos 2011 - 12:52:33 »

Sizin sýkýntýlarýnýzýn geçmesine azalmasýna çok sevindim ama bu bitkisel ürünler kiþisel etrcih meselesi biraz , maddi yönüde önemli tabiki.Ama dediðiniz gibi devrim olsa bu karýþým sayesinde ms e iyi geldiði ispatlansa zaten milyon dolarlar kazanýrlar.Ama tabiki isteyenelr deneyebilir sonuçta umarýmda boyle guzel gelýsmeler yasanýr...
mutlugilb
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #2 : 23 Austos 2011 - 18:15:58 »

Teþekkür ederim . Ben bir MSli olarak bende iþe yaradý ve sizinle paylaþtým gerisi size
kalmýþ orasýný bilemem tabiki maddi açýdan imkaný olmayanlara allah yardým etsin
adamý hiç duymamýþ olabilirsiniz çünkü adam orda burda reklamýný yapan
boþ insanlardan deðil onun benim sayemde bu geliþcek ve emin ol milyon dolar olmasa
bile kazanýyordur ki sadece ms te deðil ilk gittiðim zaman gördüðüm kadarýyla
bir çok konuya yardýmcý olabiliyorlar. Adama biraz baktýysanýz Türk bilim adamý deniyor.
Ve bencede daha önemli yerlere gelmeli zaten.
ka_sus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2103

« Yantla #3 : 24 Austos 2011 - 17:09:56 »

türkiye týp yönünden ilrlemiþ bi ülke eðer denilen þey tedavi ediyosa milyon dolar harcanýp tedavi için ilaç yapýlmaz ha gerçekten olumlu sonuç elde eediliyosa bu siteye göz atan dr ler vardýr onlar evfet o tedavi  þeklini deneyin derler imzamda olduðu gibi derdi veren dermanýda vermiþtir muhakkak ama nerede bu biliinmiyo inþalla dediðiniz yerden çýkar dermanýmýz ama bekleyip sabrettmek en iyisi

Derdi veren, dermanýný da vermiþtir.
mutlugilb
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #4 : 24 Austos 2011 - 18:53:25 »

bi kere hiç bi doktor alternetif týppý kabul etmez benim verdiðim ilaçla iyileþti der
ikincisi denilen þeyle tedavi ediliyosa bu týpta ilaç olarak satýlamaz çünkü bu
bitkisel bi ilaç ve týpta hiç yeri yoktur böyle þeylerin milyon dolar harcanýp bulunmaya çalýþýlan
týpta karþýlýðý olan bi cevap ve týbben iyileþtirme seçenekleri doðurmaktýr
derdi veren dermaný verir evet ama derdi veren iþ iþten geçtikten sonra dermaný verirse
o insan için bi yararý olmaz sizinle kavga etmek deðil amacým yanlýþ anlamayýn sadece dediðiniz
þeylere cevap verdim dediðim yer zaten alternatif olarak yapýlan en iyi tedavi þekli
çünkü eminim bi çoðumuza belkide hepimize sabah 4-5 tane zeytin yiyin denmiþtir doktorlar
tarafýndan ve dediðim ilacýn arasýnda zeytin yapraðý ekstratý var yani beyin zarýný en iyi yumuþatan
þeyler bunlar ve bekleyip sabretmek isteyenlere allah yardým etsin
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #5 : 24 Austos 2011 - 19:40:23 »

Kiþisel tercih konusu bu serdar  ,Ýsteyen kullanabýlýr sonucta. Umarým faydalarý ýspatlanýr  ve býtkýsel býle olsa onay alýp satýlan ýlaclar arasýna gýrer..

Mefkure hoca bu konuya sert yaklaþmýyor kiþisel tercih maddi yönde düþünülerek , Dramatik sonuçlar beklemek hayal kýrýklýgýna yol acabýlýr ama psikolojýk olarak olumlu etký edebýlýr dýyordu Mefkure hoca.   

