Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

ansýzýn gelen diþ aðrýsý atak olabilirmi
10 Mays 2024 - 03:27:40 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: ansýzýn gelen diþ aðrýsý atak olabilirmi  (Okunma Says 4769 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
dadaylý
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 2

Mesaj Says: 132

« : 26 Temmuz 2007 - 00:03:34 »

arkadaþlar tatilde memleketime gitmiþtim .herþey çok güzeldi .daha ayný gün aðzýmýn içinde sanki bir vakum aleti var ve tüm hýzýyla diþlerimi içine çekiyordu düþünün acýmý size anlatamam 3 saniye aralýkla 10 dakka sürdü.ne yapacaðýmý þaþýrdým .bence bu bir ms ataðý b umefküre hanýmada ulaþamadým allahtan 10 dakka sürdü.biraz orda üzüldüm ms olan ablamý gördüm ve aðlamaya baþladým dayanamadým yani diyeceðim ms stresi sevmiyor
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« Yantla #1 : 26 Temmuz 2007 - 10:32:40 »

caným geçmiþ olsun  umarým atak deðildir ama bildiðim kadarýyla 24 saatten uzun sürmüyorsa atak olarak deðerlendirilmiyor.ama mefküre hoca bilir tabi.

ayný ben bilmem beyim bilir gibi oldu  Kahkaha

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
sonay
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 91

« Yantla #2 : 26 Temmuz 2007 - 13:08:18 »

geçmiþ olsun dadaylý.bende arzu'ya katýlýyorum 24 saati bu þekilde geçirmediðin sürece atak olrak ifade edilmiyor.yinede mefküre hanýma sormakta fayda var.aklýnda soru kalmasýn.....
dadaylý
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 2

Mesaj Says: 132

« Yantla #3 : 26 Temmuz 2007 - 14:40:00 »

teþekkür ederim sonay ve arzu.evet tahminlerim doðru çýktý bir anlamda atakmýþ o yani diþ aðrýsý þeklindede olabilirmiþ  ama mefküre hanýma sormadým.oturduðum binana nöroloji doktor arkadaþým var o söyledi  aman neyse anmayalýmda tekrar gelmesin o lanet aðrý
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #4 : 26 Temmuz 2007 - 14:44:05 »

Gecmiþ olsun dadaylý inþ.. bir daha olmaz 

saðlýcakla sevgi ile  kal
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

26 Mart 2020 - 12:44:21