Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

BÝOREZONANS TEDAVÝSÝ ???

Sayfa: (1/2) > >>

bugra26:

MERHABALAR ARKADAÞLAR

DÜN ÖÐRENDÝÐÝM VE ÇOK ÝLGÝMÝ ÇEKEN BÝR ÞEYÝ SÝZLERLE PAYLAÞMAK ÝSTÝYORUM. ÜNÝVERSÝTEDEN BÝR HOCAMIN EÞÝ (AÝLE HEKÝMLÝÐÝNDEN EMEKLÝ DOKTOR) KOCAELÝ'NDE BÝOREZONANS TEDAVÝSÝ ÜZERÝNE ÇALIÞAN BÝR TERAPÝ MERKEZÝ AÇMIÞ. HOCAMIN TEDAVÝ HAKKINDA ÇOK BÝLGÝSÝ YOK, ANCAK EÞÝNDEN DUYDUÐU "MS HASTALARININDA TEDAVÝSÝ ÜZERÝNE ÇALIÞMALARI VARMIÞ.

ÝNTERNETTEN YAPTIÐIM ARAÞTIRMALAR SONUCUNDA BULDUÐUM SÝTELERÝ DE PAYLAÞIYORUM SÝZLERLE. TEDAVÝ VEYA TERAPÝ (YADA BENÝM HALA AKLIMIN ALMADIÐI BÝR YÖNTEMLE) ÇEÞÝTLÝ RAHATSIZLIKLARI (ALERJÝ VB.) ORTADAN KALDIRDIÐI ÜZERÝNE YAZILAR OKUDUM. ANCAK MS ÜZERÝNDEKÝ ETKÝLERÝ, TEDAVÝ SÜRECÝ HAKKINDA BÝLGÝLER YOK, ÇÜNKÜ TÜRKÝYE'YE YENÝ GELMÝÞ BÝR TEDAVÝ VE ÖZELLÝKLE DENEYÝMÝ OLAN HASTALAR YOK DENÝLECEK KADAR AZ MUHTEMELEN.

BEN SAKARYA'DA ÝKAMET EDÝYORUM, ELÝME GEÇEN ÝLK FIRSATTA KOCAELÝ'NE GÝDÝP, BÝLGÝ ALACAÐIM.
ANCAK SÝZLERÝN GÖRÜÞÜ NEDÝR?
YAKIN ÇEVRENÝZDE BÖYLE BÝR TEDAVÝ DUYDUNUZ MU?

http://biorezonans.com.tr/wp/?page_id=133

http://www.drsevilbiorezonans.com/

oslem:

Ne yazýkký çaresi olmayan býr hastalýk oldugu için MS bu gibi tedavýlerde MS  e de iyi dýyorlar .Ama malesef deneyen ciddi paralar harcayan ve sonuç alamayan kiþiler var :( Sonuç olarakta senin ms in baþka tip cevabý aldýlar :( MS kiþiye özgü zaten.Alerjý vs iyi gelebilir tabi mutlaka iyi geldiði durumlarda vardýr ama MS biraz daha karýþýk sistematik bir durum

bugra26:

Haklýsýnýz Özlem Haným, ticarete dökülmüþ olma ihtimali yüksek.
Bir umut, bir çare insan hevesleniyor iþte   :)

oslem:

Tabiki detaylarý öðren ve bizimle mutlaka paylaþ.Ýnþallah güzel haberlerin olur :)

bugra26:

Gerekli detaylarý öðrendim ve ne yazýk ki Biorezonans Tedavisini çok inandýrýcý bulmadým.
MS üzerine direk etkisinin olmadýðý ama MS'i kýzdýran bakteri veya virüs tarzýnda zarar veren þeyleri yok ederek MS'e karþýda iyi geliyor politikasý izliyorlar. Bir de tedavinin uzun vadeli olduðunu en az 24 seanstan sonra faydasý olabileceðini söylediklerinde gözlerindeki $.$ iþareti çok rahat görülebiliyordu.
Kýsacasý arkadaþlar Biorezonans Tedavisi, Özlem Hanýmýnda dediði gibi MS'e direkt olarak etkisi olmayan ve para tuzaðý olabilecek bir tedavi, umarým týp en yakýn zamanda daha ileri düzeyde çalýþmalarýyla, daha somut sonuçlar ortaya koyacaktýr.

Sayfa: (1/2) > >>