Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Yardým edicek olan yokmu ? :((
03 Mays 2024 - 21:01:47 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Yardým edicek olan yokmu ? :((  (Okunma Says 3414 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Senderx35
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2

« : 06 Austos 2015 - 23:41:03 »

Siteye uzun zamandýr girmemiþ adý Hayriye soy ismini unuttum hatirlasam bi þekilde bulurum biliyorum bu sitedeki kullanici adý hayat dolu aslen Bursalý bursada yaþýyor 30 yaþýnda 15 yaþýndan beri ms hastasý kendisiyle 2007 den tanismisligimiz var arkadasliktan daha öte þeyler yaþadýk geldi geçti bi þekilde ayrýldý yollarimiz geçen gün aklýma geldi halini merak ettim iyimi kotumu bilmek istedim ama dedimya söy adýný unuttum o yüzden ulaþamadým burayada çok uzun zamandýr girmemiþ bi insan önemli biþey yoksa neden kader arkadaþlarýnýn olduðu ortamda bulunmak istemesin ? Þimdi daha çok endiþeleniyorum lütfen ona ulasabilmem için tanýyan birisi yardým etsin (
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

01 Mart 2019 - 08:57:53