Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
ÇOK ÖNEMLÝ !!
18 Mays 2024 - 03:47:17 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: 1 [2] 3   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: ÇOK ÖNEMLÝ !!  (Okunma Says 31712 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
vademir
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 859

« Yantla #15 : 11 Haziran 2010 - 14:18:05 »

http://www.beyazgazete.com/video/2010/06/10/9-bin-hastaya-yanlis-teshis-star.html

üstteki linke týkla açýlmazsa yukardaki linki kopyala yeni bir pencerenin adres bölümüne yapýþtýr ve enter. olmazsa bilgisayar bilen birinden yardým al

Hayatý ýskalama, çünkü yeniden niþan alma þansýn olmayacak...

www.ademdemir.blogcu.com
IÞIL
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 402

« Yantla #16 : 11 Haziran 2010 - 14:25:42 »

vademir sanýrým beni pc de yüklü olmayan bir program yüzünden izleyemiyorum. týkla, yapýþtýr iþi deðil yani Kahkaha haklýsýn en iyisi bilgisayardan anlayan birini bulmak.
yardýmýn için saðol
IÞIL
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #17 : 11 Haziran 2010 - 17:56:04 »

sonunda izlemeyi baþardým Kahkaha
adreste bu;

http://www.ms-life.org/forum/lyme/10-haziran-2010-star-tv-lyme-haberi-video.html

oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #18 : 11 Haziran 2010 - 17:58:36 »

Haber ayný haber sonucta orda yada diðer adreste ýzleyebýldýysen ne mutlu.Sizler doktorlarýnýza sordunuz mu arkadaslar ? ne yapmayý dusunuyorsunuz
vademir
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

« Yantla #19 : 11 Haziran 2010 - 18:21:22 »

Özlem bu konuda en saðlýklý bilgiye Mefkure hoca vasýtasýyla sen ulaþabilirsin. Ben Sivas'ta Üniversiteyi aradým, nörolojideki asistanlar bu sadece bir iddia kesin birþey yok gibi yuvarlak sözler söylüyorlar. Bölüm baþkanýna sormuþ bir asistan, izlemediðini söyleyip herhangi bir açýklama yapmamýþ. Ben de burada görüþtüðüm diðer hocalara mail attým. Geri dönüþ olacaðýný pek sanmýyorum çünkü Ms otoritelerinden gelecek tepkilerden sonra ancak konuþmaya baþlarlar. Bir de Ms-gateway sitesi "Son günlerde Lyme hastalýðý ile ilgili basýnda yer alan yanýltýcý yayýnlar dikkatimizi çekmektedir." ibareli mail gönderdi. Bu da gösteriyor ki Bayer firmasý interferonlardan kazanacaðý parayý kaybetmekten korkuyor. Bu durumda ilaç firmalarý ms den elde ettikleri rantý kaybetmemek için kafalarý iyiyce karýþtýracak ve tedaviye ulaþýlmasýný zorlaþtýracaklardýr. Ýst. ve Ankara'daki arkadaþlar size büyük iþ düþüyor. En saðlýklý bilgilere sizin ulaþmanýz daha kolay

www.ademdemir.blogcu.com
YiLDiRiM-44
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 126

KiÞiSêL ÑêYiM VãRKi iLêTiM ôLSûÑ

« Yantla #20 : 11 Haziran 2010 - 18:53:00 »

bende malatyadaki doktorumla görüþtüm yok olmaz öyle biþey diyor ve iyice aklým bulandý ama garibanýn ekmek kapýsý umuduymuþ diyerek o tahlili yaptýracam herþey bir parça umut içindir

êÑ BûYûK FêLãKêT GûÑãHLãRýÑ ãÐýRLýÐý ãLTýÑDã êZîLêRêK ûMîTSîZLîÐê DûÞMêKTîR
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #21 : 11 Haziran 2010 - 20:34:27 »

Arkadaþlar Türk Nöroloji Derneði MS çalýþma grubu Lyme hastalýðý ile ilgili olarak hastalara bir mail
göndermiþ ve basýnda çýkan haberlerin yalnýþ yönlendirdiðini söylemiþ hastalarý.Maili kopyalýyorum buraya...
  Türk Nöroloji Derneði MS Çalýþma Grubunun Lyme HastalýðýnaÝliþkin Bildirisi Son günlerde Lyme hastalýðý ile ilgili basýnda yer alanyanýltýcý yayýnlar dikkatimizi çekmektedir. Hastalarýmýzýnyanlýþ yönlendirilmemesi, maddi ve manevi zarara uðramamalarý içinMS Çalýþma Grubu aþaðýdaki açýklamalarý gerekli görmüþtür.  Kene ýsýrýðý ile bulaþan Lyme hastalýðý uzun süredirbilinmektedir ve ülkemizde yaygýn deðildir. Lyme testinin (+) veya (-) olmasý kiþinin Lyme hastasý olduðuanlamýna gelmez. MS’i takip eden hekimler ayýrýcý tanýda Lyme hastalýðýnýda her zaman göz önünde bulundurmaktadýrlar. Bu nedenle MS’li kiþiyi takip eden hekim önermedikçe testyapýlmasý gerekli deðildir. Bu konuyla ilgili daha detaylý bilgi almak isteyenler MS ileilgilenen hekimlere baþvurabilirler.Kamuoyunun bilgisine önemle sunulur. Türk Nöroloji DerneðiMS Çalýþma Grubu

