Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
mazoþist :D
15 Mays 2024 - 12:58:19 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: mazoþist :D  (Okunma Says 5377 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
asenay
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 138

sil baþtan baþlamak gerek bazen. hayatý sýfýrlamak

« : 25 Eyll 2008 - 13:36:07 »

arkadaþlar 4 aydýr rebif kullanýyorum.. olayý aþtým valla. hemþire bi aygýt vermiþti vurmak için içine  enjektörü yerleþtiriyosun. küt diye vuruyo.. ben onu artýk kullanmýyorum direk enjektörü kullanýyorum.daha yavaþ enjekte ettiðim için canýmda pek acýmýyo. teferruatý sevmiyorum. belkide ondan bu kolay gelio. aðrý kesicide almýyorum böbreklerime yazýk diye kendimce çözümler buldum.. ayrýca enteresandýr hoþuma da gidiyo iðne olmak. bu arada kollar bacaklar kalça göbek her yere yapýorum önceden bacak çok acýyodu ( o aygýtla yaparken ) ne bilim ms te geliþme arýyoruz ya ondan paylaþayým istedim. geliþme sizsiniz:)
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 25 Eyll 2008 - 13:48:39 »

Merhaba Þenay süpersin umarým hiçbir zaman yanetkileride yaþamazsýn gerçi ilk zamanlar yaþamadýysan sorun yok  bende ilk iðnelere baþladýðýmda otomatik enjektör yoktu kendim yapýyodum, ilacý yavas verme bakýmýndan haklýsýn ama iðneyi batýrma kýsmý herzaman kolay olmuyodu
asenay
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #2 : 25 Eyll 2008 - 13:52:04 »

ben saðlýkçýyým. gerçi hayvan saðlýðý ama olsun Kahkaha zavallý hayvancýklarýn enjektörü batýrýrken bana beddua ettiklerini düþünüorum. dualarý tuttu þimdi iðneyi de çuvaldýzýda her þeyi kendime batýrýyorum  gerçek þu ki kabullenmek inanmak yarý yarýya baþarmaktýr. sevgiler öslemcim...
IÞIL
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 402

« Yantla #3 : 26 Eyll 2008 - 21:58:35 »

bende seninle ayný metodu kullanýyorum arkadaþým, kesinlikle o aparatý kullanamýyorum yavaþ yavaþ enjekte ediyorum ve daha az caným yanýyor. ama yinede çok zorlanýyorum her pazartesi, çarþamba ve cuma benim için eziyet oluyor
seninle ayný metodu kullanýyorum ama malesef keyif almýyorum 

bu gece dualarýmda olacaksýnýz arkadaþlar, kadir geceniz mübarek olsun...
asenay
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #4 : 27 Eyll 2008 - 14:43:02 »

ýþýlcým... benimde caným yanýyor tabii.. keþke vurmasak.. ama þöle düþün.. acýnýn en basiti... allah baþka acý, can yanmasý vermesin...
Ercan AYYILDIZ
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 181

YÜZÜNÜZ DAÝMA GÜLSÜN

« Yantla #5 : 22 Ekim 2008 - 10:43:23 »

Merhaba Þenay, yazdýklarýn artýk senin bu iðne iþlerini aþtýðüýný gösteriyor, buna çok sevindim. Arkadaþým, ben 1996 dan bu tarafa iðnelerle harp ediyorum. Ýlk iðne tavsiyesinde doktoruma; denize düþen yýlana sarýlýr demiþtim, doktorum da haklý olarak kýzmýþtý. Çünkü, iðneyi kendimiz için kullanýyoruz doktorumuz için deðil.O iðneler sayesine kortizon belasýndan az çok kurtulmuþtum çünkü ataklarým azalmýþtý.Arkadaþým Allah cümlemize kolaylýklar versin, þifa versin. Hayýrlý ve mutlu günler dilerim.

Nacre
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

25 Eyll 2021 - 21:33:59