Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Sorularýnýz için...

Sorularýnýz için...

<< < (3/3)

sercan:
ben þahsen yýllardýr tutuyorum sýkýntý yok bende iyiyim ama

birdwatcher:
gulenya kullanirken hamile kalan var mi

Meryyy:
Merhaba ben 9 yýldýr ms hastasýyým.devlet hastanesinde temizlik iþçisiyim.elimde ve ayaðýmda olan sorundan dolayý zorlandýðýmý iþyerimde bi türlü anlatamýyorum.14 yýldýr bu Ýþyerinde yim. Çalýþsam sýkýntým çok oluyo.çýksam senelerimi verdim tazminatýmý alamam. Napýcamý þaþýrdým.lütfen bi akýl verin

burcyburcy:
Merhaba. 4 yasýndaki oðlumun beyin mr ýnda bir plak olduðu önemli olmadýðý söylendi. Cocuk noroloji bolumune götüreceðim. 2 yasýndayken düþmüþtü kafasýndan darbe almýstý ayrýca.. Ne olabiilir bu plak düþmeden kaynaklý bir iz olabilirmi..

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] nceki Sayfa