Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
bebeðimin kalp atýþlarý
26 Mays 2024 - 09:41:24 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: 1 [2]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: bebeðimin kalp atýþlarý  (Okunma Says 11863 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
arzuu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 287

KIZIM NAZLI

« Yantla #15 : 22 Mays 2008 - 16:08:42 »

ANNELÝK, HARÝKA BÝRÞEY

HAYAT GÜZELDÝR!...
suzan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 765

herþey seninle baþladý bebeðim benim

« Yantla #16 : 27 Mays 2008 - 09:13:32 »

kesinlikle sana katýlýyorum arzucum.ayýn 12.sinde kontrole gidicem tekrardan.sanýrým cinsiyetini öðrenicem çok heyecanlýyým
aysetmy
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 21

« Yantla #17 : 30 Mays 2008 - 22:01:32 »

CANIM ms olupta hamile anne adaylarý duymak beni sevindiriyo.Bende çok istiyorum ama biraz korku var iþte.TEMMUZ ayýnda gataya gidip kontrollerden sonra ignemi býrakýp sizlerle ayný kaderi paylaþmak tek umudum.tekrar tebrik ederim arkadaþým.allah hepimize þifa versin.
suzan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 765

herþey seninle baþladý bebeðim benim

« Yantla #18 : 31 Mays 2008 - 11:04:20 »

inþ arkadaþým.enyakýn zamanda seninde güzel haberlerini duymak isteriz.hayýrlýsý olsun.allah hepimize anne olmayý tattýrsýn çünkü çok güzel bir duygu.tekrar geçmiþ olsun.
spongebob
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 26

« Yantla #19 : 31 Mays 2008 - 14:20:07 »

sevgili suzan hayatýmýzda nasýl m.s(milattan sonra ) varsa anne olmadan önce ve anne olduktan sonra olacak hayýrlýsýyla.bazý þeyleri hatýrlamakta zorluk çekerken bile onu ilk kucaðýna aldýðýn aný hiç unutmayacaksýn emin ol.benim kýzým 5 yaþýnda  ve hala  gözümden gitmiyor hatta hüngür hüngür aðlamaya baþlamýþtým.. senin canýndan bir parça o anda kucaðýnda olacak.inþallah sen ve bebeðin saðlýklý bir paylaþým dönemi geçirirsiniz.
Sayfa: 1 [2]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

01 Mays 2018 - 10:11:40