Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Ms'in Sizin Üzerinizdeki Etkileri..

Sayfa: << < (29/30) > >>

ahmkara:

Denge kaybý ve baþ dönmesi her zaman var. Ara sýra da yorgunluk oluyor.

6 yýllýk hastayým, tek atak geçirdim.

hayal_3543:

bir dönem topallama, kýsa surelý gorme kaybý,sonra cift gorme,sag el karýncalý þükür elhamdulillah baþka yok. birde aþý acýsý olmasa:(

FEDA:

Göz titremesi ..
Ýlk olduðunda ailem artk evlendirelim gözleri oynamaya baþladý bu çocuðun dediler :D
Þuanda azaldý inþallah hiç kalmicak tedaviye yeni baþladým.

mavigül:

Özlem haným kök hücre tedavisi görüp iyilestiginiz doðru mu?

oslem:

Ms te kök hücre iki basamak.Birincisi benim olduðum yurt dýþýndaki haberlerdeki de ayný tedavi.Bu tedavi ms i durdurmak amaçlý minimal düzelmelerde olabiliyor.Ben 2006 yýlýnda oldum tedaviyi ve evet çok þükür tekrar atak olmadý minimal düzelmelerde yaþandý.

Sayfa: << < (29/30) > >>