Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Ms'i yeterince tanýdýðýnýza inanýyormusunuz?
06 Mays 2024 - 01:26:38 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Anket
Soru: Ms'i yeterince tanýdýðýnýza inanýyormusunuz?
Hayýr. MS'le daha yeni tanýþtým. - 4 (9.8%)
Tanýmaya çalýþýyorum. - 13 (31.7%)
Doktorumun anlattýðý kadar. - 4 (9.8%)
Oldukça iyi tanýyorum - 20 (48.8%)
Toplam oy: 34

Sayfa: [1] 2   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Ms'i yeterince tanýdýðýnýza inanýyormusunuz?  (Okunma Says 15640 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« : 14 Nisan 2007 - 15:24:53 »

Ms hakkýnda anketlerimiz devam edecek...
ilhan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 800

demir tava geldi kömür akýl baþa geldi ömür bitti

« Yantla #1 : 15 Nisan 2007 - 17:22:35 »

merakým sayesin okumuþtum onu ne bilirdimki benimle evleneceðini:))ama  mahkemeye verdim boþanacaðým onunla )sevgiyle
betül
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 21

« Yantla #2 : 16 Nisan 2007 - 10:02:39 »

BEN DE HÝÇ GEREÐÝ YOKKEN SIRF MERAKTAN BÝR SÜRÜ ÞEY BÝLÝYORDUM MS HAKKINDA. BÝR DE UZUN UZUN AÝLEME DE ANLATMIÞTIM. SONRA BÝR BAKTIK BEN DE MS OLMUÞUM. AÝLEMÝ SAKÝNLEÞTÝRMEK ÝÇÝN ÇOK UÐRAÞMAM GEREKTÝ. BU YÜZDEN HASTALIÐIMIN ÞOKUNA YAÞAMA FIRSATIM BÝLE OLMADI 
kamus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 781

yaprak döker bir yanýmýz,bir yanýmýz bahar bahçe..

« Yantla #3 : 16 Nisan 2007 - 19:59:45 »

slm adýný bile bilmediðim bu hastalýðý tanýmak için elimden geleni yaptým herkez gibi bende ilk bilgileri hastahanede yatarken bana çok yardýmcý olan öðrenci hemþirelerden almýþtým kendi el yazýsýyla hastalýðýn herþeyini araþtýrýp yazmýz hatta sinir tellerinin resmini bile çizmiþti hala saklarým onu ama kendi ms imi tanýyorum artýk ben tanýyorum da baþkalarýna anlatmak zor oluyor

aydoðan
Ziyareti
« Yantla #4 : 19 Nisan 2007 - 17:26:45 »

Filmlerdeki gibi zoraki karým oldu sanki ama mecburen geçinip gidiyoruz iþte . ( Sýkýysa geçinmede görelim )
esra.
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2

« Yantla #5 : 20 Nisan 2007 - 20:59:38 »

tanýmýyorum daha 3 aylýk geçmiþim var ama okudukça daha çok moralim bozuluyo bazen niye girdim ki bu siteye diyorum ya ben de yürüyemezsem diye kendi kendimi yiyorum of bilmiyorum en çok da ömür boyu zorunlu birlikteliði sinirlendiriyor beni asla kurtulamayacak olmamýz....
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #6 : 20 Nisan 2007 - 21:12:20 »

karamsar olma esra asla kurtulamýycaz dýye býrsey dusunme cok calýsmalar yapýyolar bak forumdada var býr suru calýsma var . ve herkesýn ms ý kendýne ozgudur ole genel býlgýlerý okuyop moralýný bozma
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« Yantla #7 : 21 Nisan 2007 - 18:24:47 »

ben daha 3 haftalýk msli olduðum için tanýmýyorum hoþ pekte ilgilenmiyorum zaten  Kahkaha dengemide toparlarsam ms umrumda bile deðil herkesin ms umrumda olmamasý dileðiyle  Kahkaha

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
ebru_nehir
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 1

