Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
tavsiye site
06 Mays 2024 - 02:52:50 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: tavsiye site  (Okunma Says 8495 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 2278

« : 12 Haziran 2007 - 18:20:16 »

Begendiðiniz siteler var mý. forum siteleri olabilir. þiir, mizah. Her ne olursa sizin beðendiðiniz.
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #1 : 12 Haziran 2007 - 19:24:34 »

Reklama girmesin A-plus ms-getaway.com var mesela geçen gün ilk oraya girmiþtim ama burayý bulduktan sonra cixxx vaktim olmuyor oraya girmeye en iyi site bizim siteeee 
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #2 : 12 Haziran 2007 - 20:07:40 »

Benim guzel vakit geçirdiðim ve vakit geçirirken birþeyler öðrendiðim siteyi tavsiye edebilirim size.Forum þiir yazý deðil ama olsun

www.biliyormusun.net
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #3 : 12 Haziran 2007 - 21:27:16 »

www.gizlikale.com ne ararsan var
tavsiye ederim

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #4 : 12 Haziran 2007 - 22:25:52 »

yok De-jA-Vu neden reklam olsun saglýk sitesi burasý neticede. ms gateway ilk göz aðrýmýz:) ms wesilesiyle tanýþýp buluþtugum ve suan benim için cok degerli olan bir insaný orda tanýdým:) tesekkurler kivo sagol. tsk. öslm. forum sitelerini ve haber sitelerini takip ediyorum bende genelde.
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #5 : 13 Haziran 2007 - 17:06:07 »

A-plus mircten kaynaklanan bir alýþkanlýk bir çok serverda Adminlik yaptým ordan kalan bir alýþkanlýk sanýrým    ms-getaway in senin için ayrý bir yeri var sanýrým A-plus paylaþýmlarýn gerçekten çok güzel tþklerr ...
  Bu arada öslem sanýrým soru çözmeyi seviyorsun ben de bir zamanlar biliyormusun.net e takýlýrdým ama þifrelerimi unuttum yeni bir site 1-2 senelik açýldý bir de orayý dene öslem
  eniyikim.com
  biliyormusun.net ilk gözaðrýmýz ama burasý da hoþuna gider inþallah ....
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #6 : 13 Haziran 2007 - 17:23:52 »

Biliyorum orayýda fatih birmilyon.com uda 
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #7 : 13 Haziran 2007 - 17:36:52 »

pardon o zaman öslem ama ben birmilyon.com u ilk defa duyuyorum züccaciyeci mi ne alýrsan birmilyon hehee
Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #8 : 13 Haziran 2007 - 18:00:33 »

Emekli adminim De-ja-vum tekrar tsk ederým. Genelde konu acýlýr ama yorum yazýlmaz:) öyle kendin kendime takýlýyorum zaman zaman. Begendýklerýn icin ne mutlu bana. siteye hareket getýrdýn DOSTUM<  Kahkaha o kadar üye war paylaþýmcý pek yok. utangaclýkta olabýlýr baska seyde. herkes can. herkese gecmiþ olsun. ortak noktamýz ms
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #9 : 13 Haziran 2007 - 18:52:12 »

A-plus Amiral im der gibi yazmýþsýn açtýðýn konular gerçekten çok güzel tekrar tekrar ellerine saðlýk vakit bulursam ( okullar kapansýn bulurum ) benimde katkým olur inþallah. eðer birazcýk katkým olduysa hareket konusunda ne mutlu bana A-PLUS'ým    evt ortak noktam ýz MS ama biz daha çoooookkk ortak nokta buluruz DOSTUM ...  Kahkaha Kahkaha
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

08 ubat 2021 - 01:30:08