Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
sinsi düþmanýmýz=ms!!
02 Mays 2024 - 17:53:26 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: sinsi düþmanýmýz=ms!!  (Okunma Says 9048 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
_CaNaN_
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 61

« : 11 Temmuz 2008 - 20:56:20 »

bu konuyu neden açtýðýmý ben de bilmiyorum. sadece ne düþünüyosam açýk açýk konuþmak istedim. anasayfada msli dostlara daha iyi bir yaþam için öneriler diye bi baþlýk var. öncelikle þunu söylemem lazým yoksa içimde kalcak. ms li biri için iyi bir yaþam yoktur. yok onun sayesinde hayata daha çok baðlandým yok artýk yaþamdan daha çok zevk alýyorum.. bunlar sadece kendini kandýrmaktýr ben bu tür iyimser yalanlara inanmýyorum. ms le barýþmak mý?? o allahýn belasý þey benim düþmaným ve sonsuza kadar düþmaným olarak kalýcak! bunlarý moralinizi bozmak için yazmýyorum sadece gördüðüm kadarýyla bunlar çoktan unutulmuþ o sinsi hastalýk hepimizin en güzel anlarýný mahvetmedi mi? o sizin düþmanýnýz...
nisa
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 734

« Yantla #1 : 11 Temmuz 2008 - 21:15:18 »

yapma canan:( ben öle düþünmüyorum burdaki çogu arkadaþýmýzýnda moralini bozmayalým dimi...ms lede olsa yaþamak hayata onunlada baglanmak sevdiklerin yanýnda oldugu sürece çok güzellllll...önemli olan takýntý yapmamak !!! sevgiler;-)
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #2 : 11 Temmuz 2008 - 21:41:07 »

Bence çok karamsar yaklaþýyosun . Tamam hiçbirimiz ms olmak istemezdik keþkede olmasaydý ms, ama oldu napalým. kahretmek mi lazým yoksa daha iyi olmak için çareler yollar mý aramak lazým? Ve hepimiz biliyoruz ki ms olup hayatýna iyi þekilde devam edenlerde var .Bu kadar kötü düþünme bence...
nvn
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 50

« Yantla #3 : 11 Temmuz 2008 - 21:55:46 »

bencede çok karamsar düþünüyorsun. ben suan 19 yasýndayým önümde bir sürü güzl anlrýn olduguna inanýyorum.sonucta ölümcül bi hastalýk degil...allah ýn verdigi þey yinede sükretmek gerekiyor.... bence pozitif düþnmelisn negatif düþünerek nereye varacaksýn sadece kendi kendini üzeceksin vee bu cevrendekileride etkileyecek bu daha kötü......hepimiz iyi olacagýz

Kendine iyi bak derler ve giderler....
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #4 : 11 Temmuz 2008 - 22:04:08 »

yaaa canan ne kadar olumsuzsun sen...evtt ben ms le hayatýn anlamýný güzelligini anladým...ms olmadan önce yasaklý kelimeca yasadýgýmý anladým..tabiki iyiki msim demiyorum..ama özleminde dedigi gibi mssiz iþte yapçak biþey yok.hayatta oldugun için en azýndan þükretmelisin!

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
canan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 4377

« Yantla #5 : 11 Temmuz 2008 - 22:08:30 »

klasik bir laf olacak ama hakikaten karamsar düþünüyosun
ms hayatýný mahvetse de hayatýný güzelleþtirecek olan sensin
onla kavga edip kendini yýpratmak yerine onu kabullenip hayatýna yön ver derim
ms senin yaþamýnýn bir parçasý ve çok kafaya takma canan
sevgiyle kal....

Ne cübbe giyerim ne külahým var,insanlýk kisvesi kýyafetimdir; ibadet sayarým dosta hizmeti,bu da göze çarpan kabahatimdir...
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #6 : 11 Temmuz 2008 - 22:59:32 »

Canancým MS olmak bizim seçimimiz deðil ama MS ile birlikte daha iyi bir þekilde yaþamaya çalýþmak
bizim yapabileceðimiz en azýndan gayret etmemiz gereken bir hayat tarzý olmalý.Aksi halde daha çok zarar
gören yine biz oluruz.Baþka yapýlabilecek biþey yok üstelik tedavisi yok deðil sadece tamamen tedavi edilemiyor þu anda.Ama yakýn gelecekte inþallah tedavisi de bulunacaktýr,ben inanýyorum Canan.Lütfen
moralini bozma,þikayetlerini daha da arttýrýrsýn.Sen elinden geleni yapmaya çalýþ,gerisi gelecektir.Seni se
ven insanlar da üzülecektir bu duruma.Saðlýk ve sevgiyle kal daima...
Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 2278

« Yantla #7 : 12 Temmuz 2008 - 00:41:20 »

Canan herkes farklý sekýlde yasadýgýndan bu hastalýgý herkesin görüþüne saygý duyulur ama ýnanýyorumký ýyý düþünceler iyiyi kötü düþünceler olumsuzluklarý çeker. Biz sadece üzerime düþeni yapalým iyi düþünmeye çalýþalým....