Bence bizleri takip eden dr umuzla konuþup ona göre hareket etmekte fayda var sanýrým diye düþünü
yorum.Ama yine de lyme hastalýðý ile ilgili testi yaptýrmakta hiçbir sakýnca yok diye de düþünüyorum ben de.
Gülþen hoca ile konuþtuðum zaman sizlere de bildireceðim arkadaþlar.Saðlýk ve sevgiyle kalýnnn...
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #22 : 11 Haziran 2010 - 20:44:38 »

Arkadaþlar , ben bugun Prof.Dr.Gülþen Akman Demir le görüþtüm bu lyme konusunu, sorma özlem yýkýlýyor ortalýk diye dert yandý önce ''Ama klinikte benzerlikler göstersede,  klinikte ayýrt edecek kritik noktalarýda var , bizler bunu gözönünde bulunduruyoruz ve süpheli durumlarda zaten bu testi yapýyoruz'' dedi. Ben Mefkure hocanýn da bu konudaki fikrini öðrenince sizlerle paylaþýcam arkadaþlar.Sizlerde danýþýn doktorlarýnýza ve tabi isteyen bu testi yaptýrabilir de
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #23 : 12 Haziran 2010 - 12:44:27 »

Özlemcim Gülþen Hoca'yla konuþtuklarýný aktardýðýn için teþekkürler.Mutlaka anamnez alýrken dikkat edi
yorlardýr.Çünkü MS tanýsý koymak o kadar kolay deðil.Hocanýn bu konudaki fikri önemli benim için.Paylaþtýðýn için saðolasýn.Kocaman öpüyorum seni...
vademir
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

« Yantla #24 : 12 Haziran 2010 - 12:49:41 »

Düzen labaratuvarlarý (ankara) Lyma hastalýðý için Western Blot testi (BORRELÝA BURGDORFERÝ WESTERN BLOT IgM ve IgG) 200 TL fiyat veriyorlar ancak ordaki dr. Lyme hastalýðý için önce ELÝSA çalýþýlmasýný, pozitif çýkarsa yukarýdaki testin yapýlmasýný öneriyor. Elisanýn fiyatýda 140 TL. dr.un söylediðine göre bu tv yayýnýndan sonra baþvuranlar önce Elisa testini önermelerine raðmen genelde western Blot testini yaptýrýyorlarmýþ.

www.ademdemir.blogcu.com
IÞIL
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #25 : 12 Haziran 2010 - 12:57:12 »

Kafam iyice karýþtý 
bugün testi yaptýrmaya günler önce karar vermiþtim, doktoruma ulaþmaya çalýþtým bilgi almak için ama mümkün olmadý. þimdi çok kararsýzým.
offfff yaptýrsammý? yaptýrmasammý?
YiLDiRiM-44
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #26 : 12 Haziran 2010 - 13:19:06 »

bende akradaki düzen laboratuvarý ile görüþtüm LYME testi için 105 TL istiyorlar fakat malatyada anlaþmalý hastaneler aracýlýðýyla ankaraya yollayacaðým oda 185 tl istiyorlar

IÞIL
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #27 : 12 Haziran 2010 - 13:34:14 »

bende akradaki düzen laboratuvarý ile görüþtüm LYME testi için 105 TL istiyorlar fakat malatyada anlaþmalý hastaneler aracýlýðýyla ankaraya yollayacaðým oda 185 tl istiyorlar

ücrette ayrý bir muamma! bende düzen laboratuvarýný aradým ücretin 215 tl olduðunu söylediler

yýldýrým yaptýrmayý düþünüyormusun testi. kene hikayen varmýydý?
YiLDiRiM-44
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #28 : 12 Haziran 2010 - 14:32:41 »

kene hikayem yokta ýþýl  umut garibanýn ekmek kapýsý diye bir laf var bilirsin bir umut iþte yaptýracaðým

reaksiyon
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 709

« Yantla #29 : 12 Haziran 2010 - 15:13:03 »

evet arkadaþlar  yýldýrým arkadaþýmýza katýlýyorum ve bende yaptýracaðým benimde kene vakam varmýþ
Sayfa: 1 [2] 3   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

20 Mays 2019 - 08:15:15