Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
cerrahpaþa ms kliniði için muayene randevusu alma
16 Mays 2024 - 01:55:14 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: cerrahpaþa ms kliniði için muayene randevusu alma  (Okunma Says 3068 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
avendesora
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1

« : 26 ubat 2015 - 12:56:18 »

merhaba

Cerrahpaþa ms polikliniði için randevu sistemi nasýl iþliyor çünkü telefon açmama raðmen nöroloji dolu olduðu için randevu alamýyorum. Erken saatte gidip sýraya alsam yetiyor mu ms tedavime baþlandý ama özel hastane olduðu için devam edemiyorum. Göztepe hastanesims polikiliðine gittim ama daha önceki hastaneler belden sývý almadýðý için sývý alýnmasý lazým sonra ilaçlarýna baþlarýz dedi ama belden sývý alýý teþhiþ için gerekli diye biliyorum benim teþhisim kondu hattta ilaç tedavimde yapýldý. 1 aydýr azaltýlarak kortizon kullandým.özel hastanedeki doktor belden sývý almaya senin durumuda gerek yok dedi  Buyüzden baþka bir doktor görüþü almak doðru olur dedim.
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

14 ubat 2019 - 10:42:32