Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
HERKES OKUSUN LÜTFEN,COK ÖNEMLI !!!
18 Mays 2024 - 05:51:12 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: 1 2 [3]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: HERKES OKUSUN LÜTFEN,COK ÖNEMLI !!!  (Okunma Says 26106 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
muhammet kaya
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 360

NE OLCAK BAKALIM

« Yantla #30 : 09 Haziran 2008 - 12:38:29 »

evet  fatos haným çok haklýsýn  hersey bizim elimiz de ken dimize  iibakarsak ne de iiolmayalým ki sebep kalmýyor 
ozaman bizlere  üsen  sey ken dimize  çok ii bakmamlýyýz  hrkonuda yardým  yada nasiyatlarý dinlemeliyiz 

Sen benim icin bir nefes,
sen benim icin bir umut ,
Istanbul benim icin bir cennet,
Istanbul benim icin bir sen
ve sen o cennetin icinde bulunan lanetli bir hazine...
blackened
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 100

The Gods Made Heavy Metal

« Yantla #31 : 12 Haziran 2008 - 23:39:42 »

kimyasal maddeleri anlarýmda.. boyunla ilgili olan kýsýmý pek anlamadým.. boynun olaðan dýþý hareket etmesi nasýl bi etki yapabilir?
ms benim için birazda ruhsal boyutu olan bir hastalýk.. bence sen sen kendini þartlandýrmýþsýn.. ruhunu korumuþsun vücdundan ziyade.. bu hastalýðýn tek tedavisi ilaç tedavisi deðil kesinlikle.. ne kadar moralin iyise o kadar korunulur bu hastalýktan.. insanýn kendi vücududn kendine zarar vermesi çok yazýk.. umarým iþ iþten geçmeden %100 tedaviler günyüzüne çýkar..
Fato$
Ziyareti
« Yantla #32 : 13 Haziran 2008 - 02:27:13 »

blackened kardesim ,bunda anlamayacak ne var ?  boynumuzda sorunlar oluyor ya kücükken  kötü birsekilde  düsmelerden,yada trafik kazalarindan dolayi,ve zaman icinde bu daha kötülesebiliyor, ve beynimize giden yol nerden geciyor ? boyundan !!!MS boyunda basliyor yazan baslikta link koydum oraya,boynumuzda olan sorunlarin resmi var ,o doktor zaten bunu anlayan kisi oldu,bende onda muayene oldum ms hastaligindan sonra ve daha önce arkadastan duyup da bildigimi o dogruladi sonucta.yani bu böyle ve baska türlü olamaz !!! inan ben kendimi sartlandirmayacak kadar yeterli tecrübeler edindim yasadim ,yasayanlari gördüm konustum .ve insan iyi olacak kendini iyi hissedecek ki morali de iyi olsun.ben eskiden hergün biryerlerim uyustugunda yada nefes almakta zorlandigimda yada kalbim aniden carpmaya basladiginda devamli eve ambulans gelirken nasil morali iyi olur insanin ?? heran düsüp bayilacaksin yada baska birseyler oluyordu yani yasadiklarim böyleydi.hayatim resmen zindan olmustu.benim boynumda daha fazla olabilir zedelenmeler bazilarina göre,ve onun icin diyorum ki herkes dikkat etsin ,zaten olanlar olmus daha fazlasi bari olmasin diyorum..ben tedaviler cikacagina inanmiyorum acikcasi,bu hastalik yüzlerce yillardir var,cok ilaclar igneler cikti ama neyazik ki insanlar daha kötü oluyor iyilesecekleri yerde,cünkü asil sebebini bilemiyorlar bu hastaligin.ben 7 yildir cok rahat yasayabiliyorsam artik ignesiz ilacsiz ve ms sikayetlerimde olmuyorsa bu sadece ve sadece boynumu korumama bagli ve kimyasal seylerden kacinmama bagli,baska hicbirseye degil..Güzel kardesim,baktim profiline cok gencsin daha ,lütfen sende dikkat et kendine inan bunlari bosuna anlatmiyorum devamli burada...Suan sen insallah iyi durumdasindir ve öylede kalirsin ama dikkat et kendine olurmu 
« Son Dzenleme: 13 Haziran 2008 - 02:29:22 Gnderen: Fato$ » Logged
ms sezer
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 35

« Yantla #33 : 24 Haziran 2008 - 23:11:13 »

merhaba fatoþ hikayeni okudum.2 yýl bende inter feron rebif 44 kullandým.ama yan etkileri beni çok yýprattý ve býraktým.2 ay sonra atak atlattým.þimdi hiç bir þey kullanmýyorum.2 yýlda bir atak atlatýyorum.iki ay önce atak atlattým,allaha çok þükür bir eser býrakmadý,iyiyim.sanada çok geçmiþ olsun boyunla ilgili tavsiyelerini uygulayacaðým.ayrýca msn adresi vermiþsin ekledim benimki sezerkasap_73@hotmail.com eklersen sevinirim.sevgiler
yuceer
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 749

« Yantla #34 : 28 Haziran 2008 - 20:45:57 »

Fatoþ Abla þu hikayeleri diyorum bir araya getirsen de bir kitaba çevirsen,bu kitaptan ms olan hastalar veya yakýnlarý dersler çýkarsa bir çok ms hastasýnýn hayatýný bilmek isteyecek eminim çok insan var
mesela bu kitapta tavsiyeler,yorumlar denenmiþ denenmemiþ tedaviler olsa nasýl olur?

yaðmur bazen aðlamaktýr
bazen aðlayamadýðýn þey
yaðmur bazen mutlu olmaktýr
bazen en hüzünlü þey
ben yaðmurum
yere çakýlmam
yeniden doðmak gibi birþey
Fato$
Ziyareti
« Yantla #35 : 28 Haziran 2008 - 23:55:55 »

Safari kardesim bunu düsünmemis degilim tabiki,okadar cok yerlere gidip okadar cok seyler gördüm ki bu hastalikla ilgili,eminim bircok insan icin faydali olacaktir.Suan elimden gelen burada yazip anlatmak,ama allah nasip ederse kitap da yazmayi istiyorum...
Sayfa: 1 2 [3]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

23 Kasm 2021 - 04:06:11