Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

bel suyu alýnýrken
10 Mays 2024 - 21:32:19 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: bel suyu alýnýrken  (Okunma Says 7043 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
suzan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 765

herþey seninle baþladý bebeðim benim

« : 28 ubat 2008 - 13:31:50 »

hikayeleri okurken kendimi tutamadým ve aðladým.çünkü ayný þeyleri yaþadým.ben birgün doktorlar dizisini izliyordum ve orda ms bir hasta vardý.ona çok aðlamýþtým.ertesi gün birden sol yüzüm uyuþtu.doktora gittiðimde mr istendi ve hemen yatýþýmý verdi dr.bana belinden su alcaz dememiþlerdi.birgün bir hemþire geldi ve dediki þu kaðýdý imzalayýn eþimde ne olduðunu sordu küçük bir operasyon dediler.eþimi aþaðýya imza attýrmak için indirdiler.biranda 10-15 doktor ve asistan içeri hücum ettiler.hemen beni o korkunç pozisyona koyup belimden su alýnacaðýný kesinlikle hareket etmememi ve edersem felç kalabileceðimi söylediler.aileme haber vermiþtik biþey yapýlcak diye.onlarda doktorlar içerdeyken hemen gelmiþlerdi.annem baðýrýyordu kýzým biz burdayýz senin yanýndayýz sakýn korkma eþim duvarlara ayaðýný vuruyordu bu beni daha çok kötü etmiþti ve aðlamaya kendimi sýkmaya baþlamýþtým.doktor yavaþca iðneyi kemiðime sokmaya baþlamýþtý her anýný hissediyordum.tamam bitti deyince kendimi öyle bir býrakmýþýmki elim ayaðým boþalmýþtý aðlýyordum annem babam ablam ve eþim hemen yanýma geldiler.kendimi tutamýyordum susmak istiyordum ama susamýyordum.babam ve eþim hemen dýþarý çýktýlar.ben anlamýþtýmki aðlýyorlardý onlarda.ama onlar üzülmesin diye diyordum acýmýyor sadece kendimi çok sýktým bu yüzden aðlýyorum diyodum.o günü hiç ama hiç unutmuyorum.ailemde eþimde beni hiç ama hiç yanlýz býrakmadýlar býrakmýyorlarda hala.yüce rabbim bize o günleri birdaha hiç yaþatmaz inþ.
carpediem
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 2

Mesaj Says: 65

« Yantla #1 : 29 ubat 2008 - 10:03:18 »

Doktor MS olmuþsun dediðinde daha az korkmuþtum ,belinden su alýcaz dediðinde ise dizlerim titredi.Ertesi gün hastaneye yattým odaya bir bayan doktor ve bir hemþire girdi.Çok acýyacak biliyordum ama çaresizdim.Doktor tüm yaptýðý iþlemleri anlatýyordu uygularken.5 dakika sürdü sürmedi  geçmiþ olsun dedi.Hiç korktuðum gibi olmamýþtý hiç birþey hissetmemiþtim,kan alýnýrken daha çok caným yanýyor.Sonrasýnda bir hafta baþým döndü kafamý kaldýramadým ama iþlemi yapan doktora minnet borçluyum.

ÇOCUKLAR ÝNANIN,ÝNANIN ÇOCUKLAR.
                 GÜZEL GÜNLER GÖRECEÐÝZ,
                              GÜNEÞLÝ GÜNLER !!!...
Fato$
Ziyareti
« Yantla #2 : 14 Mart 2008 - 20:41:04 »

Bel den su alinirken aslinda korkulmasi gereken birsey olmuyor.ama doktorlar hastayi bilgilendirip neler yapilacagini anlatmalari gerekli...Ve de bunu yapan doktor isin uzmani olmali,ozaman sorun olmuyor..Benden 3 defa aldilar 1 yil icinde ve sadece 1 defasinda cok aci cektim,doktor birtürlü dogru yeri bulamamis sinirlere batirip durmustu igneyi .... daha sonrasinda kalkip fazla gezmeyeceksin,ve 7 sise su iceceksin denmisti,yoksa siddetli basagrilari oluyormus...denilenleri yaptim ve sorun da olmadi....
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #3 : 15 Mart 2008 - 13:39:03 »

arkadaþlar ben 1,5 yýldýr ms hastasýyým ve belden su alýnmadý benden...doktor dedi baþlarda ama sonra sana kýyamadým dedi ve alýnmadýý...ne iþe yarýyo ki bu belden su alma?msin gidiþatýnýmý gösteriyoo 

