Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Yaşım henüz 17
16 Mays 2024 - 00:46:23 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Yaşım henüz 17  (Okunma Says 3722 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Alpersy
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1

« : 13 Mays 2015 - 22:17:42 »

İyi akşamlar Yaşım 17 4 Yıldır amatör boks ve vücut geliştirme yapıyordum kendi çapımda ;
2 gün boyunca başım ağrıdı fazla şiddetli değil ama ağrı geçmedi Burdaki uzman doktora gittim MR çektiler Beynimde siyah noktalar olduğu ve emes hastalığı olabileceğimi söyledi Hemen kayseride opr. Doktora gittik Tekrar Mr Çektiler Sağ kolumda güçsüzlük var gibi Dedi emg çekti normal çıktı Mr içinde siyah lekeler var fakat emes olacağını zannetmiyorum dedi herkes de olabilir siyah noktalar dedi ama bence emes değil dedi hem daha yaşın genç dedi boyun düzleşmesi var dedi şimdide sol bacağımda hafif uyuşma var başımın ağrısı arada geliyor sonra geçiyor bide aşırı derecede yorgunluk var Lütfen yardım edin biraz evhamlı bi yapım var çok korkuyorum

« Son Dzenleme: 13 Mays 2015 - 22:33:14 Gnderen: Alpersy » Logged
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 14 Mays 2015 - 17:49:42 »

Korkma ve ms konusunda uzman bir doktora gýdersen kafanda ki süphe ve korkular biticek inþallah. Ms hakkýnda okudugun herþeye inanma herkesin ms i kendine özgü ve kimseyle kýyas yapma lütfen .Sen daha çok stres yapma yeter
adinisenkoy
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 435

« Yantla #2 : 23 Mays 2015 - 20:01:09 »

internetten hastalýk belirtisi arama..Sendeki belirtiler stresdendir.Ýnsallah sonuçlarýn temiz çýkar.Doktoruna güven.Korkmana gerek yok Masum
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

08 Ekim 2018 - 07:25:44