Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Epidural dogum sonrasi MS tanisi
18 Mays 2024 - 05:19:38 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Epidural dogum sonrasi MS tanisi  (Okunma Says 6129 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
dorian
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 3

« : 24 Nisan 2013 - 22:09:26 »

Herkese merhaba,

Epidural doðum sonrasý kesilmeyen uyuþuklurlardan sonra MS tanýsý koyuldu ama ben epidural sýrasýnda bunun olabileceðini düþünüyorum, hastanenin de bunu örtbas ettiðini düþünüyorum.

Epidural sonrasý bu risk var mýdýr acaba?
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 24 Nisan 2013 - 22:31:56 »

MR sonuclaýrnýza görmeý teshýs koydular? Bunu ýstersenýz býrde forumdaký doktorumuza sorularýnýz bölumune yazýn nörolojý doktorumuzun fýkrýný alalým
MÝRALÝ
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 23

« Yantla #2 : 25 Nisan 2013 - 13:19:51 »

Benimde doðumdan sonra baþladý þikayetlerim ve epiduraldi doðumum,bence epidural deðil problem, doðumdan sonra önceden var olan ama bizim anlayamadýðýmýz ms'in daha da artarak bize hissettirmesi, umarým yanlýþ teþhistir,saðlýklý günler diliyorum
NÝHAL YÝLMAN
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 3

« Yantla #3 : 03 Haziran 2013 - 15:47:30 »

epiduraldan kaynaklanacaðýný düþünmüyorum hemen hemen boss sývýsý alýnýrkende ayný iþlem yapýlýyor. çevremdeki ms hastasý bayanlarda gördüðüm kadarýyla hemen hemen yarýsýnda bu þikayetler doðum sonrasýnda artmýþ görünüyor, lakin ms hastasý bir bayanda doðum zaten riskli bu riskin yanýsýra uyumakta olan ms'inde ortaya çýkmasý gayet normaldir diye düþünüyorum.
Özlemerce
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 5

« Yantla #4 : 26 Haziran 2013 - 10:59:28 »

güzelim sorduðun soruya yanit vermek isterrim tabiki benim adim özlem istanbulda yaþýyorum beni arasan yardimci olurum
« Son Dzenleme: 26 Haziran 2013 - 14:32:02 Gnderen: oslem » Logged
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #5 : 26 Haziran 2013 - 14:25:59 »

Özlem haným fýkýrlerýnýzý yorumlarýnýzý sýteden burdan yazarsanýz hepýmýz goruruz okuruz ve faydalanabýlýrýz
garip
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2

« Yantla #6 : 12 Eyll 2013 - 22:09:24 »

1 yýl önce ms teþhisi kondu banada ve ondan sonrada 2kez atak geçirdim.ms li hastalarda doðumdan 5 ay kadar sonra rahatsýzlýklar baþlýyormus onun için dr um bana bir daha hamile kalma dedi.
asýl söylemek istediðim :kardeþim internette araþtýrma yaparken isviçrede  'padma28'  almanyadada padma26 diye satýlan bitkisel bir ilaçýn ms e iyi geldiðini görmüþ ve almanyadaki bi ms hastasý dr kullanmýþ baþlar baþlamaz çok rahatladýðýndan bahsetmiþ onun üzerine bu ilacý bana getirdi bende yaklaþýk 1 aydýr kullanýyorum ve çok þükür normal hayatýma döndüö baþ dönmem yürüme zorluðum uyuþukluklarým büyük oranda azaldý çok þükür.tamamen bitkisel google da aratýrsanýz bu ilaç ms hastalarýnda denenmiþ ve %44 baþarý saðlanmýþ.
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

29 Mays 2019 - 07:01:27