Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Kendinizi Çaresiz Hissettiðiniz Zamanlarda Ne Yaparsýnýz?
15 Mays 2024 - 01:47:06 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Anket
Soru: Kendinizi Çaresþz Hissettiðiniz Zamanlarda Ne Yaparsýnýz?
Kendimle Baþbaþa Kalýp Düþünürüm - 6 (22.2%)
Dua Ederim - 9 (33.3%)
Aðlarým - 4 (14.8%)
Müzik dinlerim - 1 (3.7%)
Bir dostumla dertleþirim - 3 (11.1%)
Alkol alýrým - 0 (0%)
Þiir yazarým - 0 (0%)
Hiçbirþer yapmam - 2 (7.4%)
Diðer(Belirtiniz) - 2 (7.4%)
Toplam oy: 25

Sayfa: 1 [2]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Kendinizi Çaresiz Hissettiðiniz Zamanlarda Ne Yaparsýnýz?  (Okunma Says 13274 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
ilhan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 800

demir tava geldi kömür akýl baþa geldi ömür bitti

« Yantla #15 : 15 Haziran 2007 - 10:08:07 »

ben dua ederim allahým görensin bilensin senden geldi sen bilirsin ama ne dersen hayýrlýsýný ver diye birde ben muhakkak iyileþecem yürüyecem birgün mutlaka inanýyorum derim kendime kimseyle konuþmam çünkü olumlu olumsuz ne derlerse o an dokunur bana ve müsaitsem hayatýma mola veririm alkol alýrým çoðunuz kýzacak belki ama yaþadýðým zaman dilimine bakarsam en iyisi odur bence kimseye tavsiye deðil benimki soruya cevap sevgiyle
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #16 : 15 Haziran 2007 - 13:13:08 »

aslýnda en doðrusu o ilhan kardeþ. böylelikle etrafýndaki insanlarýda kýrmamýþ oluyorsun. ama alkol olayýna katýlamýycam. dertlenince deðilde keyiflenince içerim ben. arada bir iki duble raký supper gidiyo açýkçasý

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #17 : 15 Haziran 2007 - 15:49:10 »

Ýlhan abi benim anlatmak istediðim de oydu ztn. kimseyi kýrmaya gerek yok benim dostum da üzülür benim derdimle baþbaþa ben ve kendim sanýrým en iyisi bu ALkoL ihh 2 senedir kullanmýyorum aramýyorum da hayatýmda eksikliði yok yani benim için ama sigara konusunda tamamen farklý bir sigara yakýyorum bütün dertler gidiyor hayata mola vermek güzel bir deyim olmuþ ilhan abi Kahkaha hep sevgiyle hep dost kal abim ....
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #18 : 31 Temmuz 2007 - 01:16:51 »

Kendimi caresiz hissettiðinde tabiki herkes gibi dua ediyorum ama
cok sevdiðim ve þuan ona cok þey borclu olduðum civiler38 özcaný arýyorum biþekilde caresizliðime yardýmcý oluyor iyiki varsýn cansýn özcan
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« Yantla #19 : 02 Austos 2007 - 12:46:35 »

eskiden aðlayamýyordum.artýk aðlýyorum.
ve dua ediyorum.atak geçirdiðim esnada hastanede kortizon alýrken alevlenmeler oluyordu ben hep dua ettim baþým dönmesin diye

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
Sayfa: 1 [2]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

01 Austos 2021 - 17:22:49