Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
yeni cikan haplara katki payi
03 Mays 2024 - 23:33:55 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: yeni cikan haplara katki payi  (Okunma Says 3386 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
ina
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 9

« : 26 Ocak 2012 - 23:39:27 »

arkadaslar bu haftaya kadar gilenyada katki payi aliniyordu ve ampyrada yokdu gerekcede türkiye eczacilar odasiyla yaptigim konusmada gilenyanin 2800 euro ampyranin ise 800 euro su idi ama bu haftada ampyrada hastalik farki var gilenyada yokmus oda kisilere göre 10-20 % ederki budda türk parasiyla 380 lira eder ortalama az gelirli 700 klira kazanirken ne yapar bilmem ve ben tekrar konusdum bugün e...czacilar odasiyla sonucda böyle
Inana
burdaki ampyranin fiyatini nasil euro üzerinden kim belirliyor. bir kere bu ilac avrupada euro kullanan hic bir ülkede bulunmaz o amerika'ya ait ilacdir . avrupadaki adi fampyra olup fiyati 450 eurodur. bunun icinde ben eczacilar birligine telefon edip sordugumda hic bilgiden yoksun önüne masa ve mühür konan kisilerle konustum fampyranin cok daha ucuz oldugunu icindeki damfridinin olmasinin önemli...... oldugunu dedim ve bana sonrada"zaten fampyra'da gelecek evet o daha ucuz isteyen onu isteyen digerini alacak"gibi sacma cevap duydum. ne demek isrtege göre ne zamandan beri ben kortizonmu alayim prednisolonmu alayima kadar verme durumunda oldumki ?bu saglik bakanligininda bi bokdan haberi yok anlasilan fampyra yoldaymisda istege göre verielecekmisde .....dedim kim belirliyor burdaki 800 euroyu ampyra icin amerikada o ortalama dollasrimi euroya ceviriyorlarda borsanin gelisine göre altin gibi fiyat biciliyor anlamadim. hic bir avrupa ülkesinde ampyra bulunmazken türkiyede bulunuyor. dahami faydali ?koskoca bir hayir icindeki etkin madde aynisidir degisen sadce USA mi AB üretimimi isrtersiniz
simdi ne ms dernegi düzgün calisiyor neden hekimler odasi. diyecegim bu ampyradaki fark 160 euro yerine fampyrayi alsalarda almanyadan hastadan fark almasalar gene karlarina olur onlarin ama bunu dernekler yapmalari gerekirken halka düsüyor seslenmeleri . diger baska sayfada reyhan tarafindan imza kampanyasi düzenlendi ordada imza atabilirsiniz tabiiki fakat burda fampyra gelse kimse ödemese her taraf icinde en uygunu olur devlette faydali bu durumdan sigortada saticilarda. kisaca dernekle irtibata gecin ve onlarin seslenmeleri gerektigini diyin yoksa baska ne yapiyorlarki orda örgü örmekdenbaska is yok güc yok adi dernek
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

04 Eyll 2021 - 02:51:29