birde baska bir konu 'ms i seviyorum' 'ona aþýðým iyiki ms olmuþum' diyen kiþiler, diðer bu hastalýk nedenýyle kötü durumdaký ýnsanlarý düþünebilme karakterinde, inceliðinde olmayan kiþilerdir.. Böyle bu tarz sevgi  warsa, madem ince düþünebilme yeteneði yok ,kiþinin kendi içinde sevgisini yaþamasý güzel olur

asenay
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 138

sil baþtan baþlamak gerek bazen. hayatý sýfýrlamak

« Yantla #8 : 12 Temmuz 2008 - 01:04:45 »

arkadaþlara katýlýyorum... ii düþün ii olsun... ne kötü hastalýklar var.. dr karþýmýza geçip kansersin 1 ay ömrün var da diyebilirdi... en azýndan sana destek olan sevdiklerin yanýnda.. þükretmek lazým... bence sen silkelen ve kendine gel... hayat devam ediyor. bir yerinden yakalamak lazýmm ÖLMEDÝK YA... geleceði düþünüp kendini yiyip bitirmenin bir anlamý yok... gelecek için kimsenin garantisi yok. bizim ki sadece tescillenmiþ... böle düþün.. sapa saðlam arkadaþým trafik kazasýnda sakat kaldý... birazda kendimizden kötüsünü düþünmek gerek deðil mi... hayata sýmsýký sarýll... ha bu arada hastalýk hakkýnda hep kötüsünü duyuyoruz yok safiye soymanýn oðlu falan... olabilir ama nuket durunun da ms hastasý olduðunu biliyormuydun. hemde yýllar önce... sapa saðlam kadýn.. ben hiçbir þey için üzülmem aðlamam diyoo.. fýstýk gibi de .. hayat devam ediyo yani anlayacaðýn,o baþa çýkabildiyse bu sinsi düþmanla ,biz neden çýkamayalým.. HAKSIZ MIYIM:
suzan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 765

herþey seninle baþladý bebeðim benim

« Yantla #9 : 12 Temmuz 2008 - 11:18:40 »

çok haklýsýn asenay.neden kendini üzmek için uðraþýyorsun canan.bak hayat en güzel þekilde devam ediyor.ben þuanda 6 aylýk hamileyim.ms'im ama diðer insanlar gibi anne olacaðým.bu ne demek oluyor saðlýklý ms olmayan insanlarla aynýyýz.tabi bazý ayrýcalýklarýmýz var.buda bizim özelliðimiz diyelim.güzel düþünelim lütfen.ben hayatýmdan tamamen msi çýkardým þuanda.bebeðime en iyi anne olabilmek için uðraþýyorum.lütfen iyi þeyler düþün iyi þeyler olsun.bukadar kafaya takma.bak ben antalyada yaþýyorum çok sýcak ve bu bana hiç iyi deðil tatilede çýkamýyorum çünkü bebeðim için sürekli takipteler doktorlar.ben bu sýcaðý bile bebeðim için çekebiliyorum ms'e inat hemde.lütfen arkadaþým kendine iyi davran biraz.
sineeem
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 810

« Yantla #10 : 13 Temmuz 2008 - 18:59:01 »

HAYIRRRRRRRRRR!!!!!!!!!

Asla düþmanýmýz deme ablaa. Ben herþeyi ms le öðrendim. Eðer ms olmasaydým mutluluðun, saðlýðýn kýymetini bilmezdim. Þu an senin duygularýný bilmiyorum ama, ben senden daha doðrusu hepinizden küçüðüm bu yaþýmda çok þeyler biliyorum. Ve ALLAH(C.C) sevdiði kullara dert verirmiþ. Ve abla þunu unutma, ALLAH(C.C) hiçbir kuluna çekemeyeceði derdi vermezmiþ...

SAÐLICAKLA!!!!!!!

Umutluyum! Ýsterseniz bakýn gözlerime, ýþýl ýþýl..
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #11 : 14 Temmuz 2008 - 00:14:34 »

MS DEN ARTIK  NEFRET EDER OLDUM HATTA NEFERET EDÝYORUM CANAN'A BÝRAZDA OLSA KATILIYORUM.EVET MS OLUNCA HAYATA BÝRAZ DAHA FARKLI BAKIÞIM OLDU AMA MS SÝM ÝÞTE BUNDAN ÖTESÝ YOKKKK.ELHAMDÜLÝLLAH BU GÜNLERÝME BAZEN COK KIZIYORUM KENDÝME BU DERDE DÜÞMEDEN ÖNCE NEDEN KENDÝMÝ BIRAKTIM DÝYE,MS OLUNCA BÝR COK ÞEY DEÐÝÞTÝ HAYATIMDA EN AZINDAN ARTIK SAÐLIÐIN  BÝR ÝNSAN ÝCÝN ÖNEMÝNÝ DAHA ÝYÝ ANLADIM...
MS SENDEN NERFERET EDÝYORUM  

Gönderen açýk: 11 Temmuz 2008 - 20:56:20 Gönderen: _CaNaN_ 
Alýntý Ekle
bu konuyu neden açtýðýmý ben de bilmiyorum. sadece ne düþünüyosam açýk açýk konuþmak istedim. anasayfada msli dostlara daha iyi bir yaþam için öneriler diye bi baþlýk var. öncelikle þunu söylemem lazým yoksa içimde kalcak. ms li biri için iyi bir yaþam yoktur. yok onun sayesinde hayata daha çok baðlandým yok artýk yaþamdan daha çok zevk alýyorum.. bunlar sadece kendini kandýrmaktýr ben bu tür iyimser yalanlara inanmýyorum. ms le barýþmak mý?? o allahýn belasý þey benim düþmaným ve sonsuza kadar düþmaným olarak kalýcak! bunlarý moralinizi bozmak için yazmýyorum sadece gördüðüm kadarýyla bunlar çoktan unutulmuþ o sinsi hastalýk hepimizin en güzel anlarýný mahvetmedi mi? o sizin düþmanýnýz... 
cry_zantem
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 41

« Yantla #12 : 14 Temmuz 2008 - 11:40:26 »

..ve tanrý Ms'le beraber beni herþeyden muaf býrakýr..I love this illness..:)Life Goes On

Affým olsun hain dabba,yediðim darbelerle sýðýndým rabba 365 gün 52 berbat hafta aðýtlarýmla rafta...
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

09 Mays 2021 - 00:22:33