Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
emzirme sirasinda kortizon kullanimi
15 Mays 2024 - 09:10:07 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: emzirme sirasinda kortizon kullanimi  (Okunma Says 11041 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
asli
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 8

« : 06 Haziran 2008 - 15:46:59 »

Herkese merhaba
2 aylik bir bebegim var.Adi Defne:}:}
kortizon kullanmak zorunda kaldim.10 gunluk. gerci 5 i bitti ama bebegimi kortizon alirken nasil emzirmeliym. Tecrubesi olanlardan bilgi almak istiyorum.
ka_sus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2103

« Yantla #1 : 07 Haziran 2008 - 00:29:51 »

aslý abla kadýn olmadýðým için yanýlýyor ola bilirim ama
mslilerin anne olmasýnda bir mahsur olmadýðýný okumuþtum
gerçi  msli anneler daha iyi bilirler ama bence yeðenimi sütten mahrum býrakma sorun deðildir inþallah. anne sütünün yararlarý saymakla bitmiyor çünkü

Derdi veren, dermanýný da vermiþtir.
dadaylý
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 2

Mesaj Says: 132

« Yantla #2 : 08 Haziran 2008 - 14:36:34 »

aslýcým merhaba öncelikle allah analý babalý büyütsün inþallah.caným benim benimde 24 aylýk kýzým var bende maalesef 11ay emzirebildim .11.ayýnda gözlerimde buðulu olmaya baþlayýnca banada mecburen kortizon verildi.caným benim hemen emziremiyorsun ilaç kanada karýþtýðý için ve dahasý emziremediðin için o süre zarfýnda sütünde birikiyor dolayýsýyla en az 1veya 2 ay beklemeni öneririm.benim kýzým birdaha emmedi çünkü unuttu.bana en büyük acý bu oldu sütüm varken emzirememek...doktorumda onaylamamýþtý zaten....geçmiþ olsun bitanem olsun bunada þükür seninde kýzýna bakabilmen için saðlýðýn önce gelmeli...ilk çocuðunmu bilmiyorum ama doyasýya sev onu bak ben 2.sini avoneks yüzünden yapamýyorum yani iðne olduðum için en az 5 sene kullanmam gerek birde sakýn üst üste çocuk yapma sana tavsiyem ileride biraz canavarlaþýyorlar valla kýzýmla resmen boðuþuyorum...
polyanna
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 14

« Yantla #3 : 09 Haziran 2008 - 00:09:56 »

Aslýcým doktor söylemedimi kortizon alýmýnda emzirmeyi kesmeni?Bende ilk teþhis ve atakta 5 aylýk bebeðimi sütten kesmek zorunda kaldým 10 günlük  kortizon ama bebiþ unutuyor caným iþte... geçmiþ olsun.....
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

24 Nisan 2024 - 14:41:39