Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
AVONEX
02 Mays 2024 - 19:31:43 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: AVONEX  (Okunma Says 7302 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
_CaNaN_
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 61

« : 27 Mart 2008 - 23:14:39 »

Arkadaþlar avonex hakkýnda bana acele bilgi verebilir misiniz? Ýðnesi nasýl? Nasýl yapýlýr? Yan etki neler olabilir? Daha ne biliyosanýz... Þimdiden teþekkürler...
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #1 : 27 Mart 2008 - 23:59:12 »

Sevgili canan sitenin bu bölümünde ÝNTERFERONLAR baþlýðý adý altýnda AVONEX ile ilgili bilgi mevcut.Bu bölümdeki konulara bir göz atarsan istediðin bilgiyi bulabilirsin.saðlýk ve sevgiler
_CaNaN_
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #2 : 28 Mart 2008 - 00:04:02 »

teþekkürler a.hazan
yasoo06
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 335

« Yantla #3 : 28 Mart 2008 - 11:44:37 »

canancým ben 3 yýldýr avonex kullanýcýsýyým...ilk bir kaç ay ateþlenme yaþadým...ama daha sonra düzeldi...pek fazla yan etki yok...yaklaþýk 8 aydýrda kendim uyguluyorum...kas içine yapýlýyor...iðnesi büyük bu yüzden...ama cesaret edemezsen poliklinikte fln yaptýrabilirsin...çok kötü degil yani...ben rebif kullandým haftada üç kere uyguluyordum...avonex haftada bir oldugundan uygulanan yerlerde aðrý kýzarýklýk fln olmuyor...þahsi düþüncem avonex'in bana daha faydalý geldiðidir...ama yinede doktorundan ve firmanýn yönlendireceði hemþireden yardým iste ve bilgi al...geçmiþ olsun...hep saðlýklý yaþa
muhammet kaya
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 360

NE OLCAK BAKALIM

« Yantla #4 : 28 Mart 2008 - 15:57:46 »

canan  ben de  avonexs kulanýyom  am sen  negibi bilgi iþtiyon sun ?
  ineyi kulan dýgýn da  24 saat lik bir dilim de   sen de  biraz bas arýsý olur  ve  ken dini nezle  geçiriyormus gibi hissederin 
korkulacak misey yyok  yani  telaslan masakýn   

Sen benim icin bir nefes,
sen benim icin bir umut ,
Istanbul benim icin bir cennet,
Istanbul benim icin bir sen
ve sen o cennetin icinde bulunan lanetli bir hazine...
_CaNaN_
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #5 : 28 Mart 2008 - 16:01:02 »

ya dün avonexin sitesine girdim orda video var nasýl yapýldýðýný izledim. bildiðimiz normal iðneyi bacaðýna sokuyo yani çok acayip geldi bana nasýl olur ki öyle. izlerken bile çok tuhaf oldum..
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #6 : 28 Mart 2008 - 16:08:38 »

canancým ben 2 senedir avonex kullanýyorum..herkeste yan etkileri farklý olabilir hatta hiç olmayabilirde..ben 2 senedir kullanuyorum hiç yan etkisi olmadý hatta ilk gün bile hiç biþey hissetmedim o açýdan rahat ol yani..vurulmasýna gelincede hala cesaret edemiyorum kendim vurmaya her cumartesi gidip hemþirelere vurdurtuyorum..hiçte acýmýyoo merak etme geçmiþ olsun cnm korkulcak hiç bir sey yok rahat ol yeter...

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
yarenin
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 6

« Yantla #7 : 28 Mart 2008 - 17:35:35 »

evet herkezde farkli yan etkiler yasanmasi dogal bende iki yil kullanmistim, ignesine gelince artik daha ince ve kisa igne uclari var bu avonexin, bence bunu sana veren doktora sor ve ona göre al, bir ömür baskasina vurdurmak inan care degil gün gelir yaninda kimse olmaz ve birden bire kendin vurmakta zorlanirsin bence cesaretini topla ve kendini alistir bu duruma
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

18 Austos 2022 - 21:23:33