Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
OFFF SIKILDIM ARTIK ...
15 Mays 2024 - 06:13:10 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: OFFF SIKILDIM ARTIK ...  (Okunma Says 4887 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
aysetmy
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 21

« : 15 Eyll 2007 - 22:34:30 »

SLM.Arkadaþlar aranýzda hergün ateþlenen var mý.Ýlk zamanlar bu durumu fazla önemsemiyordum ama þimdi biraz offfffffffffffff dedirtiyo.COPAXONE kullanýyorum e yan etkisi yok diyorlar.sanýrým dr yolu gözüküyor bana ms le þikayetim yokken bu ateþlenmeler canýmý sýkýyor.saglýkla kalýn arkadaþlar. Masum
yasoo06
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 335

« Yantla #1 : 16 Eyll 2007 - 00:24:39 »

caným ben iki yýdýr avonex kullanýyorum. her igneden sonra hala atesleniyorum. ates düþürücü kullanýyorum igneyi yaptýrmadan bir saat önce ve sonra. dr. bile sasýrýyor vicudumun hala alýþmamýþ olmasýna ama idare etmek zorundayým. ataklarý önlemek adýna kullanýyorum. hep saglýklý ol...
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #2 : 16 Eyll 2007 - 01:01:07 »

Caným yaklaþýk 3 senedir avonex iðne oluyorum ve zaman zaman yan etkisi oluyor.önceden yapan hemþirelere kýzardým kötü yapýyorlar diye þimdi ise kendim yapýyorum,yaný vucudun alýþmasý gerek inþallah zamanla düzelir.gecmiþ olsun
saðlýcakla kal
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #3 : 16 Eyll 2007 - 11:06:09 »

Ayþe aslýnda Copaxone yan etkisi olmayan bir iðne diðer interferonlar gibi deðil ama bu durumu ilaç hemþirenle vede Dr unla görüþmelisin bence..
Bihter
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 335

« Yantla #4 : 17 Eyll 2007 - 15:25:30 »

Caným bende de çok sýk ateþ oluyor. durup dururken biranda ateþim yükseliyor. doktoruma sordum bu rahatsýzlýkta ateþ normal dedi

Mutluluk Gözyaþlarýnýn Arkasýna Saklanýr Hiç Ummadýðýnda Güneþ Açtýrý Verir...
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

04 Mays 2019 - 12:13:26