Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

YORGUNLUKTA....

YORGUNLUKTA....

<< < (3/3)

oslem:
 Merhaba, korkmayýn endiþelenmeyin zaten Rana hoca gerektiðinde müdahele edicektir.Ben coenzim Q10 kullanýyorum zaman zaman ama balýkyaðý hapýný aksatmamaya çalýþýyorum bu önemli bizler için.Çünkü haftada 3 gün balýk tüketilmiyor düzenli olarak malesef :( Diðer bir önerim kafanýza takýp stres yapmamanýz ve kendinizi yormadan (bu yormama konusu önemli ) hareketsiz kalmamanýz.Diðer bölüme yazdýðýnýz soruyu gördüm bence çok iyi yapmýþssýnýz süresini ve dinlenme zamanlarýný siz kendinize göre ayarlamalýsýnýz.Yorulunca üstüne gitmeden dinlenmelisiniz.

ERTUÐ:
özlem haným bende balýk tüketemiyorum.Balýk yaðýnýn tabletlerini kullansam olur mu?

oslem:
 Bende tabletini kullanyorum zaten , en güzeli haftada 3 gün balýk tüketmek ama düzenli olarak onu yapamýyoruz malesef

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] nceki Sayfa