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
suzan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #4 : 15 Mart 2008 - 15:45:06 »

çaðla bildiðim kadarýyla ms kesin taný koymak için alýyorlar.ben 20 gün sadece tahliller için yattým hastanede birsürü tahlil yaptýlar ama kesin taný koyulsun diye belimden su aldýlar.kiminden alýnmýyor.iyiki almamýþlar çaðla.geçmiþ olsun sanada.
suzan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #5 : 15 Mart 2008 - 15:52:24 »

fatoþ sanada geçmiþ olsun.3 defa niye aldýlar ya.ben 1 sefere dayanamamýþtým inan.aslýnda acýmýyor ama bana biþey söylememeleri ve bir kaðýt vermiþlerdi üzerinde herhangi bir durumda sorumluluk kabul edilmez falan diye.o beni çok korkutmuþtu.dediðin gibi yoksa fazla aðrýmýyor.tekrardan geçmiþ olsun.allah hepimize acil þifalar eylesin.
Fato$
Ziyareti
« Yantla #6 : 16 Mart 2008 - 00:29:38 »

Benden 3 defa aldilar ,cünkü ilk defa temiz cikmisti,ikincide yine beynimde lekeler olustu ama yine belden suda birsey cikmadi...Bir yil sonra en son Ms diyebildiler belden 3.defa su alinca..Ama doktorlarin hepsi artik MS diyemiyor buna, nekadar belden alinan su öyle gösterse de ..Cünkü kimyasal maddeler zamanla insanlarin beyninde ayni zedelenmelere yok aciyor..Bunun bilincinde olan ama digerlerine kanitlamakta zorlanan doktorlar cok az maalesef..Genelde tutturmuslar ms neden oldugu bilinmeyen bi hastalik,böyle gelmis böyle gitsin der gibi doktorlarin cogu öyle düsünüyor neyazik ki...Maksat ilac firmalari para kazansin,benim görüsüm bu...Kiziyorum aslinda ,ama benimde elimden fazla birsey gelmiyor,sadece bildiklerimi hastalara anlatabilirim,ve insallah burada herkes okur benim  hikayem bölümüne yazdiklarimi...
SATI
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 588

« Yantla #7 : 09 Nisan 2008 - 10:40:04 »

bendende aldýlar o bel suyunu alamadýlar desem daha dogru olur imza falan attrmadýlar bana dktr kadýndý duvara yuzumu dondrdu sedyeye yattým kýmýldama falan demedi igneyi bi soktu onun acýsý neyse  su gelýrken bacaklarýmdan yukarý damarlarýma bý elektýrýk carptý anlatmam mümkün degil bi cýglýk attým inanamssýnýz  o anda ben kendýmý arkaya dogru attým ignede belýmdeymiþ hala allahtan bisey olmadý ya o anda felç kalsaydým 3 defadaha tekrarladý bu seferde su gelmedi odadan cýktýgýmda önüme gelen senmýydýn o cýglýk atan hastaneyi yýktýn dedi 2hafta onun agrýsý cektim   sonrada tekrar gerek gormedý doktor allahtan sývý almaya yalvardým resmen doktora tekrar denemeyýn dýye birdaha sývý aldrmakmý aslaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
suzan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #8 : 09 Nisan 2008 - 11:12:18 »

satý çok geçmiþ olsun gerçekten.sana daha acýmasýzca yapmýþlar o iþlemi.hangi hastane burasý öyle.öyle söylemeden yapýlýrmý.insan hayatý bu kadar ucuz iþte.çok geçmiþ olsun gerçekten.allah birdaha ogünleri hiçbirimize yaþatmaz.
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

29 Ekim 2021 - 07:26:24