« Yantla #8 : 21 Nisan 2007 - 18:37:30 »

merhaba...
ben bu siteye yeni üye oldum. yaklaþýk 12 senedir ms hastasýyým. iyi taýdýðýma inanýyorum ms'i... ve onunla barýþýk yaþamayý da becerebiliyorum sanýrým. o beni anlýyor ben de onu anlamlandýrmaya çalýþýyorum. zor ama kötünün her zaman daha kötüsü vardur buna þükredip te olaný en az yýpranmayla geçirmek zor belki ama inadýna bunu baþarmak cidden keyifli.
mergul
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 2

Mesaj Says: 38

« Yantla #9 : 21 Nisan 2007 - 23:32:07 »

evet bende yettiðinde fazla içli dýþlý olduk kendisiyle yani kekin piþme süresi olsun epey bir bilgi birikimim war fakat bu bazen iyi biþey deðil bunuda biliyorum; fakat bazen çok fazla bilginin iyi biþey olmadýðýný düþünüyorum.

ama yinede biliyorum ve güçlüyüm 

Rabbim hepimizin içine geniþ iman ve tevekkül etmemiz için sabýr wersin. inþaAllah bu sýkýntýlarýmýza gögüs gelme güzelliðini rabbim içimize werir.

ms'le de yaþanýr
hayat dolu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 1143

« Yantla #10 : 30 Nisan 2007 - 11:24:35 »

evet.biliyorum. farklý 1þekilde öðrenmek isterdim ama öðrendim iþte. artýlar, eksileri, getirdikleri, götürdükleri... Allah var ya yukarda hiç de umrum da deðil!!! daha çok üzerine gitmek hoþuma gidiyo

ÝÞLER AYNA ÇAL ÇAL OYNA!!!!!!!!!!! ; ) UNUTMAYIN ACILAR PAYLAÞTIKÇA AZALIR.........
cesi
Ziyareti
« Yantla #11 : 01 Mays 2007 - 19:28:23 »

arkadaþlar msi tanýyoruz çoðumuz ama çevremizdeki insanlara anlatamýyoruz! yada anlamak istemiyorlar! kötü görmek isteyen kötü görüyor iyi görmek isteyende iyi görüyor   her insan  böyle görebilse çokta kötü olmaz
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #12 : 02 Mays 2007 - 15:41:34 »

ms in iyi tarafýda var. sigarayý ve içkiyi býraktýrýyor,gece hayatýný býraktýrýyor,uyku düzenin oluyor,etoburluktan otoburluða terfi ediyosunn. yaaa (etoburluk haricinde diyerlerinin hepsine uydum)

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #13 : 02 Mays 2007 - 19:27:32 »

MS i yeterinden fazla tanýdýðýma inanýyorum.Ama MS benim yaþam stilimi deðiþtirmeme yardým etti.Eskiden hiç beslenmeme dikkat etmezdim.Þimdi sayesinde meyve,sebze ve balýðý daha çok yemeye baþladým.Kendime daha fazla zaman ayýrýyorum artýk.Yine de keþke O nu tanýmadan evvel bunlarý yapsaydým diyorum.Tanýmama gerek kalmazdý belki.O þimdi benim ayrýlmaz içsesim oldu.Biþey yaparken artýk O nu da düþünmek zorundayým.O nu unutursam bana mutlaka kendini hatýrlatýyor.Ben burdayým diye!

« Son Dzenleme: 02 Mays 2007 - 19:31:29 Gnderen: hazan » Logged
aka
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 29

« Yantla #14 : 04 Mays 2007 - 09:32:13 »

evet MS i hastane de tanýdým doktorlar bu MS dediler inanýn o gün bu gün dür çok düzeyli
bir iliþkimiz var. evlenmeyi düþünmüyoruz çünkü evlilik iliþkiyi bitiriyor biz böyle mutluyuz.
darýsý diðer MS lilere. ))
Sayfa: [1] 2   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

22 Nisan 2019 - 16:06:22