Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
MUSTAFA ERASLAN
19 Mays 2024 - 08:07:49 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: MUSTAFA ERASLAN  (Okunma Says 6136 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
YÜCEL
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 15

« : 20 Ekim 2011 - 16:58:51 »

Merhabalar arkadaþlar aranýzda panax ve reishi mantarý kullanan var mý? Mustafa Eraslan ms için bunlarý öneriyor,en az 2 ay kullanmak gerekiyormuþ etkisini göstermesi için..Abim için sipariþ verdik bekliyoruz ,bir umut iþte ,inþallah faydasý olur. saðlýkla kalýn....
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 21 Ekim 2011 - 16:47:26 »

Nasýl býr etký beklenýyormus bu urunlerden , yený býr alternatýf tedavý daha cýktý sanýrým ýsmýný duydum bende bu kiþinin
MatematikS
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 122

« Yantla #2 : 23 Ekim 2011 - 13:53:34 »

býldýgým kadarýyla uydu yayýný olanlar tanýr yerel kanallarda sureklý reklamlarý donuyor. damarlarý açtýgýný ýddýa edýyor kendýlerý býldýgým kadarýyla
SULTAN
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 52

« Yantla #3 : 24 Ekim 2011 - 22:56:21 »

Evet bende kullanýyorum kendimi daha iyi hissediyorum bilmiyorum belkide psikoloþiktir?
faster
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 8

« Yantla #4 : 28 Ekim 2011 - 00:37:25 »

mrb lar biz bunu ilacýda kullandýk panax 6 ay hiç bir faydasý yok.ben tavsiye etmem.para tuzaðý.
ÖZNUR
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 236

« Yantla #5 : 06 Kasm 2011 - 02:32:15 »

Merhabalar;Bu ilaçlarýn ikisinide kullandým. Umudunuzu kýrmak istemem ama hiç bir faydasýný görmedim. Ýlaçlarmönce 3 ayda fayda etmeye baþlayacak, ardýndan 4 ayda denildi, sonrada 6 aya çýktý. 6 ay düzenli kullandým ama faydasý olmadýðýný söyleyince eski MS hastasý olduðumu bu nedenle ilaçkarýn faydasýný göremediðimi ilgili kiþilere bahsetiðimde 1 yýla tamamla gerektiðini söylediler.  Benimde daha fazla sabrým nede ilaçlara inancým kalmadý. 6 ayýn sonunda BIRAKTIM..................
blackened
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 100

The Gods Made Heavy Metal

« Yantla #6 : 16 Kasm 2011 - 00:13:58 »

kullandýðým tek ilacýmsý þey bu, benimde..
güveniyorum.
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

24 Kasm 2021 - 10:30:15