Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
MS Hastasý çalýþma koþullarý nelerdir.
15 Mays 2024 - 03:38:10 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: MS Hastasý çalýþma koþullarý nelerdir.  (Okunma Says 3786 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
aysegül
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 3

« : 13 ubat 2011 - 01:08:44 »

Herkese merhabalar benim eþim beþ yýl önce MS hastalýðýna yakalandý. Kendisi 19 yýllýk devlet memuru þuanda Siirt'te aile hekimliðinde hemþire olarak görev yapýyor. Çalýþma koþullarý oldukça yorucu Defalarca saðlýk müdürü ile görüþmemize raðmen eþimin görev yerini deðiþtirmedi bize verdði cevapta çok ilginç  eþim þu an hastalýðýnýn en iyi evresindeymiþ. benim sorum þu: MS hastasý memurun ve ya saðlýk personelinin çalýþmasý gereken yer, þartlar vs. ile ilgili yasa, yönetmelik vb. varmý bilgi verirseniz sevinirim þimdiden herkese teþekkür ederim.
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #1 : 13 ubat 2011 - 12:08:36 »

Sevgili Ayþegül öncelikle geçmiþ olsun.Ben de devlet memuruyum ve diyaliz hemþiresi olarak görev yapmaktayým.7.5 senedir MS hastasýyým ve çalýþýyorum.Çalýþma koþullarý olarak belirili bir yasa yok bildiðim kadarýyla. Ama çalýþma yerindeki amir ve arkadaþlarým
saðolsunlar çok yardýmcý oldular ve gece nöbeti v.b gibi beni fiziksel olarak yoracak,strese sokan durumlardan uzak kalmamý saðlayacak
bir saðlýk kurulu raporu çýkardý dr um.Böylece gece nöbeti,v.b gibi durumlardan uzak olmam saðlandý.Tabi ki baþhemþirelik ve baþhekimlik
de raporum olduðu için onay verdiler.Sizin eþiniz de amirleriyle konuþup böyle bir rapor çýkarmasýný isteyebilir dr undan.Saðlýk ve sevgiyle kalýn...
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #2 : 13 ubat 2011 - 14:53:07 »

Merhaba, Dr unuzdan durumla ilgilibir rapor alýnýrsa kolaylaþýr sanýrým çalýþma koþullarý.Aysun un da dediði gibi beraber çalýþýlan kiþilerinde etkisi var mutlaka ..Umarým istediðiniz gibi olur herþey...
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

10 Kasm 2021 - 07:04:20