Bencede  ufak sýkayetlerde býle etkýlý olsa faydalýdýr ben ataklarým yogun oldugu zamanlar sunu dusunurdum sadece ; sorsanýz bu býtkýler bagýsýklýk sýstemýný kuvvetlendýrýyor dýyorlar ama býzýmký zayýf degýlký þaþkýn ! aksýne kortýzonlar ýlaclarýn bazýlarý bagýsýklýk sýstemýný baskýlamak ýcýn .Bunu dusundugumde kullanmamýstým boyle urun ama bunlarda býr umut kapýsý tabý bellimi olur..
« Son Dzenleme: 24 Austos 2011 - 19:45:55 Gnderen: oslem » Logged
mutlugilb
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #6 : 25 Austos 2011 - 01:46:26 »

iyimser yaklaþýmýnýzý kesinlikle destekliyorum ve teþekkür ediyorum evet ufak bi azalma olsa bile iyidir ve bu konuda önemli aþama kaydettim
ve tabiki maddi durumla birebir alakalý birþey bu allah herkesin yardýmcýsý olsun
ka_sus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #7 : 28 Austos 2011 - 02:30:04 »

ya yanlýþ anlaþýldým sanýrým . muhakkak teedavimiz vardýr yer yüzünde. tedavisi geç bulundu diye günümüze göre çok basiit tedavi edile bilen hastalýktan dolayý hayatýný kaybeden nice büyüklerimiz vardýr. muhakkak ms i yenen gýdalar vardýr. ilaç halini almamýþlar sadece. derdi veren muhakkaak dermanýda vermiþtir ama ms in dermaný allah bilir nerde

mutlugilb
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #8 : 28 Austos 2011 - 19:09:03 »

kardeþim ben benim kullandýðým ve derdimi mutlu olacaðým vaziyette düzelten ilacý yazdým gerisi size kalmýþ denemekte size kalmýþ dermaný verir beklicem týpta bulunana kadar dersenizde siz bilirsiniz  benim diyeceðim birþey yok daha fazla sadece bu iyi geldi sizde mssinizdeneyin dedim gerisi sizindir.
kale
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2

« Yantla #9 : 30 Austos 2011 - 15:44:42 »

merhaba ben faruk durukan edremit kale naturel tesisi firma sahibiyim. ms li arkadaþlarýn bazý yazýlarýnda maddiyata deðindiklerine þahit olup üzüldüm. Benim ve ortaðýmýn aldýðüý kararla ihtiyacý olan varsa ödeme güçlüðü çeken varsa bizi telefon numaramýzdan arýyarak adreslerini vermeleri halinde ihtiyacý olupda ödeme güçlüðü çeken arkadaþlarýn söylemeleri halinde kargo bedelidde ürünlerin ücretleride alýnmadan ücretsiz olarak ürünler gönderilicektir. tel 0266 374 08 13

OMER25
Ziyareti
« Yantla #10 : 30 Austos 2011 - 17:42:58 »

hocam madem ilacýnýza güveniyorsanýz ve etkili olduguna inanýyorsanýz bunu saðlýk bakanlýðýna bildirip patentini alýn bari devlet destek verirse bnlerce insanýn  bu msten çektigi sýkýntýlar sona erer.iyi ve kesin olan haberlerinizi bekliyoruz
mutlugilb
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #11 : 31 Austos 2011 - 02:09:58 »

caným kardeþim benim beni yanlýþ anladýn sen . Ben ilacýn falan sahibi deðilim alakamda yok sadece msli bi insaným kullandým ve ,iyi geldi sizde kullanýn diye öneriyorum gerisi beni ilgilendirmiyo sonuçta iyi geliyo bana
ka_sus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #12 : 02 Eyll 2011 - 22:17:05 »

ya çiçeem senin üyelik tarihine bak bu haberin yayýnlanma tarihine bak bide hemen bedava bu ilacý verecem ihtiyaç sahiplerine diye haber yayýyo ilaç sahibi reklamnýzý gidin baþka yerde yapýn çiçeem ha þükür allahýma saðdan soldan para dilenecek gibi fakir deðilim kendime ait evim,arabam,iþ yeriý olarak marketim var.
« Son Dzenleme: 04 Eyll 2011 - 01:11:52 Gnderen: ka_sus » Logged

oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #13 : 08 Eyll 2011 - 11:34:27 »

Arkadaþlar bu konu daha cok uzamasýn lütfen.Tamam kullanýp memnun kalan bir dost býzlerle paylastý ýsteyen kullanýr ýstemeyen kullanmaz .
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

08 Aralk 2021 - 19:23:26